مشاوره حقوقی آنلاین فوری

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

مشاوره حقوقی آنلاین فوری نظر به جلوگیری از اتلاف وقت و همچنین تسریع در فرایند ارائه مشاوره حقوقی از طریق وکیل دادگستری می توان، از طریق فضای مجازی با وکلای مورد نظر در خصوص مشکل و پرونده حقوقی بحث و تبادل نظر نمود. همینطور شما می توانید در این زمینه به صورت آنلاین مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید و از خدمات آنلاین موسسه ما استفاده کنید.

تفاوت مشاوره حقوقی آنلاین فوری با مشاوره حقوقی حضوری

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین فوری:

با توجه به پیچیدگی های فرآیندهای دادرسی و در جهت جلوگیری از اطاله دادرسی و همچنین تضییع حقوق قانونی در مراحل دادرسی موکلین می توانند از طریق فضای مجازی و اپلیکیشن های موجود نسبت به اخذ مشاوره حقوقی در خصوص پرونده مطروحه اقدام نمایند. باید توجه داشت استفاده از مشاور حقوقی و وکیل دادگستری را نباید تنها در مواقع  بروز اختلاف مدنظر قرار داد چرا که استفاده از مشاور و وکیل دادگستری در هنگام انعقاد قراردادها و توافقات بسیار پررنگ تر می باشد. علی ایحال مختصراً مزایای استفاده اط مشاوره حقوقی آنلاین فوری به شرح ذیل خواهد بود:

  1. تسریع در روند ارائه مشاوره حقوقی
  2. جلوگیری از اطاله وقت
  3. در دسترس بودن وکلا و کارشناسان در بیشتر مواقع
  4. نظام مند بودن مشاوره حقوقی
  5. تعدد وکلا و کارشناسان آنلاین

تفاوت مشاوره حقوقی آنلاین فوری با مشاوره حقوقی حضوری

اصولا در صورت حضور موکلین در دفاتر وکالت و اراده مستندات خود به صورت حضوری وکیل و مشاور حقوقی مربوطه تمرکز و وقت بیشتری نبست به بررسی داشته و می تواند با رائه راهکارهای منطقی کمک موثر تری نسبت به موضوع داشته و وقت بیشتری نیز نسبت به مطالعه پرونده صرف نماید. بدیهی است در مشاوره حقوقی آنلاین تنها نکات کلی و راهنمایی هایی که در آن لحظه بتواند کمک کند ارائه خواهد شد و برنامه ریزی جهت رسیدگی و نحئه دفاع در مراجع قضایی نیازمند وقت بیشتری بوده که از طریق فضای مجازی این امکان را به وکلا نخواهد داد. بنابراین پیشنهاد می گردد جهت استفاده از نظرات تکمیلی و همچنین فرآیند دادرسی حتما حضورا از نظرات مشاور حقوقی و وکیل دادگستری استفاده نمایید.

تعرفه مشاوره حقوقی آنلاین فوری

نظر به گستردگی موضوعات حقوقی و کیفری و همچنین نحوه ارائه مشاوره حقوقی که بعضاً نکات کلی در خصوص پرونده ارائه می گردد در حال حاضر در این موسسه مشاوره حقوقی به صورت کاملاً رایگان ارائه حواهد شد.

روش های مشاوره حقوقی آنلاین فوری

با توجه به مسئولیت های بالای وکلا و مشاورین حقوقی در خصوص ارائه مشاوره حقوقی، حتی الامکان سعی و تلاش می شود تا با ستناد به قوانین و رویه قضایی موجود نسبت به ارائه راهکارهای حقوقی اقدام گردد. در این خصوص وکلای موسسه حسب موضوع مطرح شده، به موضوع رسیدگی و راهکارهای کلی را ارائه داده ولی جهت برنامه ریزی و دفاع و همچنین تنظیم لوایح نیازمند حضور موکلین و رائه اصول اسناد به وکلای موسسه خواهد بود.موکلین محترم می توانند جهت سهولت در خصوص مطح نمودن موضوع با وکلای موسسه از طریق اپلیکیشن های واتس اپ و تلگرام که در پایین صفحه قرارداده شده است اقدام نمایند.

وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی آنلاین فوری برای طلاق توافقی

در بعضی کودورت ها میان افراد و زوج ها به میل خود از هم جدا می شوند که به توضیح آن در ادامه می پردازیم. الزامی است که زن و شوهر با شناسنامه و عقد‌نامه به دادگاه  مراجعه کنند و فرم درخواست طلاق را تکمیل و تمامی موضوعات و مسایل همچون سرپرستی فرزند و دیدار با او و همچنین موضوعات مالی چون مهریه، جهیزیه و نفقه را تعیین کنند.

طلاق نقطه مقابل ازدواج می باشد. اتفاق مهم در خانواده ازدواج و طلاق می باشد. طلاق پایان قانونی ازدواج می باشد و معمولا هنگامی که استحکام رابطه زناشویی از بین رفته و ناسازگاری میان همسران بوجود می آید، اتفاق می افتد. هر چند از نظر اسلام طلاق مکروه بوده و مورد غضب خداوند است. طلاق در حقوق خانواده، مربوط به مشاوره می باشد.

وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی آنلاین فوری در شرکت ها

هر شرکتی که در ایران تشکیل شده و مرکز اصلی آن در ایران باشد ، ایرانی است. البته بر این اصل استثنائاتی نیز وجود دارد. ثبت شرکت های تجاری از جمله شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی (تعاونی تولید، تعاونی توزیع، تعاونی مصرف و تعاونی مسکن) می باشد که هر کدام مراحل و مدارک قانونی مختلفی را می طلبد. امروزه ارائه خدمات مشاوره حقوقی ثبت شرکت آنلاین و خدمات مشاوره حقوقی رایگان موجب تسهیل در امور مشتریان، صرفه جویی در وقت و پیشبرد اهداف حقوقی و تسریع در تصمیم گیری جهت انتخاب وکیل همچنین کاهش مراجعه متقاضیان به سازمان ها شده است، ارائه می­شود. مشاوره حقوقی ثبت در قانون و کسب و کار انحلال همان روند ورشکستگی شرکت می­باشد که در نتیجه موجب تقسیم دارایی ها و اموال شرکت می­شود.

وقتی این مشکلات شروع می شوند زمان پایان آنها واقعا معلوم نیست، افراد در مدت وجود مشکلات حقوقی علاوه بر هزینه های جاری به شدت هزینه های روحی و روانی را بر افراد تحمیل می کند. این هزینه ها در صورت ادامه پیدا کردن مشکل های حقوقی بسیار پز هزینه خواهد بود. ریشه اکثر این مشکلات را باید در عدم شناخت افراد نسبت به مسائل حقوقی دانست. با توجه به گستره بالایی قوانین و همچنین تغییرات آنها واقعا افراد نباید از خود این توقع را داشته باشند که بتوانند در این زمینه اطلاعات به روز و کافی داشته باشند. داشتن یک مشاوره حقوقی در کنار خود قطعا می تواند کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد و هزینه های جاری زندگیتان را کاهش بدهد. اما چه مشاوره حقوقی بهتر است انتخاب کنید؟ شاید این سوالی باشد که اکنون برای شما به وجود آمده باشد.

 توضیحاتی در مورد مشاوره حقوقی آنلاین فوری در زمینه خرید و فروش املاک

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان یکی از خدماتی است که می تواند در زمینه های مختلفی انجام شود. مشاوره حقوقی آنلاین به خاطر شرایط ویژه ای که دارد، مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است. از مهمترین موضوعات در زمینه معاملات ملکی، خرید و فروش ملک می باشد. از این رو خدمات مشاوره حقوقی آنلاین املاک نیز انجام می گردد. این خدمات از سوی افرادی بسیار با تجربه و کاردان ارائه می گردد. این موضوع باعث شده تا نتیجه به دست آمده بسیار مناسب باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در زمینه خرید و فروش املاک کمک می کند تا همه افراد بدون صرف کردن هزینه و وقت اضافی، نکات مختلف در حوزه خرید و فروش املاک را در قرارداد خود لحاظ کنند. عدم اطلاع کافی از قوانین خرید و فروش بارها سبب از بین رفتن سرمایه افراد مختلف شده است. بدین ترتیب مشورت با اشخاصی که به مسائل حقوقی اشراف دارند، کمک می کند تا بدون هیچ گونه مشکلی معاملات ملکی خود را انجام بدهند.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین فوری در زمینه خرید و فروش املاک

عدم محدودیت مکانی

یکی از مزایای مشاوره حقوقی آنلاین، عدم محدودیت مکانی می باشد. زیرا اینترنت را در هر جایی می توان در اختیار داشت. بدین ترتیب چه در خانه و یا در محل کار می توان به راحتی با مشاورین حقوقی در حوزه خرید و فروش املاک مشورت کرد. مشاوره حقوقی آنلاین فوری را می توان در بنگاه معاملاتی نیز انجام داد. این موضوع کمک می کند تا بتوان قولنامه را به بهترین شکل تنظیم کرده و از امضای مواردی که به ضرر فرد بوده، جلوگیری می شود.

صرفه جویی در زمان

معمولا برای دسترسی به اینترنت و انجام مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه خرید و فروش املاک، نیاز به وقت بسیار زیادی نمی باشد. این در حالی است که در مراجعه حضوری به مشاوره حقوقی، باید زمانی را برای طی مسیر و رسیدن به دفتر مشاور صرف کرد. در عصر حاضر وقت ارزش بسیار زیادی داشته و مشاوره حقوقی آنلاین فوری می تواند در وقت صرفه جویی کند.

صرفه جویی در هزینه ها

معمولا چه با ماشین خود و یا با کرایه بخواهید مسیری را طی نمایید، باید هزینه ای را متحمل شوید. این در حالی است که در صورت مشاوره حقوقی آنلاین، این هزینه ها به حداقل می رسند. این موضوع کمک می کند تا بتوان بهترین مشورت را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

آشنایی با برخی نکات مهم در مشاوره حقوقی آنلاین فوری

انجام معامله با مالک

معمولا یکی از نکاتی که در  این نوع از مشاوره حقوقی به آن اشاره می شود، این است که تنها با شخص مالک و یا وکیل قانونی وی می توان معامله ای را انجام داد. در غیر اینصورت نباید هیچ گونه معامله ای انجام شود.

نوشتن تعهدات طرفین در قولنامه

یکی دیگر از نکاتی که در مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در زمینه ساخت و ساز مطرح می باشد، نوشتن همه تعهدات طرفین معامله در قولنامه می باشد. معمولا مهمترین آنها می تواند میزان پرداخت ها و دریافت های مالی باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده خصوص پرونده های حقوقی و کیفری لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کاملی را در خصوص موضوع مربوطه کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکلات شما در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی آنلاین فوری یا مشاوره حقوقی رایگان  بگیرید. 

rocketlawyer , legaladvice , legaladviceme

فهرست
مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

تماس با وکیل دادگستری