مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

یکی از راه هایی که شما می توانید به راحتی با یک وکیل در ارتباط باشید مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است که شما بدون نیاز به هیچگونه خارج شدن از منزل یا حضور در موسسات حقوقی مشاوره لازم را دریافت نمایید.

نظر به  تخصصی بودن پرونده های حقوقی در مراجع قضایی همچنین  زمان طولانی رسیدگی پرونده های حقوقی نیاز به استفاده از نظرات مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری در تمام امور زندگی بیش از پیش احساس می گردد.

  گروه حقوقی وکلای عدالت با بهره مندی از وکلای دادگستری و مشاورین حقوقی متخصص در زمینه پرونده های حقوقی و موضوعات جاری کشور و همچنین قوانین وضع قوانین مطروحه تصمیم گرفتند تا خدمات منحصر به فردی را در جهت کمک به موکلین و  مراجعه کنندگان محترم در نظر بگیرند.

  در این مجموعه روش های مختلفی  راه اندازی گردید تا موکلین گرامی بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با وکلا مشاورین و کارشناسان حقوقی مجموعه ارتباط برقرار نموده و سوالات و موضوعات خود را مطرح نموده و مشاوره حقوقی لازم را اخذ نماید.

اما باید در نظر گرفت بهترین نوع مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری، مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکیل می باشد چراکه در این صورت وکیل با با در نظر گرفتن وقت و تمرکز بیشتر به پرونده رسیدگی نموده و طی یک یا دو جلسه مشاوره حقوقی جوانب کار را بررسی نموده و تدوین نقشه راه راهکارهای مناسب جهت رسیدگی به پرونده اعم از اینکه شما در مقام خواهان باشید یا خواننده یا شاکی باشی یا متهم به شما ارائه خواهد شد روشهای ترم مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل دادگستری محدود بوده و از طریق تلفن و یا اپلیکیشن های واتساپ صرفاً بخشی از موضوع رسیدگی شده چرا که وکیل دادگستری نظر تخصصی بودن پرونده های حقوقی نمی تواند صرفاً از روی صحبت و حرفها  به روش های حقوقی  استناد نموده و راهکار مناسب حقوقی را ارائه دهند.

بنابراین استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاور حقوقی آنلاین با وکیل دادگستری صرفاً جهت مشاوره محدود و رفع مشکل می باشد بررسی پرونده لازم و ضروری می باشد تا مراجعه کنندگان محترم و موکلین گرامی با تعیین وقت فقط به دفتر مراجعه نموده و یا بیشتر مستندات خود را یعنی اصول مستندات خود را به وکیل ارائه نموده وکیل مربوطه با بررسی کل پرونده بتواند راهکار مناسبی را پیدا نموده و سناریوی دفاع در مراجع قضایی را برای شما تعیین نمایند.

 به طور کلی  مراجعه کنندگان گرامی که  برای بار اول است با این مجموعه آشنا می شوند می توانند از طرق ذیل که در زیر شرح داده می شود با وکلای مجموعه و مشاورین حقوقی شاغل در مجموعه ارتباط گرفته و مسائل و موضوعات حقوقی خود را مطرح نمایند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

 مراجعه کنندگان گرامی می توانند جهت ارتباط با وکلا و مشاورین حقوقی شاغل در مجموعه از طریق شماره های ارائه شده در قسمت تماس با ما در ساعات اداری با وکلای مجموعه تماس گرفته و مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایند.

همانگونه که گفته شد مشاوره حقوقی تلفن محدوده بوده و  به خاطر تعدد تماس ها شاید وکلای دادگستری نتوانند به تمام سوالات شما پاسخ دهد خواهشمند است قبل از تماس با مجموعه، سوالات خود را نوشته و و بعد از آن با در نظر گرفتن اولویت سئوالات خود، با ما تماس بگیرید تا  وکلای مجموعه نظر به اهمیت موضوع نسبت به تعیین وقت و همچنین ارائه راهکارهای حقوقی، شما راهنمایی نمایند.

مشاوره حقوق آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری

در صورتی که برای بار اول می باشد که با مجموعه بزرگ حقوقی وکلای عدالت آشنا شوید می‌توانیدبا شماره های ارائه شده در صفحه تماس با ما به صورت آنلاین و در تمام ساعات شبانه روز سوالات خود را از طریق اپلیکیشن های واتساپ مطرح نموده و مستندات خود را ارسال نمایید و چنانچه   مشاورین مجموعه آنلاین بوده و در جهت مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل، مشاورین حقوقی به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد . بدیهی است پاسخ به سوالات حقوقی نیازمند رسیدگی بوده و همین موضوع امکان دارد زمان برباشد.

 رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی

چنانچه موضوع شما اهمیت داردو نیازمند بررسی بیشتر موضوع میباشیدو نتوانستید از طریق تلفن و یا اپلیکیشن واتساپ باوکلای مجموعه تماس حاصل نمایید می توانیددر قسمت رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی درخواست خود را ثبت نموده و منتظر تماس وکلای مجموعه باشید بدیهی است وکلای مجموعه با در نظر گرفتن وقت و خالی بودن وقت خود جهت مشاوره حقوقی تلفنی با شما هماهنگ نموده و نسبت به مشاور حقوقی اقدام می نماید.

پرسش و پاسخ آنلاین و آفلاین با  وکیل دادگستری

یکی دیگر از قسمت های حائز اهمیت در سایت در جهت پاسخ به سوالات حقوقی مراجعه کنندگان محترم می باشد قسمت پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین می باشد بر همین اساس و نظر به اهمیت موضوع مراجعه کنندگان گرامی می توانند سوالات خود را در این قسمت مطرح نموده و منتظر پاسخ بماند.بدیهی است وکلای مجموعه در اسرع وقت فقط به سوالات شما پاسخ داده و شما می توانید با مراجعه مجدد به سایت پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

ثبت درخواست حقوقی در قسمت خدمات حقوقی

ثبت درخواست حقوقی در قسمت خدمات حقوقی

یکی دیگر ازقسمت هایی که بسیار مهم می باشد که به تازگی راه اندازی شده است قسمت خدمات حقوقی و ثبت درخواست حقوقی میباشد.

بر همین اساس مراجعه کنندگان گرامی که دفعه اول می باشد از این خدمات حقوقی این مجموعه استفاده می نمایند می توانند درخواست خود را در این قسمت ثبت نموده و منتظر پاسخ و یا تماس وکلای مجموعه و کارشناسان مربوطه از طرف موسسه باشند.

در این قسمت سعی شده است تا تمام درخواست های شما ثبت گردد بنابراین چنانچه شما نیاز به اخذ وکیل داشته باشید می توانید درخواست خود را ثبت نمایید و یا چنانچه نیاز به تنظیم دادخواست داشته باشید می توانید باشرح موضوع خود نسبت به تنظیم دادخواست با وکیل‌ دادگستری کمک بگیرید.

همچنین چنانچه نیازمند تنظیم لوایح میباشید نیز می‌توانید دادخواست خود را ثبت کنید. بنابراین مجموعه ای از خدمات حقوقی در این قسمت آماده شده است تا به صورت جامع و کامل کمک حال شما باشد.

 خدماتی که به صورت غیر حضوری ارائه می گردد در بیشتر موارد به صورت رایگان می باشد چراکه وکلای مجموعه تمام تلاش خود را می‌کند تا با تا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در جامعه بتوانند کمک حالی به وضعیت اقتصادی مراجعه کنندگان گرامی باشد.

دقت کنید تمامی هزینه های پرونده های حقوقی در مجموعه حقوقی وکلای عدالت مطابق تعرفه های قانونی ودستورالعمل های ابلاغی از سوی مرکز وکلای قوه قضاییه اخذ خواهد شد و هیچ گونه مبلغ مازادی دریافت نخواهد شد و تمام این هزینه ها ثبت و ضبط و قابل ارائه به تمام مراجع قانونی خواهد.

بنابراین چنانچه وکیلی از شما درخواست مبلغی مازاد کرده باشد این مبلغ به شما مسترد خواهد شد.

همچنین هزینه های مشاوره حقوقی نیز مطابق تعرفه های قانونی اخذ خواهد شد.

rahjooyan

فهرست
Call Now Buttonمشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

تماس با وکیل دادگستری