مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل دادگستری

همانطور که می دانید قوانین یک کشور بسیار سخت و پیچیده هستند و برای همین خیلی از افراد فقط به دانستن قوانین ساده کشور خود بسنده می کنند. اما باید توجه داشت که گاهی اوقات بر اثر بروز برخی از اتفاقات و اختلافات ممکن است کار به جاهای ناخوشایند کشیده شود. پس مسلما باید شخصی در کنار شما باشد تا به شما به صورت درست مشاوره حقوقی تلفنی رایگان دهد و در زمینه مشکلی که پیش آمده شما را راهنمایی کند.

 

جهت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای موسسه کلیک نمایید.

در بخش مشاوره حقوقی تلفنی ما به شما کمک می کنیم تا به بهترین صورت ممکن راهنمایی شده و اطلاعات لازم را درمورد پرونده خود دریافت کنید.

نظر به تخصصی شدن رسیدگی به پرونده های حقوقی و متعاقباً نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد. توجهاً به تحصصی شدن موضوع وکالت و همچنین دفاع در مراجع کیفری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری مشورت و مشاوره نمایید. دقت نمایید مشاوره تلفنی بسیار کوتاه بوده و امکان پاسخگویی کامل وجود ندارد.

در جهت تسریع در روند پاسخگویی به موضوعات حقوقی مراجعه کنندگان گرامی و همچنین نظر به تنوع خدمات حقوقی ارائه شده توسط موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان می توانید از تخصص بهترین وکلای پایه یک دادگستری در موسسه بهره مند شوید.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

پیشنهاد میکنیم جهت آشنایی با موسسه حقوقی وکلای عدالت پادکست زیر را گوش کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

دقت داشته باشید که مشاوره حقوقی به صورت تلفنی صرفا جهت بررسی و اگاهی از کلیات پرونده است و با توجه به کمبود وقت ما سعی می کنیم بیشترین میزان دقت را برای بررسی پرونده شما خرج دهیم.

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان می توانید فرم را تکمیل نموده و اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات حقوقی موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:

روش های مختلف مشاوره حقوقی تلفنی

روش های مختلف مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی غیر حضوری با روش های مختلفی انجام می شود. روش تلفنی یکی از قدیمی ترین روش های مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل پایه یک دادگستری می باشد. مشاوره تلفنی می تواند در ساعات مختلفی از روز و با کمترین هزینه ممکن انجام بشود. معمولا تلفن به خاطر راحت تر بودن استفاده، توسط افراد بی سواد و یا مسن نیز قابل استفاده می باشد. بدین ترتیب اغلب افراد مشاوره تلفنی را نسبت به سایر روش های مشاوره حقوقی می پسندند.

مشاوره حقوقی اینترنتی

یکی دیگر از روش های مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل، استفاده از اینترنت می باشد. سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی از جمله پلتفرم هایی بوده که می توان برای ارتباط اینترنتی با وکلا از آنها استفاده کرد. بدین ترتیب نیاز است تا افراد اطلاعات کاملی نسبت به استفاده از شبکه های اجتماعی و یا سایت های اینترنتی داشته باشند. یکی از شبکه های اجتماعی که می تواند برای مشاوره حقوقی غیر حضوری کاربرد داشته باشد، تلگرام می باشد.

باهمانطور که میدانید مشاوره دادن در جلسات مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری امری تخصصی می باشد

وکلای دادگستری علاوه بر دانش حقوقی می بایست با توجه به موضوع پرونده به این استنباط برسند موکل شان چه چیزی در پرونده مد نظرش می باشد

تخصصی بودن ارائه مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری خود امری بسیار مهم می باشد در این جلسات است که وکیل دادگستری می‌تواند به این نتیجه برسد که ه مسیر پرونده و نتیجه آن به چه نحو خواهد شد

چنانچه وکیل دادگستری تسلط کافی بر موضوعات حقوقی نداشته باشد بدیهی است می‌تواند موکل خود را توجیه نمود باید و جلسه مشاوره قاعدتاً بی ‌نتیجه خواهد

وکلای دادگستری علاوه بر دانش حقوقی باید فن بیان قوی در ارائه مسائل و مباحث حقوقی داشته باشد چراکه که در صورتی که که نتوان بند مباحث حقوقی را درست استدلال و بیان نماید اولاً در جلسات مشاوره حقوقی ضعیف عمل خواهد کرد کرد ثانیا در جلسات دادگاه می‌توان بند از حقوق موکل خود دفاع نماید

مجموعه حقوقی وکلای عدالت در جهت ارائه خدمات مشاوره ای با استفاده از از وکلای پایه یک دادگستری تمام تلاش خود را می کند تا جلسات مشاوره با حداکثر کیفیت برگزار شود

در جهت تسهیل در ارائه خدمات مشاوره ای این موسسه روش های مختلفی را در جهت ارتباط با وکلای دادگستری و مجموعه حقوقی وکلای عدالت در نظر گرفت. در زیر راه های ارتباطی موکلین گرامی را با وکلای موسسه بیان خواهیم نمود.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

با توجه به اینکه در شرایط حاضر بسیاری از موکلین این در جهت تسریع در ارایه مشاوره می‌خواهند هر چه سریعتر وکیل دادگستری مشاوره و مشورت نمایند لذا موکلین گرامی می توانند با شماره های ارائه شده و بیان شده در صفحه تماس با ما ما با وکلای موسسه تماس بگیرند

توجه نمایید که تماس تلفنی با وکیل دادگستری به صورت محدود و در حدود موضوع پرونده و به صورت مختصر و کوتاه می باشد چراکه مباحث و پرونده های حقوقی بسیار تخصصی بوده و لازم است وکیل دادگستری در قدم اول مستندات شما را یعنی اصول مستندات شما را را کامل بررسی نماید باید از صرف تماس تلفنی وکیل دادگستری نمی تواند شمارا را در جلسه مشاوره به صورت کامل نمایند و تنها. نظرات ت و راهکارهای کوتاه مدت را ارائه می دهد و نمی تواند در مورد پرونده به صورت قطعی نظر دهید.

مشاوره حقوقی آنلاین

با گسترش ارتباطات در فضای مجازی و در جهت تسریع در در ارائه خدمات حقوقی مجموعه حقوقی وکلای عدالت اقدام به ارائه خدمات آنلاین این نموده است.

برهمین اساس موکلین گرامی می توانند با استفاده از از اپلیکیشن های واتساپ و پیام رسان در فضای مجازی با شماره های ارائه شده در قسمت تماس با ما ما با وکلای موسسه ارتباط برقرار نمایید بدیهی است در صورتی که وکلای مجموعه ه آنلاین باشند جواب شما را خواهند داد در غیر این صورت موضوع خود را مطرح نموده و منتظر پاسخ وکیل مربوطه باشید در نظر داشته باشید که وکیل دادگستری از طریق فضای مجازی تنها موارد کلیشه‌ای و کوتاه را را به شما خواهد داد و مشاوره تخصصی در خصوص پرونده منوط به رویت اصول مستندات می باشد.

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

مجموعه حقوقی وکلای عدالت شرایطی را فراهم نموده است تا موکلین گرامی می‌توانند در ساعات اداری وی حضور ان در دفتر حقوقی موسسه حاضر شده و به صورت حضوری با وکلای مجموعه مشورت نمایند. بدیهی است این روش باید از قبل تعیین وقت گردد بنابراین این در جهت مشاوره حقوقی با وکلای مجموعه که می بایست از قبل تعیین وقت گردد.

رزرو وقت مشاوره حقوقی

با توجه به تعداد بالای تماس ها و در جهت تسهیل و همچنین این ارائه مشاوره با کیفیت چنانچه وکلای مجموعه قادر به پاسخگویی تلفن های شما نبودند میتوانیم منوی رزرو مشاوره حقوقی اقدام نماید و موضوع پرونده خود را در آن قسمت شرح دهید بدیهی وکلای موسسه در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

باید توجه نمود که گستردگی مباحث حقوقی به حدی می باشد که در در حال حاضر وکلای دادگستری شاید تخصص کافی در ارائه مشاوره حقوقی وی در آن زمینه را نداشته باشند بر همین اساس مجموعه حقوقی وکلای عدالت اقدام تشکیل واحدهای تخصصی نموده است .

بنابراین با تفکیک مباحث حقوقی وکلای دادگستری نیز متعدد خواهند بود بود و در خصوص هر پرونده وکیلی که تخصص کافی در آن زمینه را داشته باشد استفاده خواهد شد.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی  تلفنی رایگان در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:

 1. تعدد وکلا و کارشناسان حقوقی
 2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
 3. مقرون به صرفه بودن حق مشاوره.
 4. پیگیری مستمر پرونده های مشاوره حقوقی.
 5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
 6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه قانونی یا متناسب با توان پرداختی موکلین.

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید یک مشاوره حقوقی رایگان خوب به دست آورید این گزینه برای شما می تواند انتخاب خیلی خوبی باشد.

زیرا ما در موسسه وکلای عدالت سعی داریم تا در مشاوره حقوقی تلفنی رایگان نیز به صورت مشاوره حقوقی حضوری به شما کمک کنیم و تا جایی که ممکن باشد اطلاعات درست و صحیح را به صورت تمام و کمال در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ما هدف از راه اندازی این بخش را کمک به هم میهنان عزیزمان می دانیم و با این هدف در حال خدمات رسانی به شما عزیزان می باشیم.

برای ثبت نام و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به صورت رایگان می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل نمایید.

مشاوران حقوقی ما با شما در سریعترین زمان ممکن تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را از پرونده شما گرفته و در مورد آن نظرات خود را بیان می دارند و به شما کمک می دهند تا پرونده حقوقی خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل کرده و برای دادگاه آماده کنید.

خدمات مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

ما سعی داشته ایم تا خدمات خود را در این بخش مانند بخش حضوری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و تا جایی که ممکن باشد تمام خدمات مشاوره حقوقی در داخل موسسه را در اختیار شما قرار دهیم.

به امید روزی که هیچ کس نیازی به بالا و پایین کردن پله های دادگاه را نداشته باشد و همه در صلح و آرامش زندگی کنیم.

چرا باید از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در موسسه وکلای عدالت استفاده کنیم؟

از این افراد مشاوره حقوقی تلفنی رایگان نگیرید؟!

در حال حاضر با توجه به بازار مشاوره حقوقی و فارغ التحصیلان زیادی که در این حوزه هستند شما باید در انتخاب وکیل خود به شدت دقت نمایید.

گاهی اوقات هزینه کردن چند میلیونی برای مشاوره حقوقی بهتر است از گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی رایگان که ممکن است شما را گمراه کند و حق شما را در دادگاه تضییع نماید.

متاسفانه برخی از دوستان و همکاران با رایگان کردن مشاوره حقوقی خود برای تکمیل رزومه، منجر می گردند تا یک دادگاه ساده که صدرصد حق با شما بوده کامل برگشت خورده و منجر به شکست و متضرر شدن شما چه از نظر مالی و چه از نظر حقوقی گردد.

اما از چه کسانی نباید مشاوره حقوقی تلفنی رایگان یا حتی مشاوره حقوقی رایگان به هر صورت بگیریم؟

آن هایی که حتی یک پرونده موفق در دادگاه ندارد و فقط اهل شوآف کردن هستند و شما با صحبت کردن با آن ها در چند دقیقه اول متوجه می گردید که هیچ اطلاعاتی در مورد حوزه حقوقی نداشته و فقط قصد دارند اولین پرونده خود را بگیرند.

این افراد کسانی هستند که با دانش کم وارد حوزه حقوقی شده و ممکن فاجعه های خیلی بزرگی را برای شما ایجاد کنند.

پس به شدت مراقب انتخاب مشاور خود باشید.

ما در موسسه وکلای عدالت با داشتن هزاران پرونده موفق و مراجعین راضی توانسته ایم تاکنون حقوق مراجعین خود را گرفته و از تضییع آن جلوگیری کنیم.

شما می توانید در ابتدای همین صفحه با تکمیل فرم داده شده برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان خود اقدام نمایید.

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

معایب مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

در مشاوره حقوقی تلفنی باید توجه داشت که نمیتوان مانند مشاوره حقوقی حضوری اقدام کرد. زیرا محدودیت های خاص خودش را دارد. اما باز هم می توان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یک سری اطلاعات و موارد را گردآوری کرد و به حداقل نکات مثبت و مهمی دست پیدا نمود. و خوبی آن این است که شما میتوانید با آگاهی نسبی نسبت به مسئله حقوقی خود در دادگاه حاضر شوید و حق و حقوق خود را در این زمینه بدانید و از آن آگاه باشید.

سوالات متداول در مورد مشاوره حقوقی تلفنی

۱- استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی چه مزایایی دارد ؟

اینکه شما می توانید با کمترین هزینه و حتی رایگان در هر نقطه ای از کشور باشید با بهترین مشاورین حقوقی تماس بگیرید و مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید.

۲- خدمات مشاوره تلفنی وکلای عدالت در چه زمینه هایی ارائه می شود ؟

باید بگوییم خوشبختانه ما در موسسه وکلای عدالت کلیه خدمات و امور مشاوره را به صورت تلفنی خود خواهیم داشت و شما می توانید در تمامی زمینه ها و حوزه های مشاوره به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

۳- برای مشاوره تلفنی با مشاوران وب سایت حقوقی وکلای عدالت چه اقداماتی را باید انجام داد ؟

برای این اقدام کافیست تا با شماره های داخل سایت یا از طریق فرم تماس همین صفحه با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید.

حوزه‌های ارائه مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکلای عدالت

دعاوی خانواده

یکی از شایع ترین نوع دعاوی، دعاوی خانواده می باشد. اما با توجه به اینکه احساس و عواطف در این جا در بین طرفین دعوا حاکم است بهتر است شما از یک وکیل حقوقی متخصص کمک بگیرید تا بتواند در محکمه در برابر آنچه حق شماست دفاع کند و از تضییع حق شما به دلیل احساسی بودن و برانگیخته شدن عواطف شما جلوگیری کند. مواردی از قبیل طلاق، دریافت مهریه، حضانت فرزند و … در این حوزه از مشاوره حقوقی واقع می گردد. ما در موسسه وکلای عدالت می توانیم مشاوره حقوقی خانواده تلفنی را برای شما عزیزان با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

دعاوی مالی

با توجه به اینکه شرایط مالی کشور زیاد جالب نیست و حالت خوبی ندارد حجم مشاوره دعاوی مالی نیز بالا رفته و پرونده های زیادی در دادگاه با این موضوع ایجاد می گردد.

ما می توانیم مشاوره تلفنی دعاوی مالی را برای شما با بهترین کیفیت و با بهترین مشاورین حقوقی را ارائه دهیم تا از تضییع حق شما جلوگیری کنیم.

دعاوی کیفری

با توجه به اینکه وقتی شخصی یک مشکل کیفری برایش ایجاد می شود ممکن است دچار دلهره و استرس و اضطراب گردد و نتواند به خوبی برای مشکلات و مسائل پیش آمده تصمیم بگیرید، پیشنهاد میشود حتما از یک وکیل  خوب استفاده نماید. مشاوره حقوقی کیفری در زمینه‌هایی نظیر کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، رابطه نامشروع، ضرب و جرح، توهین و تهدید و افترا و … در موسسه وکلای عدالت توسط کارشناسان حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود. باید دقت داشته باشید که مشاوره کیفری به شدت حساس و دارای ریزه کاری می باشد. هر اشتباه ممکن است خسارت های ناخوشایند و بدی را ایجاد کند. ما می توانیم مشاوره حقوقی تلفنی دعاوی کیفری را برای شما به صورت رایگان انجام داده و اطلاعات لازم و راهنمایی های کافی را به شما عزیزان داشته باشیم.

دعاوی ملکی

قیمت زمین، ملک، آپارتمان و اموال غیر منقول روز به روز رو به افزایش است و شرایط اقتصادی نابسامان موجب شده است تا بسیاری از قراردادهای ملکی دچار مشکل گردد. مشاوره حقوقی ملکی در زمینه الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ گواهی پایان کار، دستور فروش ملک مشاع، افراز و تفکیک، تخلیه، خلع ید شما را در رسیدن به حقوق خود یاری می‌رساند. مشاوره ملکی امری بسیار تخصصی است و باید حتما توسط وکیل ملکی مجرب و یا کارشناس حقوقی با تجربه انجام شود. گروه وکلای آپادانا آماده پذیرش کلیه دعاوی ملکی موکلین عزیز می‌باشد.

دعاوی قرارداد

در زمان کنونی کمتر کسی است که با واژه قرارداد آشنا نباشد یا آن را نشناسد. باید در مورد قرارداد حتما اطلاعات حقوقی داشته باشید تا بتوانید بدون نقص و مشکل حقوقی آن را نوشته و با خیالی راحت و آسوده امضا کنید.

حتما قبل از نوشتن یک قرارداد در حوزه کاری خود با یک وکیل که بر مسائل قرارداد آگاه باشد صحبت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری به چه صورت است؟

مشاوره تلفنی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری در مجموعه وکلای عدالت به عنوان یک خدمات جدید در مجموعه ایجاد شده است. ما به منظور کاهش میزان رفت و آمد شما عزیزان به موسسه و معطل شدن شما و همینطور حفظ سلامتی شما عزیزان در این روزها بهترین عامل را دانستیم تا این خدمت را برای شما عزیزان به صورت تلفنی در آوریم.

توضیحاتی در مورد مشاور حقوقی تلفنی

مشاور حقوقی تلفنی می تواند کمک کند تا پرونده های حقوقی به بهترین شکل ممکن در مراکز ذیصلاح پیگیری شوند. معمولا وکیل حقوقی می تواند در زمینه های مختلف حقوقی مشاوره بدهد. بدین ترتیب برای رسیدگی به پرونده های حقوقی مختلف، می توان به وکیل  مراجعه کرد. مشاوره حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری می تواند کمک بسیار زیادی در حل و فصل شدن پرونده ها به بهترین شکل ممکن بنماید. زیرا معمولا وکیل پایه یک دادگستری دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاور حقوقی تلفنی می تواند در حوزه های مختلفی فعالیت نماید، زیرا وکالت به حوزه خاصی محدود نبوده و افرادی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند، دانش و صلاحیت مشاوره و وکالت در هر حوزه ای را دارند. بدین ترتیب برای رسیدگی به امور هر پرونده ای می توان از وکیل  استفاده کرد. مشاور حقوقی تلفنی معمولا اگر به صورت تخصصی ارائه شود، می تواند تا حدود زیادی به موفقیت پرونده حقوقی کمک کند. زیرا معمولا اغلب افراد به خاطر اطلاعات ناقص در زمینه حقوق، در پرونده های حقوقی شکست می خورند.

زمینه های مختلف مشاوره حقوقی تلفنی

زمینه های مختلف مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

مطالبه وجه

یکی از موضوعاتی که در زمینه مطالبه وجه بسیار شایع می باشد، قرض می باشد. قرض دادن و قرض گرفتن موضوع پیچیده ای نمی باشد، اما گاهی مشکلات بسیار پیچیده ای از دل آن خارج می شود. مطالبه وجه چک و سفته از دیگر موضوعات مربوط به مطالبه وجه می باشند. چک بی محل در سال های اخیر باعث بروز بسیاری از مشکلات حقوقی شده است. مطالبه وجه فاکتور و رسید را نیز می توان در این دسته بندی قرار داد.

خانواده

مهریه را می توان یکی از بزرگترین مشکلات خانوادگی به خصوص در قشر جوان جامعه دانست. زیرا معمولا با کوچکترین اختلافی که بین زوج های جوان اتفاق می افتد، بحث اجرای مهریه پیش می آید. حضانت فرزندان نیز از دیگر مشکلات خانوادگی بوده، که می تواند در پرونده های بسیار زیادی وجود داشته باشد. طلاق می تواند یکی از اصلی ترین مشکلات خانوادگی باشد و سایر موضوعاتی نیز که مطرح شده، در دل طلاق نهفته اند. بدین ترتیب وکیل می تواند با راهنمایی کامل و جامع، افراد را از این مشکلات نجات بدهد.

ارث و میراث

موضوعی که در سال های اخیر حجم قابل توجهی از پرونده های حقوقی را شامل شده، ارث و میراث می باشد. معمولا اموالی که از شخص پس از مرگش برای فرزندان و یا وراث باقی می ماند، ارث و میراث می گویند. تقسیم ارث و میراث یکی از کارهایی است که شاید برای افراد عادی بسیار مشکل باشد. به این کار تقسیم ترکه می گویند و در برخی از موارد دیده شده که بعضی از وراث تقاضای سهم بیشتری از ارث و میراث را دارند، در حالی که طبق قانون باید اموال و ثروت متوفی بین ورثه تقسیم شوند.

نحوه آشنایی با مشاوره حقوقی تلفنی

آشنایی با نحوه مشاوره حقوقی تلفنی طلاق

مشاور حقوقی تلفنی یکی از مهمترین مشاوره های حقوقی بوده که از جانب وکیل پایه یک دادگستری می تواند به زوجین ارائه شود. خدمات مشاوره طلاق از این حیث اهمیت دارد که با هر طلاق کیان خانواده ای از هم پاشیده می شود. بدین ترتیب نیاز است قبل از طلاق، مشاوره انجام شود. این کار می تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باد. زیرا در مشاوره طلاق نکاتی که معمولا زوجین از آن غافل بوده، بیان می شود.

مشاوره حقوقی

طرح کردن نکات مفید در هنگام مشاوره حقوقی طلاق، می توان کمک کند تا برخی از زوجین از انجام این کار منصرف شوند. بدین ترتیب خانواده که دارای اهمیت بسیار زیادی در اسلام بوده، از هم نمی پاشد. طلاق با اینکه امری نا پسند است، اما در برخی از موارد نیز ممکن است تنها راه پیش رو باشد. بدین ترتیب در مشاور حقوقی تلفنی طلاق، ابتدا شرایط مورد بررسی قرار گرفته تا بتوان نتیجه گرفت که چه اندازه طلاق می تواند مفید و چه اندازه مضر باشد. زمانی که فواید طلاق از مضرات آن بیشتر باشد، می توان صیغه طلاق را جاری کرد.

مشاوره حقوقی تلفنی

آشنایی با انواع روش های طلاق

آشنایی با طلاق توافقی

یکی از مواردی که نیاز به مشاوره طلاق داشته، تصمیم برای طلاق توافقی می باشد. در این نوع طلاق زوجین به اتفاق به این نتیجه می رسند که طلاق مناسب ترین گزینه برای آنها می باشد. مشاور حقوقی تلفنی طلاق می تواند کمک کند تا حدودی زوجین نسبت به تبعات طلاق آگاه شوند. اما در صورتی که زوجین تشخیص بدهند که طلاق می تواند برای آنها از ادامه زندگی راحت تر باشد، لذا می توان صیغه عقد را جاری کرد.

آشنایی با طلاق یکطرفه از سوی مرد

گاهی ممکن است زن به انجام کارهایی بپردازد که مرد را از ادامه زندگی نا امید کند و عملا امکان زندگی در کنار زن برای مرد میسر نباشد. در این شرایط مرد می تواند با مراجعه به دادگاه تقاضای خود برای طلاق را مطرح نماید. مشاوره طلاق ابتدا سعی بر مصالحه بین زوجین دارد. زیرا با مصالحه می توان از پاشیده شدن نظام خانواده جلوگیری کرد. زیرا معمولا ممکن است در طلاق زندگی فرزندان بی گناه تباه شود. زیرا فرزندان طلاق آسیب پذیری بسیار بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.

آشنایی با طلاق یکطرفه از سوی زن

گاهی اوقات زن به خاطر مهریه، نفقه و یا هر مشکل دیگری از ادامه زندگی با همسر خود انصراف داده و درخواست طلاق می کند. در این شرایط مرد باید نسبت به درخواست زن عکس العمل نشان داده و نسبت به پرداخت نفقه، مهریه و یا هر چیز دیگری که مد نظر همسر وی بوده اقدام نماید. مشاوره طلاق می تواند مقدار و چگونگی پرداخت مهریه و نفقه را تعیین نماید. اولین چیزی که در این مورد بین زن و شوهر مطرح می شود، مصالحه می باشد. اما چنانچه مصالحه ای اتفاق نیفتد، شرایط طلاق مهیا می گردد. بدین ترتیب صیغه طلاق جاری شده و زوجین به طور رسمی از هم جدا می شوند.

مشاوره حقوقی برای اتهام تهمت و افتر

افترا در لغت به معنی دروغ‌بستن، بهتان‌زدن و در اصطلاح حقوقی عبارت است. جالب است بدانید تهمت و افترا حتی میتواند با حرکات بدن نیز به حساب آید. شما می توانید در مقاله دفاع از اتهام افترا و تهمت اطلاعات کاملی از قبیل نحوه دفاع و رفع اتهام افترا و مجازات آن به صورت کامل و با توضیحات جامع مطالعه کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در خصوص تهدید

گاهی اوقات بر اثر اختلافات که ممکن است در هر مکان و مورد اتفاق بیفتد شخصی شما را مورد تهدید قرار دهد و به شما استرس و اضطرابی وارد نماید. شما می توانید از شخصی که شما را مورد تهدید قرار داده است و از یک امر و موضوعی ترسانده است شکایت نمایید تا از بروز حادثه و مشکلات جلوگیری کنید.

تهدید می تواند مربوط به خسارت مالی به وسایل شما مثل ماشین و… باشد یا حتی قصد حمله یا آتش زدن آن ها را داشته باشد. همینطور مواردی مثل تهدید به مرگ و ضرب و شتم نیز می تواند مربوط به این مسئله در نظر گرفته شود.

شما می توانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از موسسه وکلای عدالت در این حوزه کمک بگیرید و راهنمایی های کامل را در مورد نحوه شکایت و فرآیند دادگاه آشنا شوید و سپس با کمک مشاوران ما این پرونده را با محکمی هرچه تمام تر به دادگاه برای تشکیل پرونده ارسال نمایید.

چگونه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان بگیریم؟

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان شما می توانید از طرق زیر در سایت وکلای عدالت اقدام نمایید.

 1. تماس با شماره های ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ – ۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲ – ۰۲۱۶۵۵۰۳۷۶۲
 2. تکمیل فرم اطلاعات داخل صفحه اصلی سایت.
 3. ارتباط واتساپ با شماره های ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ – ۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲
 4. تکمیل فرم تماس با ما و قراردادن اطلاعات تماس.
 5. رزرو وقت مشاوره تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل

شما می توانید در موسسه وکلای عدالت، مشاوره تلفنی با وکیل را داشته باشید. فقط کافیست با شماره های ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ – ۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲  تماس گرفته و درخواست مشاوره از وکیل را به همکاران ما بدهید. در سریع ترین زمان ممکن ما وکلای خود را برای تماس با شما می فرستیم.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ٢۴ ساعته تهران

موسسه حقوقی وکلای با همکاری تعدادی از وکلای متخصص در زمینه حقوقی و کیفری با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در خدمت همشهریان تهرانی می باشد.

در این راستا و با توجه به نیاز مبرم هموطنان در ساعات غیر اداری شما می توانید با  مراجعه به شماره های تماس همراه در سایت از طریق تماس تلفنی و یا واتس آپ و تلگرام مشاوره تلفنی رایگان ٢۴ ساعته در تهران دریافت نمائید. سعی ما بر این است تا بتوانیم در بهترین حالت ممکن در وضعیت کرونا به صورت تلفنی و آنلاین به شما مشاوره بدهیم و از تردد زیاد شما به موسسه و به خطر افتادن سلامتی شما جلوگیری کنیم.

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی رایگان

با توجه به اینکه مشاوره حقوقی خانواده دارای پیچیدگی های زیادی در برخی از مسائل می شود بازهم ما به صورت تلفنی و آنلاین میتوانیم تا حد زیادی به شما در رفع و برطرف سازی مشکلاتتان شما را راهنمایی سازیم.

شما می توانید با تماس خود اطلاعات تکمیلی مثل مدارک لازم، روند پرونده، قوانین مرتبط و… را در مورد مسائل حقوقی خانواده دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان طلاق

در بحث مشاوره خانواده، موضوعی که بیشتر مواقع با آن رو به رو هستیم بحث مشاوره طلاق می باشد. یکی از اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است برای هر خانواده ای رخ داده و دچار آن شود. پس بهتر است شما در این زمینه از افراد متخصص و کاربلد مشاوره دریافت نمایید. ما در موسسه وکلای عدالت مشاوره تلفنی رایگان طلاق را برای شما عزیزانی که در ساعات اداری نمی توانید به موسسه مراجعه کنید راه اندازی نموده ایم. فقط کافی است با شماره های داخل سایت تماس گرفته و با وکلای ما در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

یکی از مواردی که امروزه خیلی به آن توجه می شود و با توجه به ورود بیماری کرونا حساسیت نسبت به آن بیشتر شده است کاهش میزان تردد ها در سطح کشور است.

اما گاهی اوقات برخی از دوستان به دلیل مسائل خیلی کوچک و ساده مجبور می شوند مسافت طولانی و پرخطر و پرترافیک را طی نموده تا به پاسخ سوال خود دست یابند.

شما می توانید با مشاوره تلفنی در موسسه وکلای عدالت به کلیه سوالات خود در مورد پرونده حقوقی خود دست پیدا کرده و از تردد های بی جا جلوگیری نموده و سلامتی خود را حفظ نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه به افرادی اطلاق می شود که می توانند در هر حوزه ای که مرتبط با قوه قضاییه بوده، مشاوره تخصصی ارائه نمایند. مشاوره به صورت تلفنی باعث می شود تا همه افراد به راحت ترین شکل ممکن بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند. زیرا بدون مشورت های مشاور حقوقی، نمی توان پیشرفت قابل ملاحظه و قابل قبولی در پرونده های حقوقی مشاهده کرد.

مشاور حقوقی تلفنی می تواند کمک کند تا از نقاط مختلف کشور بتوان از این خدمات استفاده کرد. زیرا افرادی که به عنوان مشاور حقوقی در این مرکز فعالیت دارند، دارای تخصص بسیار بالایی بوده و می توانند نظرات و پیشنهادات بسیار جالب و تاثیر گذاری در پرونده های حقوقی داشته باشند. بدین ترتیب وجود مشاور حقوقی متخصص، می تواند در موفقیت پرونده های حقوقی کمک کننده باشد. این موضوع باعث تمایل افراد مختلف به استفاده از خدمات مشاوره تلفنی شده است.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

جالب است بدانید شما می توانید از خدمت جدید موسسه وکلای عدالت با عنوان مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته رایگان استفاده نمایید. به این صورت که شما در هر ساعت از شبانه روز سوال حقوقی برایتان ایجاد شد با شماره های تماس داخل سایت تماس گرفته و سوال خود را از بهترین وکلای سطح کشور پرسیده و جواب درست آن را دریافت نمایید.

وکیل آنلاین چت رایگان

عنوان این مبحث کمی پیچیده است و شاید برایتان سوال باشید وکیل آنلاین چت رایگان به چه معناست!

ببینید ما در حوزه مشاوره تلفنی شاید گاهی اوقات به دلیل شلوغی و تایم اداری و بالا بودن تعداد مراجعین نتوانیم پاسخ همه شما عزیزان را بدهیم. برای همین شما می توانید با شماره های تماس داخل سایت از طریق اپلیکیشن های واتساپ و تلگرام با وکلای ما به صورت آنلاین چت نموده و به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید.

مشاوره رایگان تلفنیمشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان در موسسه وکلای عدالت، شما می توانید سوالات و مشکلات خود را در رابطه با مسائل حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی از وکلای مجموعه حقوقی وکلای عدالت سوال نموده و پاسخ خود را از متخصصان و وکلای حرفه ای حاضر در این مجموعه دریافت نمایید.

فقط کافی است تا جهت دریافت مشاوره با یکی از شماره های درج شده داخل صفحه اصلی سایت یا فرم تماس با ما تماس گرفته و اطلاعات پرونده های خود را در اختیار وکلای ما قرار دهید.

وکلای ما سعی می کنند در مشاوره تلفنی به سوالات شما به بهترین حالت ممکن و کاملترین جواب و درست ترین پاسخ را به شما عزیزان ارائه دهند تا توانسته باشند با راهنمایی شما بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند.

دقت داشته باشید در مشاوره تلفنی نمی توان به صورت کامل و جامع در مورد پرونده نظر داد و یا آن را مطالعه نمود اما می توان اطلاعات مفید و کاربردی را به شما گفت تا بتوانید بهترین نتیجه را در دادگاه دریافت نمایید.

بنیاد وکلا, wikipedia

فهرست

تماس با وکیل دادگستری

Call Now Buttonمشاوره حقوقی با وکیل دادگستری