آشنایی با مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان حضوری

توضیحاتی در مورد مشاوره حقوقی رایگان حضوری

یکی از بهترین روش های مشاوره که با استقبال بسیاری از افراد نیز مواجه شده است، مشاوره حقوقی رایگان حضوری می باشد. در این روش شخص مشاور به صورت حضوری با افرادی که نیاز به مشورت داشته در ارتباط بوده و این موضوع باعث می شود تا نتیجه کار بسیار مناسب تر و دقیق تر باشد. زیرا معمولا مشاوره های غیر حضوری ممکن است با کیفیت و کارایی که مد نظر افراد مختلف بوده انجام نشود. زیرا در مشاوره غیر حضوری محدودیت هایی وجود داشته که این محدودیت ها هرگز در روش مشاوره حقوقی حضوری دیده نمی شوند.

مشاوره حقوقی حضوری می تواند توسط افرادی انجام شود که تحصیلات تکمیلی خود را در رشته حقوق گذرانده اند. زیرا افرادی که در رشته حقوق به تحصیل می پردازند، معمولا درس هایی را پاس می کنند که به صورت مستقیم با مسائل حقوقی در ارتباط می باشد. بدین ترتیب مشاور حقوقی افرادی هستند که می توانند در زمینه های مختلفی به افراد کمک کنند. این موضوع باعث استقبال بسیار گسترده از مشاوره حقوقی حضوری شده است.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان حضوری

 عدم نیاز به زمان زیاد

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد مختلف ممکن است با وکلا و یا مشاورین حقوقی داشته باشند، صرف وقت زیاد برای انجام یک جلسه حضوری می باشد. این در حالی است که مشاوره حقوقی رایگان و غیر حضوری می تواند در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی تمایل دارند که از خدمات مشاوره حقوقی رایگان غیر حضوری استفاده کنند.

کاهش هزینه ها

یکی از موضوعاتی که ممکن است افراد مختلف را از رسیدگی به شکایات خود باز دارد، هزینه مورد نیاز برای وکیل و یا مشاور می باشد. خدمات مشاوره حقوقی رایگان کمک کرده تا بتوان بهترین مشاوره را با کمترین هزینه ممکن دریافت کرد. این کار باعث می شود تا بتوان میزان موفقیت را در پرونده های حقوقی افزایش داد و از طرفی هزینه های پیگیری این پرونده ها به حداقل می رسد.

موارد استفاده از خدمات مشاوره حقوقی رایگان حضوری

معمولا خدمات مشاوره حقوقی رایگان در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه می توان با برخی از مواردی که می توان از این خدمات استفاده کرد، آشنایی پیدا کرد. این کار باعث می شود تا در صورت نیاز بتوان راحت تر تصمیم به استفاده از این خدمات را گرفت.

مطالبه وجه

اولین مورد که می توان از خدمات مشاوره حقوقی رایگان و حضوری استفاده کرد، مطالبه وجه می باشد. مطالبه وجه چک و سفته از شایع ترین نمونه های مطالبه وجه می باشند. معمولا افراد بسیار زیادی به خاطر چک و سفته با مشکلات حقوقی مواجه می باشند.

مسائل کیفری

یکی دیگر از مواردی که می توان از خدمات مشاوره حقوقی حضوری بهره برد، مسائل کیفری می باشند. مسائل کیفری بسیار وسیع بوده که از معروف ترین و شایع ترین آنها می توان به کلاهبرداری و سرقت اشاره کرد. فروش اموال دیگران و همچنین خیانت در امانت را نیز می توان در دسته مسائل کیفری قرار داد.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان حضوری در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:
  1. تعدد وکلا و کارشناسان حقوقی
  2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
  3. مقرون به صرفه بودن حق مشاوره .
  4. پیگیری مستمر پرونده های مشاوره حقوقی .
  5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
  6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه مصوب کانون وکلای یا متناسب با توان پرداختی موکلین.

مهم:

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان حضوری خصصی  بگیرید.

 

نوشتهٔ پیشین
معرفی برخی از ویژگی ها و موارد استفاده مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه
نوشتهٔ بعدی
مشاوره حقوقی رایگان با وکیل
فهرست