مشاوره تلفنی حقوقی و اخذ مشاوره از موسسه‌ی وکلای عدالت

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

موسسه‌ی حقوقی اساتید مهر ایرانیانبا هدف دفاع از نظم جامعه ی اجتماعی و جلوگیری از تضییع حقوق مظلومان توسط مشاوره تلفنی حقوقی آماده‌ی خدمت رسانی به تمام مردم می باشد.

بسیاری از افراد به طور ناخواسته و به دلیل ناآگاهی از قوانین ممکن است دچار اشتباهاتی سهوی شوند و اگر در این موارد آگاهی ها و اطلاعات لازم را در رابطه با روند پیگیری و دادرسی پرونده های حقوقی کسب نکنند، ممکن است حتی به اشتباه نیز مجازات شوند.

در جامعه ای زندگی میکنیم که بیشتر مردم دچار درگیری ها و مسائل مختلف می باشد و همین موضوع نیز باعث شده است تا افراد با کمبود وقت مواجه باشند به دنبال راه های سریع و راحتی برای حل مشکلات و مسائل خود باشند.

حقیقت آن است که امروزه در تمامی جوامع نیاز به حضور وکیل دادگستری به طور چشمگیری احساس میشود و افراد بسیاری نیاز دارند تا برای حل مشکلات خود از یک مشاور حرفه ای و متخصص کمک بگیرند.

مسئله ای که به وضوح مشخص است آن است که در جامعه ی ما نیز قوانین حرف اول را میزند و تمام روابط انسانی و اجتماعی بر اساس قاعده هایی خاص بنیان گذاری شده اند تا افراد کمتر دچار مشکل شوند و میزان درگیری ها کاهش یابد.

هدف اول قانونگذار در جامعه ی ما حفظ نظم و امنیت انسان ها می باشد و با کسانی که باعث اخلال در این نظم و امنیت میشوند به شدت برخورد خواهد شد.

اما حقیقت آن است که بسیاری از افراد به طور ناخواسته و به دلیل ناآگاهی از قوانین ممکن است دچار اشتباهاتی سهوی شوند و اگر در این موارد آگاهی ها و اطلاعات لازم را در رابطه با روند پیگیری و دادرسی پرونده های حقوقی کسب نکنند، ممکن است حتی به اشتباه نیز مجازات شوند.

موسسه‌ی حقوقی وکلای عدالت با هدف دفاع از نظم جامعه ی اجتماعی و جلوگیری از تضییع حقوق مظلومان آماده ی خدمت رسانی به تمام مردم می باشد و تمام شرایط را برای ارائه ی هر چه سریعتر و بهتر مشاوره تلفنی حقوقی و بر عهده گرفتن وکالت افراد برای دفاع از حقوق آنان را ایجاد کرده است.

شما و نزدیکانتان میتوانید در هر زمان که احساس کردید نیاز به مشاوره حقوقی و مشورت کردن با یک فرد متخصص را داشتید، می توانید به راحتی از طریق یک تماس تلفنی کوتاه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از مشاوره تلفنی حقوقی رایگان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که با استفاده از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل یا همان مشاوره تلفنی، دیگر محدودیت زمان و مکان نخواهید داشت و به راحتی می توانید در هر لحظه که اراده می کنید با یک وکیل حرفه ای، ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را در رابطه با موضوعات پرونده های حقوقی مختلف کسب کنید.

این موضوع باعث میشود تا شما دیگر درگیر ترافیک های سطح شهری نشوید و برای رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی به راحتی اقدام کنید و از این طریق در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

نکات اساسی در مورد وکالت پرونده های حقوقی

مسلما بسیاری از افراد ممکن است به طور ناگهانی و اتفاقی با پرونده های حقوقی مختلفی روبرو شوند که فرصت کافی برای انتخاب وکیل نداشته باشند. موسسه‌ی حقوقی وکلای عدالت دارای کادری با تجربه و حرفه ای میباشد که هر لحظه آماده ی ارائه ی مشاوره تلفنی حقوقی فوری است و شما از این طریق می توانید وکیل مورد نظرتان را نیز برای رسیدگی به پرونده های مختلف انتخاب کنید. قبل از انتخاب وکیل برای رسیدگی به جریان دادرسی پرونده هایتان، حتما به نکات زیر که در رابطه با موضوع وکالت در قانون مدنی نیز به آنها اشاره شده است، دقت داشته باشید:

 1. وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید.
 2. تحقق وکالت منوط به قبول وکیل است.
 3. وکالت ایجاباً و قبولاً به هر لفظ یا فعلی که دلالت بر آن کند واقع می‌شود.
 4. وکالت ممکن است مجانی باشد یا با اجرت.
 5. وکالت ممکن است به طور مطلق و برای تمام امور موکل باشد یا مقید و برای امر یا امور خاصی.
 6. در صورتی که وکالت مطلق باشد فقط مربوط به اداره کردن اموال موکل خواهد بود.
 7. وکالت باید در امری داده شود که خود موکل بتواند آن را به جا آورد. وکیل هم باید کسی باشد که برای انجام آن امر اهلیت داشته باشد.
 8. وکیل نمی‌تواند عملی را که از حدود وکالت او خارج است انجام دهد.
 9. وکیل در محاکمه، وکیل در قبض حق نیست مگر این که قرائن دلالت بر آن نماید و همچنین وکیل در اخذ حق، وکیل در مرافعه نخواهد بود.
 10. وکالت در بیع وکالت در قبض ثمن نیست مگر این که قرینه‌ی قطعی دلالت بر آن کند.
 11. هر گاه از تقصیر وکیل خسارتی به موکل متوجه شود که عرفاً وکیل مسبب آن محسوب می‌گردد مسئول خواهد بود.
 12. وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را مراعات نماید و از آن چه که موکل بالصراحه به او اختیار داده یا بر حسب قرائن و عرف و عادت داخل اختیار اوست، تجاوز نکند.
 13. وکیل باید حساب مدت وکالت خود را به موکل بدهد و آن چه را که به جای او دریافت کرده است به او رد کند.
 14. هر گاه برای انجام یک امر، دو یا چند نفر وکیل معین شده باشد هیچ یک از آن‌ها نمی‌تواند بدون دیگری یا دیگران دخالت در آن امر بنماید مگر این که هر یک مستقلاً وکالت داشته باشد، در این صورت هر کدام می‌تواند به تنهایی آن امر را به جا آورد.
 15. در صورتی که دو نفر به نحو اجتماع، وکیل باشند به موت یکی از آن‌ها وکالت دیگری باطل می‌شود.
 16. وکالت در هر امر، مستلزم وکالت در لوازم و مقدمات آن نیز هست مگر این که تصریح به عدم وکالت باشد.
 17. وکیل در امری نمی‌تواند برای آن امر به دیگری وکالت دهد مگر این که صریحاً یا به دلالت قرائن، وکیل در توکیل باشد.
 18. اگر وکیل که وکالت در توکیل نداشته، انجام امری را که در آن وکالت دارد به شخص ثالثی واگذار کند هر یک از وکیل و شخص ثالث در مقابل موکل نسبت به خساراتی که مسبب محسوب می‌شود مسئول خواهد بود.

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی حقوقی و آنلاین

مشاوره تلفنی حقوقی ازدواج

شما به راحتی می توانید از طریق یک تماس تلفنی کوتاه یا از طریق اینترنت برای ثبت درخواست مشاوره تلفنی حقوقی موسسه‌ی وکلای عدالت اقدام کنید. از مهمترین مزایای استفاده از مشاوره گروه وکلای عدالت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیگیری سریع در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. ارائه ی راهکار های مناسب برای حل چالش های انواع پرونده های حقوقی
 3. صرفه جویی در هزینه و زمان
 4. انتخاب وکیلی مناسب و با تجربه برای حل مشکلات پرونده ها
 5. نبود هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده از مشاوره حقوقی

جهت دریافت خدمات بیشتر و تغیین وقت اختصاصی میتوانید به صفحه رزرو مشاوره حقوقی مراجعه نمایید.

فهرست

تماس با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری