مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان

امتیاز ۴.۴۶ از ۵ – ۴ رای
در حال ثبت رای

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

فهرست محتوا پنهان
1 مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی در مجموعه وکلای عدالت مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان در حال اجرا می باشد و شما می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با وکیل های متخصص در ارتباط باشید.

با تخصصی شدن کسب و کارها و همچنین و همچنین افزایش مرادوات و تبادلات مالی و تجاری بین افراد باعث گردید تا روند ثبت دعاوی در دادگاه ها افزابش یافته و به تبع نیاز به استفاده از نظرات و تجربیان وکیل دادگستری زیادتر شود.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان با وکیل از وکلای ما از طریق شماره های درج شیده یا فرم تماس با ما اقدام نمایید.

بدیهی است وکلای دادگستری حسب دانش، تخصص و تجربه ای که از مفاد قراردادها و همچنین فرآیند های قضایی و دادرسی دارند می تواند از بسیاری از توافقات نادرست که منجر به از دست رفتن سرمایه ها شود جلوگیری شود. همینطور شما می توانید از مشاوره حقوقی رایگان نیز به صورت تلفنی استفاده نمایید و از بهترین وکلا در این حوزه مشاوره دریافت نمایید.

با کلیک بر روی بنر زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری کلیک نمایید

 

یکی از مواردی که بسیار موکلین را آزرده خاطر می نمایند طولانی شدن فرآیند های دادرسی می باشد که با توجه به رشد تورم در کشور، بادرنظر گرفتن افت سرمایه بعد از چندین سال، ارزش بازگشت سرمایه بسیار ناچیز خواهد شد.

مجموعه حقوقی وکلای عدالت شرایطی را برای موکلین فرآهم نموده است تا در تمام ساعات شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته بتوانند از وکیل خود مشاوره حقوقی اخذ نمایند.

در ذیل مختصرا مواردی که به صورت مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان ارائه می گردد بیان می شود.

بدیهی است موکلین محترم در نظر بگیرند که استفاده از خدمات تلفنی و آنلاین فوری و مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان با وکیل محدود به موضوع بوده و بررسی جنبه های تخصصی نیازمند برگزاری جلسات حضوری می باشد.

روش های اخذ مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

۱-مشاوره تلفنی در ساعات اداری

نظر به حساسیت و ضروری بودن تماس با وکیل دادگستری، موکلین محترم مجموعه می توانند با وکیل مربوطه در تماس بوده و حسب شماره تلفنی که در اختیار وی قرارداده شده است مشکلات خود را بیان نماید.بدیهی است این حق و امتیاز برای عموم افراد نیز در نظر گرفته است و عموم افراد می توانند با شماره های ذکر شده در قسمت تماس با ما با وکلای مجموعه تماس گرفته و سئوالات و مشکلات خود را  با وکلای پایه یک دادگستری در میان بگذارند.

۲- تماس با وکلای موسسه در خارج از ساعات اداری

در صورت ضرورت و نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در خارج از ساعات اداری می توان از طرق ذیل با وکلای موسسه تماس حاصل فرمایید.

 1. در واتساپ با شماره تلفن مندرج در سایت در خواست مشاوره داده و در صورت آنلاین بودن هر کدام از وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره حقوقی با شماره گیری تلفن مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و مشاور حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.
 2. در صورت عدم آنلاین بودن وکلای موسسه می توانید در واتس اپ و شماره هایی که در بالا اشاره شد و یا شماره های که در قسمت تماس با ما ذکر شده است سئوال خود را به صورت voice مطرح و صدای خود را برای وکیل ارسال نمایید.

جهت مشاوره حقوقی فوری و مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری گلیک نمایید.

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

مشاوره آنلاین فوری و مشاوره تلفنی شبانه‌روزی

نظر به ضرورت موضوع مجموعه حقوقی وکلای عدالت جهت تسریع در روند پاسخگویی به سئوالات موکلین محترم طرق مختلفی را در نظر گرفته است.

 1. موکلین گرامی چنانچه نتوانستند از طریق تلفن یا واتس اپ با وکلای موسسه تماس حاصل نمایید می توانند در قسمت مشاوره حقوقی آنلاین فوری سئوالات خود را مطرح نمایند. بدیهی است وکلای مجموعه در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن به سئوالات شما پاسخ خواهند داد و چنانچه نیاز به بررسی بیشتر موضوع بود جهت مشاوره حقوقی حضوری تعیین وقت خواهد شد.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری با وکیل دادگستری

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

رزرو وقت مشاوره تلفنی شبانه‌روزی

نظر به بالا بودن تماس های تلفنی و با توجه به اینکه کلیه مشاوره ها به صورت جامع و کامل می باشد ممکن است وکلای مجموعه نتوانند در زمان تماس موکلین پاسحگو باشند.بنابراین در صورت عدم پاسخگویی می توانید با رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی سئوالات خود را مطرح نمایید.بدهی است وکلای مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن و با درنظر گرفتن موضوع پرونده با شما تماس خواهند گرفت.

وکیل آنلاین و مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین می توانید از طریق واتساب و شماره تلفن هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است درخواست خود را مطرح نمایید .بدیهی است در صورت آنلاین بودن وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره از سوی وکلای مجموعه به صورت آنلاین و یا تماس تصویری و یا تماس مستقیم تلفنی با وکیل مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشاوره حقوقی تخصصی بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان با وکیل

تلفن مشاوره حقوقی رایگان شبانه‌روزی در صفحه تماس با ما ذکر شده است. گروه حقوقی وکلای عدالت با درنظر گرفتن نیازهای موکلین و تعدد پرونده های حقوقی اقدام به تشکیل کمیسیون های تخصصی نموده است. بر همین اساس موکلین محترم می توانند در تمام ساعات شبانه روز حسب نیاز یکی از راه های ارتباطی را انتخاب نموده و با وکلای مجموعه تماس بگیرند.

مزایای بهره گیری از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان گروه حقوقی وکلای عدالت به شرح ذیل می باشد:

 1. مشاوره حقوقی  با وکیل متخصص.
 2. مشاوره آنلاین حقوقی
 3. ارسال مدارک در واتس اپ و دریافت اطلاعات
 4. صرفه جویی در زمان و وقت
 5. مشاوره  حقوقی تلفنی و آنلاین
 6. امکان لایحه نویسی و تنظیم دادخواست
 7. صرفه جویی در زمان و هزینه مشاوره

مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

گروه حقوقی وکلای عدالت با همکاری تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه حقوقی و کیفری با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در خدمت موکلین گرامی می باشد.

در این راستا و نظر به نیاز افراد در ساعات غیر ادرای می توان با مراجعه به صفحه تماس با ما با شماره های مربوطه و توجهاً به توضیحاتی که در بالا بیان شد و انتخاب یکی از طرق، با وکلای مجموعه تماس گرفته و ستوالات خود را مطرح نمایید.

مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

در چندسال گذشته که استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های پیام رسان در دست نبود، درصورت بروز اختلاف و یا مشکل حقوقی دسترسی به وکیل دادگستری بسیار سخت بود. امروزه با توجه به تسهیل راه های ارتباطی نظیر تلفن، اینترنت، اپلیکیشن های پیام رسان، ارتباط با سایر افراد هم از نظر زمانی کاهش یافته است و هم از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر شده است.

بر همین اساس گروه حقوقی وکلای عدالت، با در نظر گرفتن موضوع، و در جهت تسهیل راه های ارتباطی، جهت ارتباط با وکلای دادگستری، شماره هایی را در صفحه تماس با ما قرار داده است تا هموطنان عزیز بتوانند درتمام ساعات شبانه روز با وکلای منتخب موسسه تماس گرفته و سئوالات خود را مطرح نمایند.

برای اینکه بتوانید از مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی موسسه وکلای عدالت استفاده کنید می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ در ارتباط باشید. ما به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشیم. دقت داشته باشید گاهی اوقات ممکن است گرفتن یک مشاوره حقوقی می تواند رای دادگاه شما را به طور کلی تغییر دهد و آن را به نفع شما به پایان برساند.

ما در مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته ، برخلاف اسم آن و برخی از همکاران که آن را بهانه ای برای گرفتن نوبت های مشاوره حقوقی در مراکز خود با قیمت های گزاف، ما به حرف ها شما با دقت گوش داده و در مورد آن با شما بحث خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تا بتوانید پرونده خود را در بهترین حالت ممکن هدایت کنید و جلو ببرید.

اگر بخوایم چند موردز ا مزایای مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی را بگوییم می توانیم در مورد این موارد صحبت کنیم:

اول اینکه به صورت رایگان انجام می شود و شما در قبال آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

دوم اینکه این مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بوده و شما نیازی به حضور در موسسه ندارید.

سوم اینکه به صورت ۲۴ ساعته می باشد و شما هر زمان که تماس بگیرید ما در خدمت شما هستیم.

چگونه می توانیم با مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان ارتباط بگیریم؟

در مجموعه حقوقی وکلای عدالت با توجه به اینکه تعداد در خواست ها برای مشاوره حقوقی به صورت حضوری زیاد بود ما تصمیم گرفتیم تا خدمات آنلاین را نیز برای رفاه مشتریان خود اضافه کنیم. از این پس در مجموعه مشاوره حقوقی وکلای عدالت ما مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان را نیز به شما عزیزان ارائه می دهیم و در بررسی پرونده و فرآیند حقوقی شما سهیم خواهیم بود.

تا جایی که بتوانیم و به صورت آنلاین توانایی کمک به شما را داشته باشیم کوتاهی نخواهیم کرد و برای شما خدمات را ارائه می دهیم.

مشاوره تلفنی رایگان ٢۴ ساعته تهران

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

موسسه وکلای عدالت با داشتن نیروهای مجرب و متخصص در حوزه مشاوره حقوقی می تواند به شما عزیزان در تهران نیز به صورت حضوری و تلفنی خدمات مشاوره حقوقی ارائه دهد. شما با توجه به نیاز و شرایط خود می توانید یکی از روش های مشاوره حقوقی تلفنی رایگان یا مشاوره حقوقی حضوری را انتخاب نموده و در ساعت مقرر شده در مجموعه حضور یابید.

ما با توجه به اینکه اکثر افراد به مشاوره حقوقی نیاز دارند اما جزو کارمندان یا کارکنان دولت می باشند و در ساعات اداری توانایی حضوری یا تماس را ندارند بخش مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی را راه اندازی نمودیم تا این عزیزان بتوانند در هر زمان از روز که قادر به تماس گرفتن بودند با موسسه تماس گرفته و از ما مشاوره حقوقی دریافت کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته شامل چه خدماتی می شود؟

شاید برای خیلی از شما عزیزان سوال باشد که مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی موسسه شامل چه خدماتی می شود و کدام حوزه های مشاوره حقوقی را در برخواهد گرفت؟ ما در این بخش به این سوال شما پاسخ خواهیم داد.

در این بخش از خدمات ما شما میتوانید در این حوزه ها از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته استفاده کنید:

 1. مشاوره حقوقی با وکیل
 2. مشاوره حقوقی خانواده با وکیل یک پایه دادگستری
 3. مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و ملکی
 4. مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان با وکیل
 5. مشاوره حقوقی در رابطه با عقد و نوشتن قرارداد
 6. مشاوره حقوقی در حوزه طلاق

مشاوره حقوقی تلفنی در کرونا

با توجه به ورود این بیماری منحوس به کشور بسیاری از خدمات به صورت آنلاین و تلفنی در حال اجرا می باشد. ما نیز در موسسه وکلای عدالت به دلیل شیوع کرونا تصمیم گرفتیم خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی را راه اندازی کنیم. ما در سال ۱۳۹۹ در این زمینه مشاوره حقوقی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم و آماده پاسخگویی و مشاوره برای شما هستیم.

فقط کافیست با یکی از شماره های درج شده در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید.

مشاوره خانواده رایگان

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

در رابطه با مشاوره حقوقی خانواده رایگان نیز باید به شما بگوییم که اگر در این حوزه حقوقی به مشاوره نیاز داشتید میتوانید به صورت ۲۴ ساعته از همکاران ما به صورت تلفنی مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید. گاهی اوقات ممکن است بر اثر مسائلی در خانه شما مدعی شوید و طالب حق خود باشید اما ندانید که چگونه باید اقدام نمایید و حق خود را بگیرید.

برای همین شما می توانید به مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان وکلای عدالت را دریافت نمایید و مشاوران ما هم سعی میکنند بهترین راهنمایی و مشاوره را برای شما قبل از انجام هر اقدامی داشته باشند.

مشاوره حقوقی رایگان

گاهی اوقات ممکن است شما برای انجام یک سری مسائل نیاز به راهنمایی های کوچک و موثر داشته باشید اما به دلیل بالا بودن هزینه برخی از موسسات قادر به دریافت مشاوره حقوقی به صورت حضوری و در موسسه ندارید.

ما در این موسسه یعنی در وکلای عدالت سعی کردیم تا خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان را برای شما راه اندازی نماییم تا بتوانید فقط با یک تماس گرفتن به بهترین مشاوران حقوقی کشور دسترسی داشته باشید.

برای این کار کافی است در هر زمان از روز که تمایل داشتید با موسسه وکلای عدالت تماس گرفته و از مشاوران حقوقی ما مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید.

وکیل حقوقی

خیلی مهم است برای کسی که میخواهد در دادگاه شرکت کند و در مورد حقوق خود هیچ نداند و بدون هیچ همراه یا اطلاعاتی به دادگاه رفته و در آنجا بخواهد از حق خود دفاع کند.

برای همین پیشنهاد میکنیم که حتما قبل از اینکه دست به اقدامی بزنید از مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان ما استفاده کنید و حداقل اطلاعات لازم را برای شرکت در دادگاه خود دریافت نمایید.

ما در مشاوره های خود به شما حداقل در مورد روند بررسی پرونده، مدارک لازم و … را خواهیم گفت تا با اطلاعاتی کامل در دادگاه حاضر شوید و پیگیری پرونده خود را به صورت کاملا قانونی انجام دهید.

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

انواع مشاوره تلفنی شبانه‌روزی رایگان

 • مشاوره حقوقی

  مشاوره حقوقی در این بخش به صورت رایگان برای شما انجام خواهد پذیرفت. گاهی اوقات ممکن است در یک شرایط بحرانی یک سری نکات قانونی به شما کمک کند تا از بحران نجات یابید.

 • مشاوره با وکیل

  شما میتوانید در مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان با وکیل متخصص در حوزه کاری خود صحبت کنید و از راهنمایی های او استفاده نمایید.

 • مشاوره حقوقی خانواده

  شما میتوانید در رابطه با مسائل و مشکلات خانوادگی خود که سرشاخه حقوقی دارند و نیاز به مشاوره حقوقی دارید از خدمات رایگان ما استفاده کنید.

چه زمانی مشاوره حقوقی بگیریم

دقت داشته باشید شما قبل از اینکه هر اقدامی در حوزه حقوقی انجام دهید حتما از یک مشاور برای راهنمایی کمک بگیرید. مردم عادت بدی که دارند این است که تا زمانی که کار به جاهای باریک نکشیده و به دادگاه و نیروی انتظامی مرتبط نشده است اقدام به دریافت مشاوره نمی کنند. اما این در صورتی است که می توان قبل از این که مشکلی پیش بیاید از بروز آن حادثه و مشکل حقوقی جلوگیری کرد و از دعاوی این چنینی دوری کرد.

شما حتی می توانید از طریق تلفن همراه خود از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی رایگان موسسه وکلای عدالت استفاده کنید و از متخصصان حوزه حقوقی مشاوره دریافت نمایید. فقط کافی است با شماره های داخل سایت یا از طریق فرم های تماس و رزرو وقت تلفنی اقدام نمایید.

آیا مشاوره تلفنی مفید و کاربردی است؟

در جواب این پرسش باید گفت بستگی دارد شما به چه دیدی به این مسئله نگاه کنید.

بیشتر افرادی که با موسسه تماس میگیرند و درخواست مشاوره حقوقی تلفنی دارند هدف خود را آگاهی از پرونده و روند اجرایی و مدارک قرار داده اند.

ما در مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته سعی کرده ایم تا تمام اطلاعاتی که میتوان در مورد یک پرونده به صورت تلفنی ارائه کرد را به شما عزیزان منتقل خواهیم کرد.

همانطور که از نام این نوع مشاوره مشخص است مشاوره حقوقی به صورت تلفنی صورت می گیرد پس درنتیجه کیفیت مشاوره حضوری را ندارد زیرا با محدودیت هایی همراه است. به عنوان مثال در مشاوره حقوقی تلفنی ما دسترسی به پرونده شما نداریم و نمی توانیم اطلاعات کامل جامع را در اختیار داشته باشیم. اما بازهم تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم بیشترین میزان کمک را به شما عزیزان در این نوع از مشاوره حقوقی بدهیم.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه وکلای عدالت به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود و شما هر زمان از روز یا شب را که نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید می توانید با موسسه تماس گرفته و اطلاعات لازم را درمورد پرونده خود دریافت نمایید.

وکلای متخصص و مشاورین ما در مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی در موسسه وکلای عدالت آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی اصفهان

ما برای عزیزانی که در استان اصفهان هستند نیز خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی اصفهان را ارائه می دهیم. شما عزیزانی که در استان اصفهان قرار دارید و ساکن هستید یا حتی در آنجا مسافر هستید. تیم موسسه وکلای عدالت آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی به شما نیز می باشد. فقط کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره وکیل پایه یک دادگستری برای انجام مشاوره حقوقی:

۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی تهران، ما در موسسه وکلای عدالت با توجه به اینکه در استان تهران هستیم و همشهریان ما در تردد به مکان های مختلف استان تهران و با توجه به آلودگی و ترافیک و به ویژه مسئله منحوس کرونا، مشکل دارند ما تصمیم گرفتیم مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی ساعته را برای شما عزیزان فراهم نماییم تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشتید با موسسه تماس گرفته و مشاوره حقوقی تلفنی دریافت نمایید.

فرم صفحه اصلی

 • درصورت انتخاب سایر موارد در بخش شرح درخواست مورد مد نظر را ذکر نمایید
فهرست
مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

تماس با وکیل دادگستری