وکیل مهاجرت

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت، یکی از مهم ترین شاخه های علوم حوزه بین الملل خصوصی می باشد که از طریق آن می توانند با ارائه راهکار و پیشنهاد بر اساس نیاز موکلین خود و پیگیری مستمر، موکلین خود را بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی به کشورهای مورد نظر خود فرستاده تا بتوانند یک زندگی جدید را شروع نماید.

امروز و با افزایش مهاجرت افراد در دنیا، شاهد ایجاد موسسات مختلف مهارتی نیز هستیم که خود را به‌عنوان یک وکیل مهاجرت نام می‌برند، اما این امری کاملاً اشتباه است و این مؤسسات به دلیل کاملاً مشخص بودن ماهیت وکیل مهاجرت در جامعه دست به جنین کاری می‌زنند، درصورتی‌که وکیل مهاجرت یکی از شاخه‌های اصلی حقوق بین‌الملل خصوصی هست که باید به بسیاری از بخش‌ها و موارد قانونی آشنا باشد و از آن طریق اقدام به اخذ ویزا و یا اقامت برای موکل خود باشد.

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که افراد می‌توانند اقدام به مهاجرت نمایند، استفاده از یک وکیل قانونی  و بسیار با تجربه می باشد. یک وکیل قانونی مهاجرت می‌تواند امورات حقوقی موکلین خود را به‌راحتی بررسی کرده و با ایجاد شرایط لازم و آشنایی کامل با قوانین سفارتخانه‌های مختلف اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت موکل خود را پیدا نماید.

ویژگی های یک وکیل مهاجرت

شناسایی و انتخاب یک وکیل امری بسیار مهم و حساس بوده و باید در هنگام انتخاب آن بسیار دقت نمود زیرا این امر به صورت کامل با زندگی آینده شما در کشوری دیگر در ارتباط خواهد بود. موضوع مهاجرت در واقع یکی از شاخه‌های اصلی امور بین‌الملل ملل خصوصی هست که به‌منظور دریافت تابعیت، اقامت یک کشور دیگر انجام می‌شود. یک وکیل مهاجرت باید بتواند به‌راحتی قوانین مختلف کشورهای دیگر را شناخته و بتواند برای تهیه ویزا برای موکل خود به زبان‌های مختلفی سخن بگوید و با بررسی مدارک و شواهد موجود در پرونده کاری شما، بهترین راه را برای موکلین خود در نظر بگیرد.

همچنین وکلای مهاجرت با بررسی اوضاع و خواندن درس‌های مربوطه در دانشگاه و داشتن تجربه‌های بسیار ملموس‌تری نسبت به مؤسسات مهاجرت می‌تواند به‌راحتی راه‌های یک اقامت و یا مهاجرت بسیار عالی را برای موکلین خود به وجود آورد و به موکلین خود اجازه دهد موکلین خود بدون دغدغه اقدام به مهاجرت کرده و در کشوری دیگر به زندگی بپردازند.

مشاور حقوقی تلفنی

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان  بگیرید.

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین