وکیل شرکت و مشاوره در امور حقوقی

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

وکیل شرکت و مشاور در امور حقوقی

نظر به پیچیده بودن روابط تجاری شرکتها مشاوره حقوقی به مدیران شرکتها توسط وکیل دادگستری امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد.

باید توجه داشت که در روابط تجاری شرکت‌ها ریسک های زیادی وجود دارد و این امر خود نیز در بعضی موارد موجب از بین رفتن سرمایه شرکت ها می‌گیرد .

چنانچه مدیران شرکت به این امر واقف نباشد و مسائل حقوقی را نداند و یا از وکیل دادگستری مشورت و مشاوره حقوقی نگیرد ممکن است موجب تضییع حقوق قانونی شرکت و همچنین از بین رفتن سرمایه شرکت گردند.

از طرف دیگر میزان مسئولیت مدیران شرکت در قبال سهامداران و هیئت مدیره بیانگر این موضوع می باشد که چنانچه مدیران شرکت موجب بروز خسارت به شرکت شوند منفرد یا مشترکاً مسئول جبران خسارت وارده می باشند.

با توجه به نص صریح قانون ضروری است که مدیران شرکت از مشاوران حقوقی خبره و وکلای دادگستری که تخصص کافی در زمینه مسائل حقوقی را دارند کمک بگیرند.

وکیل شرکت در امور تنظیم قراردادها

موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با بهره مندی از جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی خبره در زمینه انعقاد قراردادهای بازرگانی و توجهاً به  تخصصی بودن قراردادهای بازرگانی می توانند کنار مدیران شرکت در جهت تضمین و جلوگیری از تضییع حقوق شرکت به عنوان مشاور حقوقی  راهنمایی های لازم را ارائه نمایند.

اما مسئله‌ای که مهم هست این است که مزیت های استفاده از مشاور حقوقی در شرکتها چه می باشد؟

مزیت های استفاده از وکیل شرکت در امور حقوقی

مشاوره حقوقی می تواند و در موارد بسیار زیادی موجب جلوگیری از تضییع حقوق و سرمایه مالی شرکت ها باشد

معمولاً مشاوران حقوقی می توانند قبل از اینکه مدیران حقوقی اقدام به مذاکرات اولیه نمایند در کنار آنها خط قرمزها و مسائلی که باعث به خطر افتادن سرمایه شرکت شوند را متذکر شود و با این دیدگاه و با در نظر گرفتن سناریوهای مختلف اقدام به مذاکره نمایند چرا که توافقات آنها باعث تنظیم قرارداد خواهد شد حال این نکته را در نظر بگیرید چنانچه مدیری توافقی نماید و این توافق در قرارداد ذکر شود و با امضا گردد در صورتی که این قرارداد به مشکل بربخورد و در فرض فرض بروز اختلاف در نظر بگیرید که چه اتفاقی خواهد .

مشاوران حقوقی شاغل در مجموعه حقوقی وکلای عدالت با توجه به اینکه سالیان زیادی در کنار مدیران شرکت مشغول به کار می باشند می‌توانند و با مدیریت هزینه ها که برای شرکت نیز مهم می باشد و این هزینه ها زیاد نباشد اقدام به مشاوره حقوقی نمایند و همچنین می‌توانند در خصوص پرونده هایی که به مشکل بر می‌خورد نسبت به طرح دعوا توافقی که بین مدیران و وکلای مجموعه یا مدیریت موسسه صورت می‌گیرد اقدام کنند .

در نظر بگیرید مثلاً شما با هزینه اندک معمولاً به ازای هر ساعت ۳۰۰ هزار تومان بابت حق مشاوره به یک وکیل دادگستری در خصوص قراردادهایی که یک میلیارد  برای شما  ارزش دارد مشاوره می گیرد .نهایتاً ۵ ساعت می خواهید از  مشاورحقوقی استفاده نمایید و هزینه نمایید. پس   اگر مشکلی پیش بیاد برای مدیران شرکت نهایتاً  با فرض ادعای استفاده از وکیل  و اینکه در این پرونده از وکلای مجموعه استفاده کرده ام  و وکیل داشتم می توان تا حدودی می توان از تقصیر خودش کم کنه که خیلی خوبه این موضوع برای مدیران شرکت.

پس از اولین کاری که وکیل شرکت برای مدیران شرکت میتونن انجام بدن  این می باشد که مشاوره‌های لازم به مدیران شرکت می‌دهند . مدیران شرکت بر اساس توافق بر اساس این رهنمودها و مشاوره هایی که وکیل دادگستری ارائه می دهد  پروپوزال و سناریو خودش رو تنظیم میکنه و میره مذاکره میکنه توافقات و میگه و بر مبنای توافقات نهایی پروپوزال تحقیق وکیل وکیل اقدام به   مشاوره می‌کند انعقاد قرارداد می کند و این خیلی برای شرکت‌های امنیت و می‌توان از بروز اختلافاتی که بعدها ممکنه وجود یا جلوگیری کنه و همچنین از هدر رفتن تلف شدن سرمایه جلوگیری می نماید.

وکیل شرکت در خصوص اقدامات حقوقی

در نظر بگیرید که علاوه بر مزیت هایی که  وکیل دادگستری می توانند برای شرکت داشته باشند می‌توانند در خصوص چگونگی اقدام پرونده های حقوقی هم مشورت و مشاوره‌های لازم ارائه نمایند  و اگر قراردادی به مشکل خورده باشه  مشاوره های لازم را در خصوص اقدام در پرونده های حقوقی بیان خواهد نمود.

وکیل شرکت در خصوص اخذ ضمانت های بانکی و چک

یکی از مهم ترین و با اعتبارترین تضمین هایی که طرفین قرارداد ها می توانند در قبال تعهدات یکدیگر ارائه و اخذ نمایند اخذ ضمانت نامه های بانکی بی قید و شرط می باشد. چرا که این ضمانت ها قابلیت نقد شوندگیشان از دیگر تضمین ها از قبیل چک یا سفته بیشتر بوده و به محض تخلف های قراردادی متعهد قرارداد با اعلام ذینفع قابل نقد می باشد.

بر همین اساس موسسه حقوقی تخصصاً در زمینه مشاوره حقوقی داره کار میکنه و روش های زیادی هم برای مشاوره در نظر گرفته و مدیران شرکت می توان به راحتی با موسسه ارتباط برقرار کنند و نظرات خود را بیان کند حال چیزی که اینجا مدنظر هست همین موضوع است  مدیران محترم می توانند  از طریق تلفن تلفن تماس با ما با وکلای شرکت در  موسسه ارتباط برقرار کنید همچنین می توان از طریقه پیام‌رسان واتس‌اپ  نظرات خود را  و همچنین  مشکلات خود را   بیان کنند  برهمین اساس در صورتی که وکلای شرکت آنلاین  باشند به سئوالات شما پاسخ حواهند داد.

همچنین میتونید در قسمت ثبت درخواست درخواست خود را ثبت نمایید.

توجه کنید که این درخواست صرفا بابت موضوعات مدنظر هستش و در خصوص مشاره حقوقی نمی باشد.

همچنین می توانید از لینک  رزرو  استفاده نمایید . در صورت رزرو وقت مشاوره تلفنی ، وکلای مجموعه حداکثر ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس می گیرند .

پس با توجه به تمامی این مسائل به مدیران شرکت پیشنهاد می کنیم که قبل از هر اقدامی رهنمودهای مشاوره حقوقی اقدام بهره مند شود  تا از تلف شدن سرمای شرکت جلوگیری شود و هم قصد داریم که در خصوص موضوع خاصی از پرونده‌ها و مشورت کنیم و راهنمایی کنید و بگین به چه صورتیه اما صرفاً بخواهیم یک پیشنهادی را بدهیم که که مدیرعامل شرکت حتماً حتماً این مورد را مد نظر قرار بدم انشالله که مدیر شرکت این مسئله را مد نظر قرار دهند.

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین