مهاجرت به کانادا

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا ، می تواند از طریق روش های گوناگونی انجام شود. این کشور به دلیل داشتن وسعت بسیار زیاد و قدرت بالای اقتصادی خود می تواند به راحتی به جذب مهاجران خارجی بپردازد و با جذب نیروهای کار فعال و یا سرمایه های اقتصادی یک کشور با رفاه بسیار عالی را برای شهروندان خود ایجاد نماید تا تمام اقشار جامعه بتوانند یک زندگی عالی را تجربه کنند.

مهاجرت به این کشور یکی از پر مخاطب ترین مقاصد مهاجرتی در دنیا می باشد،این کشور به دلیل داشتن بیش از ۶۰ نوع برنامه مهاجری میتواند به یکی از بهترین مکان ها برای مهاجرت تبدیل شود، اما مهاجرت به کانادا دارای روش های مختلفی می باشد که باید در ابتدا آنها را شناخته و براساس ویژگی های موجود در هرکدام و از طریق یک مسیر درست به کانادا مهاجرت کنید.

مهاجرت به کانادا به صورت دائم از طریق برنامه های اقتصادی مختلف

کشور کانادا، دومین کشور وسیع جهان بوده و یکی از ۵ کشور برتر در زمینه های اقتصادی و جذب اقتصاد خارجی در جهان میباشد. این کشور با داشتن بیش از سیصد هزار مهاجر، یکی از پرمهاجرترین کشور های دنیا است، برای مهاجرت در این کشور می توان به راحتی با ایجاد برنامه های اقتصادی اقامت دائم دریافت کرد.

مهاجرت به واسطه نیروی کار ماهر: اغلب نوجوانان می توانند با داشتن تجربه کاری مناسب، سابقه بسیار خوب کاری، توانایی عالی در زبان های انگلیسی و فرانسه می توانند اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند.

سرمایه گذاری فعال در کانادا: این نوع برنامه های تجاری جهت افزایش کسب و کارهای کانادا می باشد و افرادی که مایل به استفاده از این روش ها هستند، باید علاوه بر داشتن سرمایه مشخص شده، در کشور خود نیز باید دارای تجربه مدیریتی و مالکیت کسب و کار مناسبی باشند تا بتوانند از طریق آن اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق اقوام

دولت کانادا به منظور ارزش نهادن به بنیاد خانواده، در برنامه های مهاجرتی خود اجازه می دهد تا افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند بتوانند به راحتی یکی از افراد خانواده خود مانند، همسر،بردار و یا خواهر زیر ۱۸ سال و یتیم، والدین، نوه ها، پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندان خود را با کسب مجوزهای قانونی و اثبات توانایی نگهداری و کسب کفالت آنها بدون حمایت های دولتی را به کانادا آورده و سرپرستی آن را بر عهده گیرد.

مشاور حقوقی تلفنی

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان  بگیرید.

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین