مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه وکلای عدالت برای شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته در حال اجرا می باشد و شما می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با وکیل های متخصص در ارتباط باشید.

با تخصصی شدن کسب و کارها و همچنین و همچنین افزایش مرادوات و تبادلات مالی و تجاری بین افراد باعث گردید تا روند ثبت دعاوی در دادگاه ها افزابش یافته و به تبع نیاز به استفاده از نظرات و تجربیان وکیل دادگستری زیادتر شود.

بدهی است وکلای دادگستری حسب دانش، تخصص و تجربه ای که از مفاد قراردادها و همچنین فرآیند های قضایی و دادرسی دارند می تواند از بسیاری از توافقات نادرست که منجر به از دست رفتن سرمایه ها شود جلوگیری شود.

یکی از مواردی که بسیار موکلین را آزرده خاطر می نمایند طولانی شدن فرآیند های دادرسی می باشد که با توجه به رشد تورم در کشور، بادرنظر گرفتن افت سرمایه بعد از چندین سال، ارزش بازگشت سرمایه بسیار ناچیز خواهد شد.

مجموعه حقوقی وکلای عدالت شرایطی را برای موکلین فرآهم نموده است تا در تمام ساعات شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته بتوانند از وکیل خود مشاوره حقوقی اخذ نمایند.

در ذیل مختصرا مواردی که به صورت مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته ارائه می گردد بیان می شود.

بدیهی است موکلین محترم در نظر بگیرند که استفاده از خدمات تلفنی و آنلاین فوری و مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته محدود به موضوع بوده و بررسی جنبه های تخصصی نیازمند برگزاری جلسات حضوری می باشد.

روش های اخذ مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

۱-مشاوره حقوقی تلفنی در ساعات اداری

نظر به حساسیت و ضروری بودن تماس با وکیل دادگستری، موکلین محترم مجموعه می توانند با وکیل مربوطه در تماس بوده و حسب شماره تلفنی که در اختیار وی قرارداده شده است مشکلات خود را بیان نماید.بدیهی است این حق و امتیاز برای عموم افراد نیز در نظر گرفته است و عموم افراد می توانند با شماره های ذکر شده در قسمت تماس با ما با وکلای مجموعه تماس گرفته و سئوالات و مشکلات خود را  با وکلای پایه یک دادگستری در میان بگذارند.

۲- تماس با وکلای موسسه در خارج از ساعات اداری

در صورت ضرورت و نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در خارج از ساعات اداری می توان از طرق ذیل با وکلای موسسه تماس حاصل فرمایید.

  1. در واتساپ با شماره تلفن های ۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲ و همچنین ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ در خواست مشاوره داده و در صورت آنلاین بودن هر کدام از وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره حقوقی با شماره گیری تلفن مذکور با ارتباط مستقیم به وکیل و مشاور حقوقی وصل و مشاوره تخصصی بگیرید.
  2. در صورت عدم آنلاین بودن وکلای موسسه می توانید در واتس اپ و شماره هایی که در بالا اشاره شد و یا شماره های که در قسمت تماس با ما ذکر شده است سئوال خود را به صورت voice مطرح و صدای خود را برای وکیل ارسال نمایید.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری و مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

نظر به ضرورت موضوع مجموعه حقوقی وکلای عدالت جهت تسریع در روند پاسخگویی به سئوالات موکلین محترم طرق مختلفی را در نظر گرفته است.

  1. موکلین گرامی چنانچه نتوانستند از طریق تلفن یا واتس اپ با وکلای موسسه تماس حاصل نمایید می توانند در قسمت مشاوره حقوقی آنلاین فوری سئوالات خود را مطرح نمایند. بدیهی است وکلای مجموعه در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن به سئوالات شما پاسخ خواهند داد و چنانچه نیاز به بررسی بیشتر موضوع بود جهت مشاوره حقوقی حضوری تعیین وقت خواهد شد.

رزرو وقت مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

نظر به بالا بودن تماس های تلفنی و با توجه به اینکه کلیه مشاوره ها به صورت جامع و کامل می باشد ممکن است وکلای مجموعه نتوانند در زمان تماس موکلین پاسحگو باشند.بنابراین در صورت عدم پاسخگویی می توانید با رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی سئوالات خود را مطرح نمایید.بدهی است وکلای مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن و با درنظر گرفتن موضوع پرونده با شما تماس خواهند گرفت.

وکیل آنلاین و مشاوره تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین می توانید از طریق واتساب و شماره تلفن هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است درخواست خود را مطرح نمایید .بدیهی است در صورت آنلاین بودن وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره از سوی وکلای مجموعه به صورت آنلاین و یا تماس تصویری و یا تماس مستقیم تلفنی با وکیل مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشاوره حقوقی تخصصی بگیرید.

تلفن مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

تلفن مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته در صفحه تماس با ما ذکر شده است. گروه حقوقی وکلای عدالت با درنظر گرفتن نیازهای موکلین و تعدد پرونده های حقوقی اقدام به تشکیل کمیسیون های تخصصی نموده است. بر همین اساس موکلین محترم می توانند در تمام ساعات شبانه روز حسب نیاز یکی از راه های ارتباطی را انتخاب نموده و با وکلای مجموعه تماس بگیرند.

مزایای بهره گیری از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان گروه حقوقی وکلای عدالت به شرح ذیل می باشد:

  1. مشاوره حقوقی رایگان با وکیل متخصص.
  2. مشاوره آنلاین حقوقی
  3. ارسال مدارک در واتس اپ و دریافت اطلاعات
  4. صرفه جویی در زمان و وقت
  5. مشاوره رایگان حقوقی تلفنی و آنلاین
  6. امکان لایحه نویسی و تنظیم دادخواست
  7. صرفه جویی در زمان و هزینه مشاوره

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

گروه حقوقی وکلای عدالت با همکاری تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه حقوقی و کیفری با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در خدمت موکلین گرامی می باشد.

در این راستا و نظر به نیاز افراد در ساعات غیر ادرای می توان با مراجعه به صفحه تماس با ما با شماره های مربوطه و توجهاً به توضیحاتی که در بالا بیان شد و انتخاب یکی از طرق، با وکلای مجموعه تماس گرفته و ستوالات خود را مطرح نمایید.

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

در چندسال گذشته که استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های پیام رسان در دست نبود، درصورت بروز اختلاف و یا مشکل حقوقی دسترسی به وکیل دادگستری بسیار سخت بود. امروزه با توجه به تسهیل راه های ارتباطی نظیر تلفن، اینترنت، اپلیکیشن های پیام رسان، ارتباط با سایر افراد هم از نظر زمانی کاهش یافته است و هم از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر شده است.

بر همین اساس گروه حقوقی وکلای عدالت، با در نظر گرفتن موضوع، و در جهت تسهیل راه های ارتباطی، جهت ارتباط با وکلای دادگستری، شماره هایی را در صفحه تماس با ما قرار داده است تا هموطنان عزیز بتوانند درتمام ساعات شبانه روز با وکلای منتخب موسسه تماس گرفته و سئوالات خود را مطرح نمایند.

همکاران: تهران مدافع

نوشتهٔ پیشین
مهرالمتعه در قانون مدنی چیست و شرایط آن چگونه است؟
فهرست

تماس با وکیل دادگستری