مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری نظر به اهمیت و پیچیدگی موضوعات حقوقی و کیفری و همچنین تخصصی شدن فرآیند های دادرسی در مراجع قضایی بسیار حائز اهمیت می باشد.

مسئله ی مهمی که عموم افراد با آن درگیر می باشند، اعتماد به وکیلی است که هم تخصص کافی بر مباحث حقوقی داشته باشد و هم در زمانبندی ارائه شده پرونده ارجاع شده را پیگیری نموده و نسبت به تعهدات خود پایبند باشد.

هزینه های بالای پرونده های حقوقی نیز سبب شده است تا بسیاری از مردم توان استفاده از وکیل در پرونده های خود را نداشته باشند که این امر باعث ازدحام در مراجع قضایی شده است.

مشاوره حقوقی رایگان توسط وکیل پایه یک دادگستری

مزایای مشاوره حقوقی رایگان توسط وکیل پایه یک دادگستری

۱ – مشاوره حقوقی در جهت جلوگیری از وقوع مشکلات حقوقی :

وکلای دادگستری حسب تخصص و دانشی که بر آفرآیندهای قضایی و همچنین رویه قضایی دارند و توجهاً به آینده نگری های حقوقی می توانند کمک شایان توجهی را در جهت جلوگیری از نزاع و اختلافات احتمالی بنمایند.

شرکت در جلسات هنگام مذاکره و ارائه مستندات حقوقی، در صورتی که طرف مقابل سوء نیت عدم اجرای تعهدات را داشته باشد، کمک می کند تا خلاء های قراردادی پوشش داده شود و در صورت بروز اختلاف از تضییع حقوق موکل دفاع نماید.

پس استفاده از وکیل دادگستری و همچنین شرکت در جلسات مشاوره با وکیل پایه یک می تواند ریسک انجام نشدن یا تخلف از اجرای معاملات را به شدت کاهش دهد.

۲ – مشاوره حقوقی رایگان خانواده در جهت جلوگیری از نزاع های خانوادگی

استفاده از مشاوران خانواده قبل از ازوداج و آگاه شدن از نکات و نقطه نظرات مشاوره خانواده و با در نظر گرفتن تمام نکات مثبت و منفی اقدام به ازوادج نمودن بسیار حائز اهمیت می باشد.

در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان مشاوران خانواده و همچنین مشاوران حقوقی خانواده و وکلای دادگستری تمام تلاش خود را می نمایند تا زوجین خصوصاً زوجه از تمام آثار و تبعات دعاوی خانواده در دادگاه های خانواده آشنا شود و با دانش کافی اقدام به طرح موضوع نماید.

وکلای دادگستری شاغل در موسسه بسیار بر این موضوع تاکید می کنند تا بتوان زوجین را به آشتی و مصالحه دعوت نمایند که این امر در جلسات مشاوره حقوقی خانواده به کرات محقق شده است.مشاوره حقوقی

۳ – مشاوره حقوقی در موضوعات حقوقی بوجود آمده که هنوز اقدام قانونی پیرامون آن از سوی طرفین انجام نگرفته است :

باید توجه داشت طرح و تنظیم دادخواست صحیح بسیار ضروری است و پیشنهاد می گردد موکلین محترم با توجه به زمانبندی ها و مواعد قانونی اقدام به طرح دعوی نمایند.

چرا که در صورت عدم طرح دعوی در مهلت قانونی و یا تنظیم نادرست دادخواست تبعات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

۴ – مشاوره حقوقی پیرامون موضوعات و مسائلی که در مراجع قضایی اعم از دادسراها و یا دادگاه ها در جریان بوده و تحت رسیدگی است :

امروزه استفاده از وکیل دادگستری در مراجع قضایی بسیار ضروری و با اهمیت می باشد.تخصصی شدن روند دادرسی و فرآیندهای قضایی نیز دلیلی است تا مراجعه کننده به مراجع قضایی از یک وکیل پایه یک دادگستری استفاده نماید.

۵ – مشاوره حقوقی پیرامون مسائل و مشکلات حقوقی شرکتها و اشخاص حقوقی :

گستردگی قوانین تجاری و همچنین قوانین تخصصی و اصول قراردادنویسی ضروری می نماید تا مدیران شرکت ها از نظرات وکلای دادگستری پایه یک در جلسات خود استفاده نماید.

کمبود وقت و نداشتن تخصص در زمینه قوانین حقوقی ممکن است منافع شرکت را به خطر بیاندازد.

۶ – مشاوره حقوقی پیرامون تنظیم دادخواست ، لوایح ، اعتراض به نظر کارشناس و تنظیم دادخواست و لایحه تجدیدنظر خواهی و . . . :

با توجه به پیچیدگی مسائل حقوقی و تنوع آنها تنظیم دادخواست مناسب، پایه و مبنای یک دعوی موثر بوده لذا اشخاص می توانند جهت تنظیم هر گونه دادخواست، درخواست و کلیه لوایح به وکیل دادگستری مراجعه نمایند که جهت تنظیم دادخواست و لایحه تجدیدنظر خواهی و یا پاسخ به دادخواست و لایحه تجدیدنظر خواهی، ضرورت مراجعه به وکیل دادگستری بیشتر به نظر می رسد.

۷ – مشاوره حقوقی پیرامون مطالعه پرونده در دادگاه و توسط وکیل دادگستری :

مطالعه تحصصی پرونده و همچنین استخراج و استنتاج نقطه نظرات حقوقی و تنظیم لوایح حقوقی بسیار تخصصی می باشد.

موکلین محترم می توانند با انعقاد عقد وکالت به وکلای پایه یک دادگستری موسسه از روند پرونده حقوقی خود مطلع شوند.

۸ – مشاوره حقوقی رایگان پیرامون تنظیم قرارداد و یا نظارت بر انعقاد آن :

اشخاصی که قصد انجام معامله و یا انعقاد قراردادی را دارند می توانند قبل از انجام آن، جهت اطلاع از موارد حقوقی آن با وکیل دادگستری، مشاوره داشته باشند و یا با حضور وکیل دادگستری مبادرت به انعقاد قرارداد و انجام معامله نمایند.

۹ – مشاوره حقوقی رایگان به جهت عدم استطاعت مالی در مقایسه با انتخاب وکیل دادگستری :

موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان شرایطی که در نظر گرفته است تا موکلین گرامی حسب توان مالی خود اقدام به اعطای وکالت نماید.

حق الوکاله ها تماماْ مطابق تعرفه قانونی اخذ می گردد.

۱۰ – مشاوره حقوقی رایگان به جهت سئوال حقوقی و یا اطلاع از موضوعات حقوقی :

نظر به اینکه مسائل و موضوعات حقوقی دارای تنوع و پیچیدگی های خاص خود هستند لذا چنانچه شخصی بخواهد از موضوع حقوقی و یا کیفری خاصی اطلاع حاصل نماید و یا سئوال حقوق، کیفری و خانواده داشته باشد می تواند با وکیل دادگستری، مشاوره حضوری داشته باشد.

لازم به ذکر است موارد فوق تنها نمونه هایی از موارد مشاوره حقوقی بوده لذا هر زمان که نیاز به مشاوره با وکیل داشته باشید می توانید در اولین فرصت  و از طریق صفحه تماس با ما با وکیل دادگستری  مشاوره داشته باشید.

تخصصی شدن رسیدگی به دعاوی در دادگاه ها و متعاقباً عدم تسلط عموم افراد به مباحث حقوقی منجر گردید تا استفاده از نظرات وکیل دادگستری چه قبل از بروز اختلاف و چه بعد از بروز اختلاف افزایش یابد.

از دست رفتن هزینه های دادرسی در دعاوی مالی در صورت تنظیم نادرست دادخواست و یا عدم طرح دعوی در مراحل بدوی، واخواهی یا تجدیدنظر نیز نیاز به استفاده از وکیل دادگستری را افزایش داده است.

یکی از مواردی که عموم افراد از استفاده از وکیل در دادگاه ها اجتناب می کنند، هزینه های بالای وکالت می باشد ولی باید توجه داشت حق الوکاله های توافق شده بر مبنای تعرفه های قانونی اخذ می گردد و همچنین نظارت مراجع قضایی بر این امر موجب گردیده است که مازاد بر تعرفه های اعلامی مبلغی اخذ نگردد.

از طرف دیگر اخذ مالیات از وکلا نیز باعث گردیده است تا این مبالغ افزایش یابد.

اما باید توجه داشت احقاق حق هدف اصلی طرح دعوا در مراجع قضایی می باشد و در صورت محق بودن و عدم ارائه مستندات و دفاع نادرست در مراجع قاضی منجر به تضییع حق و از دست رفتن سرمایه و و زمان خواهد شد.

با افزایش پرونده های حقوقی در دادگاه ها و به تبع افزایش زمان رسیدگی به پرونده های حقوقی در مراجع قضایی، باعث شده است تا نفش وکیل دادگستری و مشاور حقوقی در زندگی و روابط افراد پررنگ تر شود.

هزینه های حق الوکاله و نظر به کاهش درآمد های مردم باعث شد تا در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان مشاوره ها به صورت رایگان توسط کارشناسان و مشاوران حقوقی صورت گیرد.

کلیه مشاوره ها کاملاً به صورت تخصصی و مستنداً به دلایل ابرازی صورت گرفته و وکلا با در نظر گرفتن ابعاد موضوع راهکارهای حقوقی را ارائه خواهند داد.

روش های اخذ مشاوره حقوقی رایگان

  روش های اخذ مشاوره حقوقی رایگان

وکلا و مشارین حقوقی موسسه در تمام ساعات اداری  آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان می باشند.

کلیه موکلین محترم می توانند از طریق تماس تلفنی و یا از طریق واتس اپ با مشاور و وکیل مربوطه که اطلاعات آنها در صفحه تماس موجود می باشد ارتباط برقرار نموده و یا با توجه به اهمیت موضوع ضمن تعیین وقت و هماهنگی با موسسه نسبت به حضور در موسسه و مشاوره حضوری اقدام نمایند.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

یکی دیگر از روش هایی که موکلین می تواند با وکلا یا مشاورین حقوقی موسسه ارتباط برقرار نمایند از طریق شماره های ذکر شده در صفحه تماس با ما و در ساعات اداری می باشد.

نظر به طولانی بودن و تخصصی بودن مباحث حقوقی مشاوره ها به صورت کلی و با در نظر گرفتن حقوق قانونی موکلین ارائه می گردد.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

یکی دیگر از خدمات حائز اهمیت در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان، ارائه خدمات غیر حضوری  و آنلاین می باشد.

به نحوی که موکلین محترم می تواند از طریق را های ارتباطی در فضای مجازی با وکلای موسسه تماس گرفته و موضوع پرونده خود را مطرح نمایند.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان آنلاین و فوری

مزایای مشاوره حقوقی رایگان آنلاین و فوری

بسیار اتفاق می افتد که در شرایط خاص و در لحظه ای خاص نیاز به استفاده از نظریات یک مشاور حقوقی و وکیل دادگستری داشته باشد.

نظر به آنلاین بودن و در دسترس بودن وکلای موسسه، موکلین محترم موسسه که به انحاء مختلف با موسسه در ارتباط می باشند می توانند در تمام ساعات اداری یا غیر اداری با مشاورین حقوقی در تماس باشند.

مشاوره حقوقی آنلاین در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان و نظر به اهمیت موضوعات حقوقی و همچنین در دسترس بودن مشاورین حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

هزینه جلسات مشاوره با وکیل

هزینه جلسات مشاوره با وکیل

نظر به قراردادهای منعقده و روابط بین وکیل و موکل هزینه های مشاور با وکیل پایه یک دادگستری مختلف می باشد ولی در اکثر موارد این مشاوره ها به صورت رایگان می باشد.

روش های مشاوره حقوقی

روش های مشاوره حقوقی

با توجه به تعدد راه های ارتباطی، موکلین گرامی و محترم می توانند از طریق آنلاین و با شماره های ذکر شده در صفحه تماس با ما و یا به صورت تلفنی و یا با مراجعه حضوری به موسسه با مشاور و کیل مربوطه مشورت نماییند.

مهم:

باید توجه داشت که تصمیم گرفتن در شرایط اضطراری و با شتابزدگی غالباً منجر به شکست خواهد بود.

مشاورین حقوقی موسسه همیشه تلاش می کنند تا با توجه به مباحث حقوقی از طریق فرآیند های روانشاسی نسبت به ارائه و طرح موضوع و مباحث حقوقی در خصوص موضوع مطرح شده بهترین نظریات را ارائه دهند و حتی المقدور از شتابزدگی در تصمیم گیری اجتناب نمایند.

بر همین اساس در صورت طرح موضوع و اصرار موکلین بر اخذ تصمیم در همان لحظه بدوا وکلا و مشاورین تلاش می کنند تا موکل خود را متقاعد نمایند تا  بهترین تصمیم را گرفته و در صورت ضرر از توافق اجتناب نمایند.

مشاوره با وکیل  یکی از بهترین و کاربردی‌ترین خدماتی است که برای پرونده‌های حقوقی مختلف قابل انجام است.

مشاوره  می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن اجرا شود. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی از مشاوره  استفاده می‌کنند.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

 مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

معمولاً مشاوره در خصوص اختلافات مالی یکی از موضوعاتی است که در پرونده‌های بسیار زیادی موردنیاز است. بدین ترتیب خدمات مشاوره رایگان حقوقی حضوری راه‌اندازی شده است.

این نوع از خدمات دارای مزایای بسیار زیادی برای افراد مختلف بوده که در ادامه می‌توان با این مزایا بیشتر آشنا شد.

یکی از بهترین روش‌های مشاوره که با استقبال بسیاری از افراد نیز مواجه شده است، مشاوره رایگان حقوقی حضوری است.

در این روش شخص مشاور به‌صورت حضوری با افرادی که نیاز به مشورت داشته در ارتباط بوده و این موضوع باعث می‌شود تا نتیجه کار بسیار مناسب‌تر و دقیق‌تر باشد.

عدم نیاز به زمان زیاد

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد مختلف ممکن است با وکلا و یا مشاورین حقوقی داشته باشند، صرف وقت زیاد برای انجام یک جلسه حضوری است.

این در حالی است که مشاوره رایگان غیرحضوری می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی تمایل دارند که از خدمات مشاوره رایگان حقوقی غیرحضوری استفاده کنند.

کاهش هزینه‌ها

یکی از موضوعاتی که ممکن است افراد مختلف را از رسیدگی به شکایات خود بازدارد، هزینه موردنیاز برای وکیل و یا مشاور است.

خدمات مشاوره رایگان حقوقی کمک کرده تا بتوان بهترین مشاوره را با کمترین هزینه ممکن دریافت کرد.

این کار باعث می‌شود تا بتوان میزان موفقیت را در پرونده‌های حقوقی افزایش داد و از طرفی هزینه‌های پیگیری این پرونده‌ها به حداقل می‌رسد.

موارد استفاده از خدمات مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

معمولاً خدمات مشاوره رایگان با وکیل پایه یک دادگستری در موارد بسیار زیادی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توان با برخی از مواردی که می‌توان از این خدمات استفاده کرد، آشنایی پیدا کرد.

این کار باعث می‌شود تا در صورت نیاز بتوان راحت‌تر تصمیم به استفاده از این خدمات را گرفت.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل در زمینهٔ مشارکت در ساخت

معمولاً افرادی که به‌عنوان مالک و یا سازنده قصد عقد قرارداد مشارکت در ساخت دارند، باید به نکات فنی بسیار زیادی توجه داشته باشند. در غیر این صورت مشکلات بسیار زیادی به وجود می‌آید.

خدمات مشاوره ای می‌تواند کمک بسیار زیادی به چنین افرادی برای عقد قرارداد مناسب بنماید.

مشاوره رایگان حقوقی برای افرادی که قصد تبدیل ملک کلنگی به آپارتمان چندطبقه به‌صورت مشارکت در ساخت رادارند، کمک بسیار زیادی می‌کند.

زیرا معمولاً افرادی که می‌خواهند به‌صورت مشارکتی یک ملک را بسازند، باید یک قرارداد بسیار حرفه‌ای بنویسند و هر دو طرف معامله آن را امضا کنند.

مواردی که باید در قراردادها مد نظر قرار داد

مواردی که باید در قرارداد ها مدنظر قرار داد:

صحت اسناد

اولین نکته‌ای که در جلسات مشاوره حقوقی به آن اشاره ‌شده و موردبررسی قرار می‌گیرد، صحت اسناد ارائه‌شده هست. معمولاً اسنادی که ارائه می‌شود باید اصل و به نام خود شخص باشند.

ارائه اسناد تقلبی یکی از مواردی است که بسیار شایع بوده و معمولاً بسیاری از مشکلات مربوط به قرارداد مشارکت در ساخت، درزمینهٔ اصل یا غیر اصل بودن اسناد هست.

بدین ترتیب بهتر است این مورد توسط افراد متخصص درزمینهٔ مسائل حقوقی موردبررسی قرار بگیرد.

رسیدگی به صلاحیت‌ها و تعیین آورده طرفین

نکات بعدی که در جلسات مشاوره درزمینهٔ مشارکت در ساخت به آن‌ها اشاره می‌شود، رسیدگی به صلاحیت‌های هر دو طرف معامله و همچنین تعیین آورده طرفین است.

با تعیین آورده طرفین سهم هرکدام از طرفین را می‌توان مشخص کرد.

این نکته نیز از دیگر مواردی است که موجب بروز مشکلات حقوقی بسیار گسترده و طرح شکایت‌های بسیار متعدد شده است.

بدین ترتیب بررسی این موارد از سوی مشاور حقوقی زبده و کار بلد، می‌تواند تأثیرات بسیار مثبتی را بر روی کیفیت قرارداد و آسایش طرفین پس از انعقاد قرارداد داشته باشد.

مدت‌زمان ساخت‌وساز

مورد بعدی که باید در هنگام  قرارداد مشارکت در ساخت به آن توجه شود، مدت‌زمان اجرای کار و تاریخ پایان کار است.

معمولاً وکیل دادگستری می‌تواند برای هرکدام از مراحل اجرای سازه، زمان مشخصی را تعیین کند.

مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند علاوه بر اجرای دقیق مراحل ساخت، در پیش‌فروش واحدها نیز به طرفین قرارداد کمک نماید.

زیرا پیش‌فروش هر واحد آپارتمان نیز قوانین مربوط به خودش را دارد و اغلب افراد نیز از این قوانین بی‌اطلاع می‌باشند.

معمولاً پیش‌فروش برای سازنده با محدودیت‌هایی مواجه می‌شود، بدین ترتیب سازنده تنها بخشی از سهم خود را می‌تواند پیش‌فروش کند.

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین در زمینه خرید و فروش املاک

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین درزمینهٔ خرید و فروش املاک

خرید و فروش املاک یکی از رایج‌ترین معاملات در کشورهای مختلف است.

این در حالی است که کمتر کسی نسبت به مسائل حقوقی خرید و فروش املاک اشراف دارد.

این موضوع باعث شده تا خدمات مشاوره حقوقی آنلاین راه‌اندازی شود و همه افراد بتوانند از مزایای این خدمات بهره‌مند شوند.

مشاوره آنلاین یکی از خدماتی است که می‌تواند درزمینهٔ های مختلفی انجام شود.

مشاوره  آنلاین به خاطر شرایط ویژه‌ای که دارد، موردتوجه افراد مختلف قرارگرفته است.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین درزمینهٔ خریدوفروش املاک شامل موارد زیر است:

عدم محدودیت مکانی

یکی از مزایای مشاوره حقوقی آنلاین، عدم محدودیت مکانی است.

زیرا اینترنت را در هرجایی می‌توان در اختیار داشت.

بدین ترتیب چه در خانه و یا در محل کار می‌توان به‌راحتی با وکلای دادگستری در حوزه خریدوفروش املاک مشورت کرد.

مشاوره آنلاین را می‌توان در بنگاه معاملاتی نیز انجام داد.

این موضوع کمک می‌کند تا بتوان قولنامه را به بهترین شکل تنظیم کرده و از امضای مواردی که به ضرر فرد بوده، جلوگیری می‌شود.

صرفه‌جویی در زمان

معمولاً برای دسترسی به اینترنت و انجام مشاوره آنلاین در هر زمینه ای، نیاز به‌ وقت بسیار زیادی نیست.

این در حالی است که در مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، باید زمانی را برای طی مسیر و رسیدن به دفتر مشاور صرف کرد.

در عصر حاضر وقت ارزش بسیار زیادی داشته و مشاوره آنلاین می‌تواند در وقت صرفه‌جویی کند.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

معمولاً چه با ماشین خود و یا با کرایه بخواهید مسیری را طی نمایید، باید را متحمل شوید.

این در حالی است که در صورت مشاوره آنلاین، این هزینه‌ها به حداقل می‌رسند.

این موضوع کمک می‌کند تا بتوان بهترین مشورت را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

انجام معامله با مالک

معمولاً یکی از نکاتی که در مشاوره آنلاین به آن اشاره می‌شود، این است که تنها با شخص مالک و یا وکیل قانونی وی می‌توان معامله‌ای را انجام داد.

در غیر این صورت نباید هیچ‌گونه معامله‌ای انجام شود.

نوشتن تعهدات طرفین در قولنامه

یکی دیگر از نکاتی که در مشاوره حقوقی آنلاین درزمینهٔ ساخت‌وساز مطرح است، نوشتن همه تعهدات طرفین معامله در قولنامه است.

معمولاً مهم‌ترین آن‌ها می‌تواند میزان پرداخت‌ها و دریافت‌های مالی باشد.

مطالبه وجه اسناد تجاری

اولین مورد که می‌توان از خدمات مشاوره حضوری استفاده کرد، مطالبه وجه است.

مطالبه وجه چک و سفته از شایع‌ترین نمونه‌های مطالبه وجه می‌باشند.

معمولاً افراد بسیار زیادی به خاطر چک و سفته با مشکلات حقوقی مواجه می‌باشند.

مسائل کیفری

یکی دیگر از مواردی که می‌توان از خدمات مشاوره رایگان حضوری بهره برد، مسائل کیفری می‌باشند.

مسائل کیفری بسیار وسیع بوده که از معروف‌ترین و شایع‌ترین آن‌ها می‌توان به کلاه‌برداری و سرقت اشاره کرد.

فروش اموال دیگران و همچنین خیانت‌درامانت را نیز می‌توان در دسته مسائل کیفری قرارداد.

موجر و مستأجر

سال‌هاست که مشکلات حقوقی بسیار زیادی بین موجر و مستأجر پیش می‌آید.

برای کاهش این تنش‌ها معمولاً مشاوره می‌تواند راه مناسبی باشد. تخلیه نکردن ملک در موعد مقرر و یا طلب اجاره معوقه ازجمله مشکلاتی است که بین موجر و مستأجر وجود دارد.

خدمات مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری وکلای عدالت در حل این مشکلات بسیار مفید و تأثیرگذار است.

ارث‌ومیراث

یکی دیگر از مشکلات عمده‌ای که در جامعه وجود دارد، مشکلات مربوط به ارث ‌و میراث است.

فروش مال مشاعی و تقسیم ترکه ازجمله مواردی بوده که می‌تواند باعث تشدید مشکلات درزمینهٔ ارث‌ومیراث شود.

دیه

یکی از مشکلاتی که بسیار هم رایج بوده، مسائل مربوط به دیه می‌باشند.

معمولاً تصادفات، ضرب‌وجرح و یا حوادثی که در حین کار به وجود می‌آیند، از مهم‌ترین مواردی بوده که دیه شامل آن‌ها می‌شود.

با استفاده از خدمات مشاوره رایگان حقوقی قوه قضاییه می‌توان همه مشکلات مربوط به دیه را به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن از بین برد.

تبعات عدم مراجعه به موقع به مشاوره حقوقی رایگان

تبعات عدم مراجعه به‌موقع جهت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

معمولاً برخی از افراد به خاطر عدم اطلاع از ضرورت مشاوره، در زمان مناسب به مشاور حقوقی مراجعه نمی‌کنند.

این موضوع می‌تواند در آینده برای این افراد دردسرهای فراوانی را ایجاد کند. زیرا انجام هر کاری در زمان مناسب، می‌تواند درنتیجه‌گیری تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

بدین ترتیب عدم نتیجه‌گیری دلخواه می‌تواند جریمه‌ای سنگین برای افرادی باشد که از ضرورت مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری آگاه نمی‌باشند. زیرا ندانستن هر چیزی نیاز به پرداخت هزینه برای یادگیری آن دارد.

البته به این موضوع نیز باید توجه داشت که به‌صرف استفاده از مشاوره، می‌توان نتیجه دلخواه از یک پرونده حقوقی را دریافت کرد.

زیرا هر پرونده باید از جهت‌های مختلفی بررسی شود و این موضوع باعث می‌شود تا هر نکته ریزی بتواند در پرونده حقوقی تأثیرگذار باشد.

اما با توجه به‌ضرورت مشاوره ، کمک گرفتن از یک مشاور زبده و کار بلد می‌تواند در ذینفع بودن شما از رأی دادگاه در پرونده‌های حقوقی تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

بدین ترتیب هر فردی که خود توانایی کافی در حوزه حقوق نداشته، می‌تواند با مراجعه به یک وکیل پایه یک دادگستری، این مشکل را برطرف کند.

دلیل نتیجه نگرفتن از پروند های حقوقی

دلیل نتیجه نگرفتن از برخی پرونده‌های حقوقی و مشاوره حقوقی رایگان

نتیجه دلخواه نگرفتن در برخی از پرونده‌های حقوقی باعث می‌شود تا ضرر و زیان بسیار زیادی به افراد تحمیل شود.

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که برخی از پرونده‌های حقوقی به نتیجه دلخواه نمی‌رسند، عدم مشورت با مشاور حقوقی است.

زیرا ضرورت مشاوره  درگرفتن نتیجه مناسب از پرونده‌های حقوقی بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

برخی از افراد ممکن است از ضرورت مشاوره  اطلاع نداشته باشند و پس از صادر شدن رأی و برای استفاده جهت رأی تجدیدنظر به مشاور حقوقی مراجعه نمایند.

بدین ترتیب بهتر است که قبل از انجام هر کاری در زمینهٔ حقوقی، با مشاورین متخصص در این حوزه مشورت شود.

با توجه به‌ضرورت و اهمیتی که مشاوره دارد، استفاده از خدمات مشاوره رایگان با وکیل پایه یک دادگستری بسیار زیاد شده است.

مشاوره حقوقی رایگان

ضرورت مشاوره حقوقی رایگان در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:

 1. تعدد وکلا و کارشناسان حقوقی
 2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
 3. مقرون به صرفه بودن حق مشاوره .
 4. پیگیری مستمر پرونده های موکلین.
 5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
 6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه مصوب کانون وکلای یا متناسب با توان پرداختی موکلین.

مشاوره حقوقی رایگان حضوری

مشاوره حقوقی رایگان حضوری

یکی از بهترین روش های مشاوره که با استقبال بسیاری از افراد نیز مواجه شده است، مشاوره حقوقی حضوری می باشد.

در این روش شخص مشاور به صورت حضوری با افرادی که نیاز به مشورت داشته در ارتباط بوده و این موضوع باعث می شود تا نتیجه کار بسیار مناسب تر و دقیق تر باشد.

زیرا معمولا مشاوره های غیر حضوری ممکن است با کیفیت و کارایی که مد نظر افراد مختلف بوده انجام نشود.

زیرا در مشاوره غیر حضوری محدودیت هایی وجود داشته که این محدودیت ها هرگز در روش مشاوره حضوری دیده نمی شوند.

مشاوره حقوقی رایگان موارد استفاده

موارد استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان حضوری

معمولا خدمات مشاوره حقوقی حضوری در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه می توان با برخی از مواردی که می توان از این خدمات استفاده کرد، آشنایی پیدا کرد.

این کار باعث می شود تا در صورت نیاز بتوان راحت تر تصمیم به استفاده از این خدمات را گرفت.

مطالبه وجه با مشاوره حقوقی رایگان

مطالبه وجه

اولین مورد که می توان از خدمات مشاوره حضوری استفاده کرد، مطالبه وجه می باشد.

مطالبه وجه چک و سفته از شایع ترین نمونه های مطالبه وجه می باشند.

معمولا افراد بسیار زیادی به خاطر چک و سفته با مشکلات حقوقی مواجه می باشند.

مسائل کیفری

یکی دیگر از مواردی که می توان از خدمات مشاوره حقوقی حضوری بهره برد، مسائل کیفری می باشند.

مسائل کیفری بسیار وسیع بوده که از معروف ترین و شایع ترین آنها می توان به کلاهبرداری و سرقت اشاره کرد.

فروش اموال دیگران و همچنین خیانت در امانت را نیز می توان در دسته مسائل کیفری قرار داد.مشاوره حقوقی دعاوی ملکی:

صلاحیت دادگاه رسیدگی کننده به دعاوی ملکی محل وقوع ملک می باشد. البته این امر با استثنائاتی هم روبروست.

مطابق ماده ۲۰ قانون مدنی کلیه دیون از جهت صلاحیت محاکم در حکم مال منقول است ولو ثمن معامله مال غیر منقول باشد.

اما الزام به تسلیم مال غیر منقول، خسارت از دعاوی ملکی، اجرت المثل دعاوی غیر منقول و الزام به تحویل مال غیر منقول منقول بوده و می بایست در محل وقوع مال غیر منقول اقامه دعوی شود.

این در حالی است که مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی منقول دادگاه محل اقامت خوانده می باشد.

مشاوره حقوقی رایگان ملکی

مشاوره حقوقی رایگان ملکی با وکیل پایه یک دادگستری

دعاوی ملکی شامل موارد ذیل می باشد.

 1. دعاوی سرقفلی
 2. دعاوی روابط موجر و مستاجر
 3. دعاوی آپارتمان ها
 4. خرید و فروش اموال غیر منقول
 5. الزام به تنظیم سند اموال غیر منقول
 6. الزام به تحویل اموال غیر منقول
 7. دعاوی تصرف عدوانی
 8. خرید آپارتمان
 9. فروش آپارتما
 10. صلح اموال غیر منقول
 11. هبه اموال غیر منقول
 12. پیش فروش آپارتمان
 13.  اجاره املاک مسکونی
 14. اجاره املاک تجاری
 15. دعاوی مربوط به سرقفلی
 16. دعاوی مربوط به کسب و کار و پیشه
 17. دعاوی تخلیه
 18. دعاوی تصرف عدوانی
 19. دعاوی خلع ید

قرارداد های مربوط به اموال غیر منقول با توجه به ظاهر ساده آن در زمان انعقاد در صورتی مطابق اصول قراردادنویسی تنظیم نشده باشد طرفین دعوی را در فرض بروز اختلاف با مشکل مواجهه خواهد نمود.

پیچیده بودن و زمان دادرسی طولانی اینگونه دعاوی با توجه به مبالغ قرارداد ها نیز از دیگر مشکلات اینگونه دعاوی می باشد.

متاسفانه بعضاً دیده شده است افرادی که اصلا تخصص قرارداد نویسی ندارند با توشتن یک قرارداد ساده بدون رعایت اصول و حتی مشاوره حقوقی ملکی با وکیل دادگستری اقدام به تنظیم قرارداد می نمایند که نتیجه آن تعداد بالای دعاوی مربوط به املاک می باشد.

مشاوران و وکلای حقوقی موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان در تمام زمینه های مربوط به املاک از ابتدا تا انتها با توجه به تفکیک نوع قرارداد یا دعاوی موجود رد کنار شما خواهند بود و خدمات و مشاوره های حقوقی تخصصی ارائه خواهند داد.

تنظیم دادخواست حقوقی و لوایح

تنظیم دادخواست های حقوقی و لوایح

یکی از اصلی ترین شرایط اقامه دعوی تنظیم دادخواست می باشد.

ارائه دادخواست از شرایط اصلی اقامه دعوی حقوقی می باشد.

تنظیم صحیح دادخواست و بیان کلیه موارد باعث می شود تا دادگاه الزاماً به دعوی رسیدگی کرده و تصمیم گیری نماید.

مشاورین حقوقی شاغل در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با تسلطی که بر مباحث حقوقی دارند می توانند با کمترین هزینه دعوای مورد ادعای شما را با کمترین ریسک تنظیم نموده و در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته

یکی از خدمات شایان ذکر در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان(وکلای عدالت) حدمات مشاوره ای ۲۴ ساعته می باشد.

البته باید توجه داشت مشاوره های حضوری و تلفنی در ساعات ادارای قابل ارائه خواهد بود و در خارج از ساعات اداری از طریق واتس اپ و شماره های ذکر شده در صفحه تماس ما قابل استفاده خواهد بود.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

با توجه به مشغله وکلای شاغل در مجموعه وکلای عدالت چنانچه نیاز به مشاوره از طریق فضای مجازی را دارین با استفاده از شماره ذکر شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

بدیهی است وکلای مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن به سئوالات شما پاسخ خواهند داد.

بر همین اساس چنانچه پرونده شما نیاز به بررسی بیشتری داشت جهت مشاوره حضوری با وکیل پایه یک دادگستری به شما اطلاع داده خواهد شد.

مشاوره حقوقی رایگان به عنوان وکیل

مشاوره حقوقی رایگان به عنوان وکیل

امروزه با توجه به گسترش روابط تجاری و بازرگانی افراد و همچنین مراوردات تجاری نیاز به استفاده از وکلای دادگستری بیشتر احساس می شود.

مجموعه حقوقی وکلای عدالت بستری را فراهم نموده است تا موکلین محترم با کمترین هزینه از خدمات حقوقی مشاوره ای و وکالتی بهره مند شود.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی

جهت ارتباط با وکلای مجموعه و در جهت تسریع در برقراری ارتباط موکلین گرامی می توانند از دو طریق با وکلای مجموعه تماس بگیرند.

 1. تماس با شماره های ذکر شده در صفحه تماس با ما.
 2. در صورت عدم پاسخگویی وکلای مجموعه می توانید از طریق منوی رزرو وقت مشاوره اقدام فرمایید.
  بدیهی است وکلا و مشاورین مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.
 3. از طریق اپلیکیشن های واتس اپ و تلگرام .

مشاوره حقوقی رایگان خانواده

مشاوره حقوقی رایگان در حوزه خانواده

با راه اندازی دیپارتمان خانواده مجموعه بزرگ وکلای حقوقی جمعی از وکلا و مشاورین حقوقی خانواده که شامل وکلای پایه یک خانم و آقا می باشند خدمات مشاوره ای منحصر به فردی را ارائه می نمایند. موکلین محترم در زمینه دعاوی خانواده چناچه در خصوص دعاوی خانوادگی موضوع و پرونده ای دارند می توانند با تعیین وقت از منوی رزرو وقت تعیین وقت نموده و از خدمات مشاوره حقوقی خانواده مجموعه بزرگ وکلای عدالت بهره مند شوند.

مشاوره حقوقی رایگان طلاق

مشاوره حقوقی رایگان برای طلاق

تحصصی شدن دعاوی خانواده و توجها به پیچیدگی های دعاوی خانواده باعث گردیده است تا زوجین در مواجهه به این دعاوی با مشکلات متعددی برخورد نمایند.یکی از مواردی که مشکلات عدیده ای را برای زوجین به وجود می آورد دعاوی مربوط  به طلاق می باشد. مجموعه حقوقی وکلای عدالت با در نظر گرفتن کلیه جوانب در بدو امر و در هنگام ارائه مشاوره های خانواده کلیه موارد مربوط به فرایند رسیدگی به دعاوی طلاق را برای زوجین ارائه خواهد داد.

مشاوره حقوقی رایگان کیفری

مشاوره حقوقی رایگان در بخش کیفری

دعاوی کیفری نظر به گستردگی و تخصصی بودن جرائم و همچنین رسیدگی سریع و ضمانت های اجرایی آن نیاز به وکیلی که تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد بسیار ضروری می باشد. نظر به عتاوین مجرمانه و همچنین آثار جبران ناپذیر جرایم کیفری الزامی است تا در برخورد به اینگونه مسایل حتما از وکیل کیفری پایه یک دادگستری استفاده نمایید.

پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری حضوری یا تلفنی تخصصی  بگیرید.

همکاران: صدای وکیل

نوشتهٔ پیشین
طلاق قبل از نزدیکی
نوشتهٔ بعدی
مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری
فهرست

تماس با وکیل دادگستری