مشاوره حقوقی رایگان حضوری

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

مشاوره حقوقی رایگان حضوری

فهرست محتوا پنهان

دفتر مشاوره حقوقی

در حال حاضر با وجود پیشرفت در همه حوزه ها و زندگی های مدرن و پیشرفت صنعت ، مسائل و مشکلاتی هم در این حوزه ها پدید آورده و به نسبت پیشرفت بشر مشکلات نیز در غالب های مختلف بروز نموده اند قسمت اعظمی از مشکلاتی که بشر با آن مواجه است مشکلات حقوقی است . با شروع یک مشکل حقوقی ، مدت زمان حل آن اغلب به درازا می کشد مخصوصا در ایران پروسه رسیدگی همیشه طولانی و زمان بر است. با ورود به پرسه رسیدگی هزینه های زیادی اعم از مالی و روحی بر افراد تحمیل می شود اما با بررسی های انجام شده و ریشه یابی اکثر مشکلات کارشناسان متوجه شدند که این مشکلات ناشی از عدم شناخت بیشتر مردم نسبت به مسائل حقوقی و در کل حق و حقوق خود و دیگران است .

مشاوره حقوقی رایگان حضوری

در بسیاری از پرونده هایی که پس از طرح دعوی به شکست منجر می شوند افراد بدون اطلاع حقوقی و آشنایی با قوانین اقدام به طرح دعوی یا دفاع از خود و با شکست مواجه گردیده اند لذا از این روی توصیه می شود مراجعه به یک مشاور در زمینه حقوقی را در برنامه خود قرار دهید تا با اطلاع کامل و جامع و دیدی باز و آگاهانه اقدام به هر عمل حقوقی که نیاز دارید بنمایید چرا که دیده شده خیلی از افراد به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی دچار مشکلات شده اند و علاوه بر ضرر و زیانی که از لحاظ مالی متحمل گردیده اند باعث اتلاف زمان و انرژی و گاها آبروی خود شده اند حتی در برخی موارد پروسه حل مشکل توسط وکیل را نیز دچار مشکل می کنند پس همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و می توان با یک مشاوره حقوقی ساده جلوگیری از ضررهای زیادی را گرفت

مسایل و مشکلات حقوقی در هر قسمت از زندگی فرد ممکن است پیش بیاید در مسیر تولد ، کودکی ، تحصیلات ، شغل ، ازدواج ، رقابت ، قرارداد ، فوت نزدیکان ، مهاجرت و حتی وصیت و مرگ.

در حقوقی یا کارشناس در مسائل حقوقی ، شخصی است که اطلاعات حقوقی کافی در مسائل حقوقی در تمامی زمینه ها دارد و افراد می توانند با مراجعه به وی در مورد مشکلات حقوقی خود مشورت کرده و از وی راهنمایی های لازم را جهت حل مشکل خود بگیرند .

در زندگی همه افراد ممکن است مشکل به وجود بیاید اما گاهی در زندگی افراد مشکلات با هم گره می خورند و زندگی را تبدیل به یک کلاف سردر گم می کنند که باز کردن گره کار آساتنی نیست و به یک معذل جدی مبدل می شود و زندگی فرد ازروال نرمال خارج می کند و باعث سردرگمی فرد شود .

در این مواقع برای حل مشکلات دو راه حل کلی وجود دارد یکی آنکه از یک مشاوره حقوقی با وکیل مطلع در امر حقوقی خود بهره بگیرید تا پرونده شما را مورد بررسی قرارداده مطالعه کند و راهکار مناسب و کوتاه تر را به شما بگوید و شما را از سردرگمی نجات دهد و یا اینکه بدون کمک از مشاور حقوقی و با اقدامات خود سرانه دست به عمل حقوقی بزنید که در این صورت عواقب این اقدامات می تواند مشکلی باشد مازاد بر مشکلات سابق که بر عهده ی شخص خودتان است .

مشاوره حقوقی فقط خاص افراد حقیقی نیست و افراد حقوقی نیز نیازمند مشاوره حقوقی هستند زیرا نیاز به همفکری و مشورت در شرکت ها و سازمان ها نیز می تواند در بسیاری موارد برای آنها راهگشا باشد .

در دنیای امروز به لحاظ پیچیدگی قراردادها و مسائل حقوقی ، شرکت ها و سازمان ها نیز همچون دیگر افراد در زمینه قراردادهایی که منعقد می کنند و در مورد مشکلات حقوقی که خاص خود شرکت هاست این نیاز را احساس می کنند که یک مشاور حقوقی تخصصی می تواند در جهت پیشرفت کاری و موفقیت آنها بسیار موثر و پرفایده باشد و در تعاملات حقوقی و قراردادی شرکت ها ، با اخذ مشاوره حقوقی به بهترین شیوه عمل کرد و رضایت مطلوب را حاصل نمود.

نقش مشاوره حقوقی برای پیگیری از دعوا چقدر مونده است؟

نقش مشاوران حقوقی در پیگیری از دعوا بسیار روشن زیرا که هر شخصی یا فردی یا شرکتی قبل از اقدام در مورد یک موضوعی با قراردادی یا مسئله ای با مشاور حقوقی مربوطه در آن موضوع خاص اطلاع دارد، مشاوره شود.

دیگری نیاز به پیگیری در دادگا ه های یا مراجع قضایی برای باز ستاندن حق حقوق خود نمی باشد.

مانند اینکه شخصی می خواهد یک قرارداد مشارکت در ساخت را انجام دهد و به عنوان مالک می خواهد زمین خود که دارایی برای او می باشد را به یک سازنده بدهد تا با آن مشارکت کند. یک سهل انگاری ساده یا یک موضوع مبهم در قرار داد می تواند به نفع افراد سود جو و به ضرر افرادی که از این ترفندهای قراردادی و مسائل گنگ حقوقی و مجلات وکلمات دو پهلو اطلاعات ندارد تمام شود. و فرد کاملا مال باخته به حساب می آید و آن دقت ممکن است که سال ها زمان ببرد که پرونده در دادگاه حل و فصل شود.

مشاوره حقوقی چه زمان می تواند در حل مسائل حقوقی به کمک کند؟

مشاوره حقوقی اگر قبل پیش آمدن مشکل باشد کاملا موثر است اما بعدا ممکن است حل دعوا در دادگاه ، توسط هروکیل یا کارشناس حقوقی هزینه هنگفتی را در برداشته باشد.و همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

چه طور به مشاوران حقوقی اطمینان کنیم؟

این که اطمینان به مشاوران حقوقی با توجه روند اداری و سیستم ضعیف امینتی در بعضی موارد که برای افراد سودجو وکلاهبرداری که اقدام به تاسیس دفتر یا موسسه حقوقی می کنند و پول افراد و اشخاص و مردم را به جیب می زنند و از همه بدتراسرار محرمانه و شخصی افراد را هم می زبایند و برای جلوگیری از این مورد دفتر وکالت یا موسسات حقوقی معتبر را در تهران هستند، آشنایی داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی در زمینه ملکی، مهریه، طلاق، کیفری یا نیاز به وکیل اداره کار، شکایت از کارفرما و هر زمینه ای دیگر می توانید با مشاوران تهران وکیل تماس گرفته با با وکلای مجرب ما صحبت کنید.

تیم مشاوره حقوقی تهران وکیل متشکل از وکیل مجرب زن و مرد است و در صورت تخصصی بودن سوال به قضات بازنشسته وصل می کنند تا جواب شما عزیزان را بدهند.

در صورت تمایل به مشاوره حقوقی می توانید با شماره ۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲ تماس گرفته و سوال حقوقی خود را از ما بپرسید.

مشاوره حقوقی رایگان حضوری

برای حل معضلات حقوقی بهترین راه مشاوره حضوری با وکلای متخصص می باشد. از مزایای مشاوره حضوری این است که با بررسی تمامی مدارک و دلایل ابزاری می تواند بررسی کامل و جامع بهترین راهکار حقوقی را به شما معرفی کند. شما با مشاوره حضوری با وکلای متخصص تهران می توانید راهکارهای حقوقی خود را دریافت کنید یا پرونده خود را جهت قرار دادن وکالت به وکیل متخصص بسپارید.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

برای حل معضلات حقوقی بهترین راه مشاوره حضوری با وکلای متخصص می باشد. از مزایای مشاوره حضوری این است که با بررسی تمامی مدارک و دلایل ابزاری می تواند بررسی کامل و جامع بهترین راهکار حقوقی را به شما معرفی کند. شما با مشاوره حضوری با وکلای متخصص تهران و وکیل آنلاین می توانید راهکارهای حقوقی خود را دریافت کنید یا پرونده خود را جهت قرار دادن وکالت به وکیل متخصص بسپارید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

موسسه وکیل تهران با مجرب ترین وکلای همواره آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی بصورت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان می باشد. پاسخگویی تلفنی جهت رفع ابهام و ارائه راهکار مناسب بررسی اولیه پرونده و مشاوره به شما و در صورت نیاز رزرو وقت مشاوره حضوری جهت بررسی دقیق و کامل پرونده با وکیل متخصص می باشد.

مشاور حقوقی رایگان

در دفتر وکالت گروه تهران وکیل واقع در شرق تهران مشاوره حقوقی رایگان از طریق تلفن صورت می گیرد که این کار توسط کارشناس حقوقی و وکلای با تجربه به شکل تلفنی واینترنتی صورت می گیرد به شکل رایگان تا برای آن دسته از افرادی که مشکل حقوقی دارند وقادر به گرفتن وکیل نیستند بتوان با گرفتن مشاوره در زمینه های حقوقی در دفتر وکالت گروه وکلای تهران ، به شکل تلفنی ورایگان برای مشکلات حقوقی خود اقدام لازم را انجام دهند.

مشاوره به شکل اینترنتی هم در دفتر وکلای تهران به شکل رایگان است که در زمینه های مختلف کیفری وحقوقی آماده ارائه اطلاعات حقوقی به موکل می باشند.

در دفتر وکالت گروه وکلای عدالت با ارائه ۳۰خط ویژه مشاور ه حقوقی رایگان جهت رفاه حال افراد وعدم انتظار بیهوده برای دستیابی به مشاوره حقوقی و وکیل برای گرفتن مشاوره حقوقی توسط وکیل بدون هزینه استفاده شده است.

مشاوره حقوقی آنلاین

اگر به دنبال مشاوره حقوقی به صورت به صورت آنلاین هستید وبرای کسب اطلاع از روند پرونده های حقوقی یا کیفری می توانید با موسسه حقوقی تهران وکیل تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود را با مشورت با وکلای این مجموع بر طرف نمایید.

گروه تهران وکیل با فراهم آوردن مشاوره حقوقی انلاین ، بدون این که نیاز به حضور شما باشد،به سوالات شما پاسخ می دهد.

وکلاء مشاوران این گروه به صورت انلاین به سوالات شما پاسخ داده وشمارا در طرح یا دفاع از خود در محاکم حقوقی ،کیفری، اداره کار،به صورت تخصصی یاری می نماید.

مشاوره حقوقی آنلاین در موسسه حقوقی تهران وکیل به صورت رایگان انجام می شود.شما می توانید با تماس با وکلای ان مجموع از طریق شماره تماس های موجود در سایت از مشورت و معاضدت وکلا متخصص این گروه استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی تخصصی گروه وکلای عدالت چه بسا اتفاق می افتد مشاور در یک موضوع علم و تجربه به صورت حرفه‌ای داشته و در سازمانها و یا نهادهای دولتی سالیان سال مشغول به کار بوده در اینجا به موکل ارائه طریق درست و راه گشا می نماید پس موکل با هزینه‌ای کم به پاسخ خود خواهد رسید و تجربه مشاوره در این زمینه کمک شایانی به نامبرده خواهد کرد
بدون شک، تمامی افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند در تمامی شئونات زندگی خود به خصوص زندگی زناشویی و خانواده، کار و فعالیت‌های اقتصادی، تعامل با افراد دیگر و … همواره با مسائل و مشکلات حقوقی برخورد می‌کنند. بنابراین، هر فردی برای حل دغدغه‌های حقوقی خود می‌بایست از یک فرد متخصص استفاده نماید. مشاوره حقوقی رایگان یکی از بهترین راهکارهایی است که افراد می‌توانند نسبت به یافتن پاسخ سوالات حقوقی خود اقدام کنند. با استفاده از مشاوره حقوقی، موکلین می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن یک آگاهی نسبی نسبت به مشکل حقوقی خود پیدا کرده و براساس آن راهنمایی‌های شخص مشاور و یا وکیل اقدام به طرح دعوی و یا پیگیری پرونده نمایند و علاوه بر این در صورت صلاحدید و یا تمایل پرونده خود را به وکیل بسپارند.

انواع مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

یکی از انواع روش‌های مشاوره حقوقی که در سال‌های گذشته با توجه به فضای رقابتی میان دفاتر وکالت و موسسات حقوقی بسیار رشد چشمگیری داشته، مشاوره حقوقی رایگان است. در فرآیند این نوع مشاوره، افراد صاحب تخصص اعم از مشاور وکیل به موکلین از طرق مختلف مشاوره می‌دهند.

به طور معمول مشاوره رایگان حقوقی از طریق فضای مجازی و یا مشاوره حقوقی تلفنی صورت می‌گیرد.

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

موسسات حقوقی و دفاتر وکالت با ایجاد صفحات مجازی و اکانت‌های مختلف اقدام به ارائه خدماتی نظیر پست‌ها و مطالب حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین و … می‌نمایند. این نوع از مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند برای سوالات کوتاه و با درجه اهمیت پایین مناسب باشد. به طور مثال زنی که می‌خواهد که مقدار مهریه خود به نرخ روز مطلع گردد و یا فردی که به دنبال دانستن مقدار مجازات جرمی خاص است بهتر است از این روش استفاده نماید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان

مشاوره حقوقی تلفنی نسبت به مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزایای بیشتری است. در مشاوره حقوقی تلفنی به دلیل مکالمه گفتاری و عدم نیاز به تایپ و خستگی ناشی می‌توان مسائل را بهتر و با توضیح بیشتر برای مشاور توضیح داد. علاوه بر این مشاور نیز می‌تواند به طور کامل بر روی مشاوره حقوقی خود تمرکز کرده و پاسخ را به راحت‌ترین شیوه اعلام نماید. همچنین موکل با شنیدن صدای فرد مشاوره دهنده احساس بهتری نسبت به روند مشاوره حقوقی خواهد داشت. در مشاوره حقوقی تلفنی امکان طرح سوالات مختلف وجود دارد و شاید بتوان گفت بهترین نوع مشاوره حقوقی رایگان همین روش است. اما این روش نیز دارای محدودیت‌های زیادی است.

یکی از این محدودیت‌ها عدم بررسی دقیق اوراق و مدارک و اسناد پرونده است. هر چند که شاید بتوان با استفاده از مجازی این مدارک را برای وکیل و یا مشاور ارسال نمود. اما زمانی که حجم مدارک زیاد باشد و یا عکس‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشد، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده شود که طبعا در این شرایط می‌بایست حق المشاوره پرداخت گردد.

مزایای مشاوره حقوقی رایگان حضوری

به طور کلی می‌توان مزایای ممشاوره حقوقی رایگان حضوری را به شکل زیر خلاصه کرد:

امکان استفاده از نظرات افراد متخصص نظیر وکیل و یا مشاور حقوقی در سریع‌ترین زمان ممکن صرف کمترین زمان و هزینه و عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی پاسخ به سوالات ساده حقوقی آگاه شدن افراد از روند دعاوی حقوقی و کیفری و ایجاد پیش زمینه جهت استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی تر از این افراد مشاوره حقوقی رایگان نگیرید؟!

در حال حاضر با توجه به حجم زیاد پرونده های موجود در دادگاه ها، دادسراها، شوراهای حل اختلاف و … و نیز تعداد زیاد فارغ التحصیلان رشته حقوق و آزمون وکالت و گستردگی موضوعات و مسائل حقوقی، بازار خدمات حقوقی نظیر مشاوره حقوقی و قبول وکالت در دعاوی مختلف بسیار داغ است. علاوه بر این، به دلیل رقابتی بودن فضای ذکر شده بسیاری از موسسات حقوقی و دفاتر وکالت اقدام به انجام مشاوره حقوقی رایگان می‌نمایند. اما باید توجه داشت که امر مشاوره حقوقی یک کار به شدت تخصصی است و هر فردی به صرف داشتن مدرک حقوقی صلاحیت ارائه مشاوره را ندارد. حتی در برخی موارد دیده می‌شود که افرادی که از دانش حقوقی برخوردار نیستند با ارائه مشاوره غلط موجب تضییع حق افراد و ایجاد مشکلات عدیده برای افراد می‌شوند.

ویژگی های مشاور و یا بهترین وکیل در امر مشاوره

مشاوره حقوقی همانند هر کار دیگری یک امر تخصصی است. گستردگی موضوعات حقوقی به حدی است که شاید یک وکیل و یا مشاور حقوقی نتواند در تمامی زمینه ها اقدام به ارائه مشاوره حقوقی نماید. همچنین بسیاری از افراد صرفا به دانش تئوری خود اکتفا کرده و بدون اطلاع از رویه قضایی و نحوه طرح دعوی و رسیدگی به پرونده مشاوره می‌دهند که این امر نیز بسیار غلط بوده و موجب ایجاد خسارات عدیده به موکل می‌گردد. در نتیجه صرف وجود مشاوره حقوقی رایگان، نمی‌تواند دلیلی بر صحت گفته های فرد مشاوره دهنده باشد.

بنابراین مشاور حقوقی یا وکیل خوب کسی است که: در موضوعی که قصد انجام مشاوره حقوقی دارد، تسلط و دانش کافی به لحاظ تئوری داشته باشد.
از روند قضایی، نحوه طرح دعوی و مراحل رسیدگی، رای های وحدت رویه و … اطلاع کافی داشته باشد.با دلسوزی کامل و تیز بینی گفته های موکل را شنیده و براساس مصلحت موکل به وی مشاوره بدهد.در امر مشاوره حقوقی کمترین توجه را به بعد مالی و کسب درآمد داشته باشد.

بهترین مشاوره حقوقی رایگان

بهترین مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی است که در آن بدون توجه به مبلغ خواسته، وضعیت مالی فرد مشاوره گیرنده و نیز منفعت مالی، اطلاعات لازم جهت آگاهی بخشی حقوقی به وی داده شود. مشاوره حقوقی رایگان سرآغازی برای کسب اطلاعات لازم برای شروع یک پروسه فرایند طولانی است. مشاوره حقوقی رایگان را نباید به هیچ عنوان دست کم گرفت. چرا که اولین جلسه مشاوره حقوقی، فرد را در مسیری می‌نهد که اگر درست نباشد، ممکن است فرد به بیراهه‌های خطرناکی راه پیدا کند که بازگشت از آن سخت یا غیر ممکن شود. بنابراین، بهترین مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره ای است که:

بدون درنظر گرفتن نوع و دشواری پرونده و همچنین منفعت مالی مشاوره حقوقی داده شود. فرد مشاوره دهنده توانایی پاسخگویی به سوالات موکل را داشته باشد.
زمان مناسبی را به مشاوره حقوقی رایگان اختصاص دهد.به دور از هر گونه غرض ورزی و دادن وعده و وعید مشاوره انجام شود.راهکارهای درست و منطقی با درنظر گرفتن نوع، سطح دشواری و در نظر گرفتن زمان و هزینه داده شود.

مشاوره تلفنی حقوقی و اخذ مشاوره از موسسه‌ی وکلای عدالت

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل دادگستری

دعاوی خانواده، شایع‌ترین نوع دعاوی حقوقی مطرح شده در دادگاه‌ها هستند که به دلیل حساسیت و نیز وجود رابطه عاطفی میان طرفین دعوی نیازمند مشاوره حقوقی خانواده و بهره‌مندی از وکیل خوب و متبحر هستند. دعاوی نظیر طلاق، طلاق توافقی، طلاق از سمت زوجه و طلاق از سمت زوجه، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل، حضانت، تعیین زمان ملاقات فرزند، اذن ازدواج، فسخ نکاح و … از جمله دعاوی خانواده که مشاوره حقوقی خانواده در این زمینه شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه راهنمایی می‌نماید. گروه وکلایعدالت  بهترین وکیل خانواده را در امور فوق به شما معرفی خواهد کرد.

مزیت های استفاده از مشاوره حقوقی در دعاوی خانوادگی

دعاوی مالی

دعاوی مالی نیز با توجه به شرایط اقتصادی نابسامانی که بر کشور حاکم شده، حجم زیادی از مشاوره حقوقی انجام شده در گروه وکلای آپادانا را به خود اختصاص داده است. مشاوره حقوقی مالی در دعاوی نظیر مطالبه وجه چک، مطالبه وجه سفته، مطالبه وجه عادی بر مبنای رسید، وصول مطالبات، توقیف اموال، انجام مزایده، اثبات شراکت و مطالبه سهم الشرکه، مطالبه خسارت تاخیر تادیه و مطالبه و دیه و … می‌تواند راهگشای گره‌های کوری باشد که در پرونده به وجود آمده است. مشاوره حقوقی مالی به دلیل اهمیت پرونده های مالی و نیز وابسته بودن به دارایی‌های افراد، بسیار مهم است.

مشاوره حقوقی دعاوی کیفری

دعاوی کیفری به دلیل جنبه کیفری موضوع، مجازات و نیز سوء سابقه متناسب با جرم برای هر فردی که درگیر این گونه پرونده‌هاست، اضطراب و دلهره زیادی را ایجاد می‌نماید. مشاوره حقوقی کیفری در زمینه‌هایی نظیر کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، رابطه نامشروع، ضرب و جرح، توهین و تهدید و افترا و … در گروه وکلای آپادانا توسط کارشناسان حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود. مشاوره حقوقی کیفری بسیار حیاتی و ضروری است. چرا که کوچکترین اشتباهی در این زمینه خسارات جبران ناپذیری به جان، مال و آبروی افراد وارد سازد.

دعاوی ملکی

قیمت زمین، ملک، آپارتمان و اموال غیر منقول روز به روز رو به افزایش است و شرایط اقتصادی نابسامان موجب شده است تا بسیاری از قراردادهای ملکی دچار مشکل گردد. مشاوره حقوقی ملکی در زمینه الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ گواهی پایان کار، دستور فروش ملک مشاع، افراز و تفکیک، تخلیه، خلع ید شما را در رسیدن به حقوق خود یاری می‌رساند. مشاوره حقوقی ملکی امری بسیار تخصصی است و باید حتما توسط وکیل ملکی مجرب و یا کارشناس حقوقی با تجربه انجام شود. گروه وکلای  عدالت آماده پذیرش کلیه دعاوی ملکی موکلین عزیز می‌باشد.

دعاوی قرارداد

امروزه کمتر کسی هست که در طول زندگی خود با قراردادهای مختلف سر و کار نداشته باشد. مشاوره حقوقی قرارداد در زمینه مبایعه نامه، قرارداد رهن و اجاره، صلح نامه، وکالت نامه، قرارداد پیش فروش آپارتمان، قرارداد پیش فروش خودرو، قرارداد مشارکت مدنی، قرارداد مضاربه، قرارداد جعاله، قراردادهای تخصصی در حوزه نفت و گاز، پتروشیمی، قرارداد بازرگانی و صادرات و واردات و … از جمله خدماتی است که گروه‌های مجرب حقوقی و موسسات به شما ارائه می‌دهند.

آیا مشاوره حقوقی رایگان بهترین راه حل است؟!

متاسفانه فرهنگ غلطی که در میان ما ایرانیان جا افتاده است، آن است که همیشه به دنبال خدمات رایگان و یا بسیار ارزان قیمت هستیم. باید توجه داشت که در برخی از مشاغل مانند پزشکی و وکالت، کیفیت بسیار مهم است. کیفیت نیز به طور مستقیم تابعی از هزینه است. مسلما مشاوره حقوقی رایگان و یا وکیل ارزان قیمت نمی‌تواند راهکار مناسبی به خصوص در پرونده‌های پیچیده باشد. پرونده‌هایی که نیازمند مطالعه اوراق و اسناد پرونده هستند و یا برای توضیحات می‌بایست حتما به صورت حضوری به فرد متخصص مراجعه کرد، از جمله مواردی هستند که نمی‌توان با مشاوره حقوقی رایگان به مطلوب بودن نتیجه امیدوار بود.

بنابراین، فارغ از تخصص فرد مشاوره دهنده، بسته به میزان اهمیت پرونده برای فردی که درگیر آن است، می‌بایست هزینه‌ای را برای حل مشکل خود درنظر بگیرد. این هزینه ممکن است در حد یک مشاوره حقوقی حضوری و یا مشاوره حقوقی تلفنی باشد و یا این که حق الوکاله وکیل جهت پیگیری پرونده در مراجع قضایی.

گروه وکلای عدالت افتخار دارد با بیش از ۵ سال سابقه ارائه خدمت در حوزه های مختلف نظیر، مشاوره حقوقی رایگان، نگارش لایحه، اظهارنامه، نگارش دادخواست و قبول وکالت در دعاوی مختلف همواره این نکته را سرلوحه کار خود قرار داده است که مشاوره حقوقی امری تخصصی است و کارشناسان گروه وکلای عدالت دائما با بروز رسانی اطلاعات خود سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات هستند. موکلین عزیز برای انجام مشاوره حقوقی رایگان می‌توانند با شماره تلفن موسسه و یا آیدی تلگرام، اینستاگرام و واتس اپ موسسه در تماس باشند.

فهرست
Call Now Button