مشاوره حقوقی قوه قضاییه + تخفیف ویژه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

تخصصی شدن روند پرونده های حقوقی در مراجع قضایی و همچنین استفاده از وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی قوه قضاییه که تخصص و آگاهی کافی در زمینه های حقوقی و کیفری را داشته باشد بیش از گذشته محسوس می باشد. به همین منظور ما در موسسه وکلای عدالت بحث مشاوره حقوقی را به صورت خدماتی گسترده در تمامی حوزه ها مثل مشاوره حقوقی خانواده، دعاوی حقوقی و ملکی و.. ارائه می دهیم.

 مزیت مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی

مشاوره حقوقی قوه قضاییه این مزیت مهم را دارد که محدودیت زمانی و مکانی نداشته و افراد در همه جای ایران و حتی خارج از ایران می توانند با برقراری تماس تلفنی، هم از طریق خط ثابت و هم بوسیله تلفن همراه، به پاسخ سوالات حقوقی خود دست یابند.

اهمیت ویژه مشاوره حقوقی  وقتی مشخص می شود که افراد به امکانات مشاوره ای مناسب دسترسی ندارند و یا امکان مراجعه و یا تمایل به مشاوره حضوری را ندارند.

ضمن اینکه دریافت وقت ملاقات از وکلا معمولا زمان بر بوده و ممکن است باعث شود دیرتر به پاسخ پرسش های حقوقی مان برسیم.

در صورتی که در مشاوره تلفنی، به راحتی می توانیم با دسترسی به یک تلفن، به جواب پرسش حقوقی دست یابیم .

معایب مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی

در کنار اینکه مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی، راهی است که به سادگی امکان دسترسی به آن وجود دارد، معایبی نیز دارد.

در مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی ، کسی که به شما مشاوره می دهد تنها به اندازه یک تماس تلفنی می تواند از اطلاعات موضوع مورد نظر شما آگاه شود و به شما راهنمایی بدهد .

این در حالی است که در مشاوره حضوری، وکیل به صورت حضوری پرونده و اسناد را بررسی می کند و با توجه به اوضاع و احوال به شما راه کار معرفی می کند.

ضمن اینکه اطمینان از صحت اطلاعات و کاردانی مشاور، چیزی است که در مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی، دستیابی به آن راحت نیست که البته مرکز مشاوره حقوقی وکلای عدالت از همان ابتدا با وسواس و سختگیری نسبت به انتخاب مشاوران حقوقی، در صدد ارائه جامع ترین و بهترین اطلاعات به مخاطبان خود است .

خدمات مشاوره حقوقی قوه قضاییه به صورت تلفنی

گروه مشاوران حقوقی تلفنی وکلای عدالت ، در تمام زمینه های معرفی شده در سایت ، آماده ارائه مشاوره حقوقی تلفنی هستند.

این مشاوران از میان افراد با سطح علمی بالا و دارای روابط عمومی و قدرت بیان لازم ، جهت انتقال اطلاعات حقوقی، انتخاب شده اند.

پاسخ به موضوعات مختلف حقوقی از جمله مشاوره حقوق خانواده، ازدواج، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، مشاوره در انواع عقود و قراردادها از قبیل عقد بیع ، عقد اجاره، قرارداد رهن، عقد وقف و عقد ضمانت از جمله خدمات گروه مشاوره حقوقی این موسسه می باشد.

علاوه بر این در این سایت به مشاوره کیفری در جرایمی مانند سرقت، کلاهبرداری، قتل، ضرب و جرح، رابطه نامشروع، خیانت در امانت، جعل و جرایم رایانه ای، مشاوره حقوقی در زمینه ارث، وصیت و مالکیت و هم چنین مشاوره در زمینه امور تجاری از قبیل شرکت ها ، اسناد تجاری همچون چک و سفته و ورشکستگی تاجران، پرداخته می شود.

لازم به ذکر است که بررسی مسائل مربوط به آیین دادرسی مورد عمل در محاکم قضایی کشور، اعم از آیین دادرسی کیفری و آیین دادرسی مدنی و ادله اثبات دعوی و همچنین آشنایی با مراجع قضایی و مراجع غیر قضایی دادگستری که دعاوی اشخاص در آنها مورد رسیدگی قرار می گیرد نیز در سایت مشاوره حقوقی وکلای عدالت صورت می گیرد.

مشاوران حقوقی گروه حقوقی وکلای عدالت درباره تمام موضوعات مطرح شده در سایت، آماده پاسخگوی به سوالات شما عزیزان می باشند.

تنها کافی است با یکی از شماره های تماسی که در ابتدا و انتهای این مقاله و یا سایر مقالات نوشته شده است تماس بگیرید تا مشاورهای ما به سوالات شما پاسخ دهند .

نقش مشاوره حقوقی برای پیگیری از دعوا چقدر مونده است؟

نقش مشاوران حقوقی در پیگیری از دعوا بسیار روشن زیرا که هر شخصی یا فردی یا شرکتی قبل از اقدام در مورد یک موضوعی با قراردادی یا مسئله ای با مشاور حقوقی مربوطه در آن موضوع خاص اطلاع دارد، مشاوره شود.

دیگری نیاز به پیگیری در دادگاه های یا مراجع قضایی برای باز ستاندن حق حقوق خود نمی باشد.

مانند اینکه شخصی می خواهد یک قرارداد مشارکت در ساخت را انجام دهد و به عنوان مالک می خواهد زمین خود که دارایی برای او می باشد را به یک سازنده بدهد تا با آن مشارکت کند.

یک سهل انگاری ساده یا یک موضوع مبهم در قرار داد می تواند به نفع افراد سود جو و به ضرر افرادی که از این ترفندهای قراردادی و مسائل گنگ حقوقی و مجلات وکلمات دو پهلو اطلاعات ندارد تمام شود , فرد کاملا مال باخته به حساب می آید و آن دقت ممکن است که سال ها زمان ببرد که پرونده در دادگاه حل و فصل شود.

مشاوره حقوقی چه زمان می تواند در حل مسائل حقوقی به کمک کند؟

مشاوره حقوقی اگر قبل پیش آمدن مشکل باشد کاملا موثر است اما بعدا ممکن است حل دعوا در دادگاه ، توسط هروکیل یا کارشناس حقوقی هزینه هنگفتی را در برداشته باشد.و همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

چه طور به مشاوران حقوقی اطمینان کنیم؟

این که اطمینان به مشاوران حقوقی با توجه روند اداری و سیستم ضعیف امینتی در بعضی موارد که برای افراد سودجو وکلاهبرداری که اقدام به تاسیس دفتر یا موسسه حقوقی می کنند و پول افراد و اشخاص و مردم را به جیب می زنند و از همه بدتراسرار محرمانه و شخصی افراد را هم می زبایند و برای جلوگیری از این مورد دفتر وکالت یا موسسات حقوقی معتبر را در تهران هستند، آشنایی داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه ملکی، مهریه، طلاق، کیفری یا نیاز به وکیل اداره کار، شکایت از کارفرما و هر زمینه ای دیگر می توانید با مشاوران وکلای عدالت تماس گرفته با با وکلای مجرب ما صحبت کنید.

تیم مشاوره حقوقی وکلای عدالت متشکل از وکیل مجرب زن و مرد است و در صورت تخصصی بودن سوال به قضات بازنشسته وصل می کنند تا جواب شما عزیزان را بدهند.

اهم موضوعات قابل پیگیری در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان

 1. مشاوره حقوقی قوه قضاییه
 2. مشاوره حقوقی تلفنی
 3. مشاوره حقوقی ر ایگان
 4. مشاوره حقوقی حضوری
 5. مشاوره حقوقی غیر حضوری
 6. مشاوره حقوقی خانواده
 7. مشاوره حقوقی طلاق
 8. مشاوره حقوقی طلاق توافقی
 9. مشاوره حقوقی مهریه
 10. مشاوره حقوقی نفقه
 11. مشاوره حقوقی حضانت
 12. مشاوره حقوقی کلاهبرداری
 13. مشاوره حقوقی جعل
 14. مشاوره حقوقی اجاره
 15. مشاوره حقوقی قرارداد ها
 16. مشاوره حقوقی سرقفلی
 17. مشاوره حقوقی ثبت شرکت
 18. مشاوره حقوقی ثبت تعییرات
 19. مشاوره حقوقی برند
 20. مشاوره حقوقی اخذ کارت بازرگانی
 21. مشاوره حقوقی جرایم مواد مخدر
 22. مشاوره حقوقی اعاده دادرسی
 23. مشاوره حقوقی جرایم کیفری
 24. مشاوره حقوقی تنظیم قرارداد های بازرگانی
 25. تنظیم قرارداد مشارکت
 26. تنظیم قرارداد صادرات
 27. تنظیم قرارداد واردات
 28. تنظیم قرارداد ثبت سفارش
 29. تنظیم قراردادهای خرید و فروش
 30. تنظیم قراردادهای موجر و مستاجر
 31. پیگیری دعاوی و قبول وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری
 32. مشاوره و انعقاد قرارداد با شرکت ها
مهم:

پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر  مشاوره حقوقی حضوری یا مشاوره حقوقی تلفنی رایگان تخصصی  بگیرید.

yjc

فهرست

تماس با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری