مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری | رزرو وقت

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری | رزرو وقت

رزرو وقت مشاوره تلفنی

لطفا اگر پرونده ای نزد وکلای این موسسه ندارید قبل از تماس تلفنی فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس ما باشید. به خاطر داشته باشید که مشکل و مسئله شما برای ما مهم است و در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت

 به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی از طریق مشاوره تلفنی با وکیل ، اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان   بگیرید.

مشاوره تلفنی با وکیل

 1.  به دلیل حجم بالای تماس ها و در جهت ارائه خدمات موثر در این زمینه لطفا در صورت عدم پاسخگویی از طریق منوی ثبت رزرو مشاوره حقوقی اقدام نمایید. بدیهی است همکاران ما در مجموعه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
 2. قرارداد های تنظیم شدهخ صرفا به عنوان نمونه می باشد و به هیچ وجه پیشنهاد نمی گردد که از این قرارداد ها به عنوان نسخه نهایی استفاده نمایید . پیشنهاد و تذکر داده می شود هر قراردادی آثار حقوقی و مسئولیتی خودش را دارد پس قبل از هر اقدامی با وکلای ما در این زمینه هماهنگی نمایید.
مهم:مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری
 1. با توجه به جوانب پیچیده موضوعات حقوقی و تمرکز بیشتر وکلای موسسه بر روی موضوعات حقوقی و پرونده های حقوقی پیشنهاد می گردد مشاوره به صورت حضوری برگزار گردد.

مهم: موارد قابل پیگیری

 1. دعاوی خانوادگی
 2. دعاوی ملکی
 3. دعاوی حقوقی
 4. دعاوی کیفری
 5. طلاق توافقی
 6. مهریه
 7. نفقه
 8. حضانت
 9. اجرت المثل
 10. دعاوی موجر و مستاجر
 11. سرقفلی
 12. قراردادها
 13. چک و اسناد تجاری
 14. اداره کار
فهرست

تماس با وکیل دادگستری

Call Now Buttonمشاوره حقوقی با وکیل دادگستری