مشاور حقوقی رایگان

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

مشاور حقوقی رایگان و نقش وکیل دادگستری در موضوعات حقوقی

• امروزه استفاده از وکیل دادگستری و یا مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در خصوص موضوعات و مسائل جاری علی الخصوص برای بازرگانان و یا افرادی که در زمینه های بازرگانی فعالیت می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد.

باتوجه به تخصصی شدن وکالت و ارائه پروانه های تخصصی وکالت ، وکلای دادگستری تلاش می‌کنند تا جهت ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در موضوعات مدنظر تخصص گرفته و   با بهره وری بیشتر و با ارائه مشاوره حقوقی تخصصی وبا توجه   به تخصصی بودن وکالت به موضوع شما رسیدگی کرده و راهنمایی های لازم را در زمینه رسیدگی به پرونده شما ارائه دهند.

ضرورت اشتفاده از مشاور حقوقی رایگان

اما این مسئله به وجود می‌آید که استفاده از وکیل دادگستری و مشاور حقوقی چه زمانی لازم و ضروری می باشد ؟

دقت نمایید استفاده از مشاوره حقوقی یا وکیل دادگستری همانگونه که در آیین نامه های وکالت آمده است عموم مردم می‌توانند قبل از اینکه هر اقدامی در زمینه انعقاد قراردادهای خرید ملک اجاره ملک حتی نسبت به مسائل خانوادگی از وکیل استفاده نمایند.

مثلاً در خصوص خرید ملک یا پیش خرید آپارتمان  که دارای ریسک قراردای بالایی می باشد.

با انعقاد یک قرارداد و تنظیم قرارداد خوب می‌توانید از تضییع حقوق قانونی و احتمالی خود در آینده جلوگیری نمایید چراکه تنظیم قرارداد ضعیف و خالی از نکات حقوقی و عدم رعایت دستورالعملهای قرارداد نویسی می تواند موجب تضییع حقوق قانونی شما شود و منجر شود اصل سرمایه شما از بینبرود.

موضوعی که مد نظر می باشد هزینه هایی است که در صورت بروز اختلاف شما باید پرداخت نمایید از یک طرف سرمایه شما در دسترس نمی باشد از طرف دیگر  پرداخت هزینه های دادرسی  در دادگاه و ابطال تمبر و از طرف دیگر هزینه‌های حق الوکاله وکیل.

دقت نمایید در چندین مورد شما باید این مبالغ را پرداخت نمایید و مهم‌ترین مورد این است که شما به سرمایه خود نیز دسترسی ندارید و باید منتظر رای قطعی دادگاه باشید که بعضاً این مورد دو تا سه سال به طول خواهد انجامید و منجر به  کاهش ارزش سرمایه شما می شود و با در نظر گرفتن خواب سرمایه ضرر زیادی را متحمل شما خواهد کرد.

مزایای استفاده از مشاور حقوقی رایگان

از مهمترین مزایای استفاده از مشاوره حقوقی قبل از تنظیم هر قراردادی موارد فوق می باشد.مشاوره تلفنی با وکیل

روش های ارائه مشاوره حقوقی در موسسه حقوقی وکلای عدالت

اما روشهای دریافت مشاوره حقوقی نظر به تعدد  مراجعه‌کنندگان در زمینه موضوعات حقوقی و در جهت تسریع در ارائه خدمات حقوقی، مراجعه کنندگان و موکلین عزیز می توانند از طرق زیر با وکلای مجموعه در تماس باشد

مشاوره حقوقی حضوری

اولین مورد مشاوره حقوقی حضوری می باشد. در جلسات مشاوره حقوقی حضوری وکیل دادگستری کلیات و جزئیات را رسیدگی نموده و با در نظر گرفتن مستندات ارائه شده موارد حقوقی و ریسک های موجود را به شما ارائه خواهد داد بنابراین پیشنهاد اول ما در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان مشاوره حقوقی به صورت حضوری می باشد برای این منظور شما می توانید با شماره های درج شده شده در قسمت تماس با ما و تعیین وقت نسبت به اخذ مشاوره حقوقی حضوری اقدام نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای موسسه نظر به ضرورت مشاوره صورت خواهد گرفت.

بنابراین دقت کنید در زمانی که شما قصد استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی را دارید موضوع و مستندات خود را آماده نمایید و چنانچه موضوع شما بیشتر از ۳ دقیقه طول می کشد با پرداخت هزینه در قسمت پرداخت موضوع خود را مطرح نمایید. بدیهی است پس از  ارسال فیش منتظر تماس باشید در ضمن شما می توانید مستندات خود را در نیز در همان موقع ارسال نمایید تا قبل از تماس مشاوره حقوقی مسائل را بررسی نموده و با شما تماس بگیرد.

مشاوره تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی آنلاین در موارد ضروری در صورتی که به وکلای دادگستری دسترسی ندارید بسیار حائز اهمیت و کارگشا خواهد بود. شما میتوانید به صورت خیلی کوتاه موضوع خود را در قالب  voice به شماره تلفن موسسه از طریق پیام رسان واتساپ  ارسال نمایید بدیهی است وکلای موسسه در صورت آنلاین بودن به موضوع شما برسیدگی کرده و پاسخ شما را ارسال خواهند نمود. توجه نمایید موضوع صرفاً به صورت یک سوال کوتاه پاسخ داده خواهد شد و چنانچه نیازمند مشاوره حقوقی تخصصی یا مشاوره تلفنی با وکیل  می باشید می توانید با پرداخت هزینه مشاوره و ثبت آن نسبت به وارسال آن از طریق واتساپ اقدام نمایید. پس از ارسال فیش پرداخت مشاوران حقوقی موسسه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین