مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل یکی از خدماتی است که امروزه می تواند مشکلات بسیاری از افراد را برطرف کند. زیرا معمولا برای حل کردن هر نوع مشکل قضایی، نیاز است که با یک وکیل زبده و کارآمد مشورت کرده تا بتوان پرونده حقوقی را به بهترین شکل ممکن خاتمه داد. مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری می تواند در زمینه های مختلفی انجام شود. زیرا وکالت دارای شاخه های بسیار زیادی بوده و هر کدام از وکلا می توانند در یک یا چند زمینه به صورت اختصاصی فعالیت داشته باشند.

مشاوره حقوقی رایگان  کمک می کند تا هر پرونده حقوقی را بتوان در کمترین زمان ممکن حل و فصل کرد. زیرا پرونده های حقوقی ممکن است ماه ها و یا حتی در برخی از موارد سال ها طول بکشد تا به سرانجام مناسبی برسند. بدین ترتیب سرعت بخشیدن به روند بررسی پرونده های حقوقی باعث می شود تا بتوان مشکلات افراد به خاطر کمبود وقت را به حداقل رساند. زیرا بسیاری از افراد ممکن است به خاطر کمبود وقت نتوانند ماه ها و یا سال ها پیگیر یک پرونده حقوقی باشند.

مزایای مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی  دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. یکی از موضوعاتی که شاید باعث عدم مراجعه برخی از افراد به وکلا شود، هزینه های مشاوره با آنها می باشد. با خدمات مشاوره حقوقی رایگان با وکیل می توان این مشکل را برطرف کرد. زیرا با استفاده از این خدمات نیازی به پرداخت هزینه های گزاف نمی باشد. بدین ترتیب افراد بسیار زیادی میل و رغبت پیدا می کنند که از دانش و اطلاعات وکیل برای حل و فصل پرونده های حقوقی مختلف استفاده نمایند.مشاوره حقوقی رایگان با وکیل

از دیگر مزایای مشاوره حقوقی رایگان ، تنوع در نحوه ارتباط با وکیل می باشد. زیرا می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با وکیل ارتباط برقرار کرد. نمونه غیر حضوری خود شامل دو بخش اینترنتی و تلفنی می باشد. روش های غیر حضوری کمک می کنند تا مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. بدین ترتیب هیچ گونه اتلاف وقتی برای رسیدگی به پرونده های حقوقی به وجود نمی آید.

مشاوره حقوقی رایگان

با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، این امکان به وجود می آید که با توجه به پرونده حقوقی، بتوان وکیل مناسب را انتخاب کرد. زیرا حوزه کاری وکلا با هم متفاوت می باشد. برای مثال برخی از وکلای پایه یک دادگستری در حوزه خانواده فعالیت دارند، این افراد معمولا برای پرونده های طلاق، ازدواج موقت، مهریه، نفقه و… مناسب می باشند. برخی از وکلا نیز در حوزه املاک فعالیت داشته و می توان در رابطه با پرونده های مربوط به خرید، فروش، رهن و اجاره ملک با این افراد مشورت کرد. برخی از وکلا نیز در حوزه دیه فعالیت داشته و می توان مشاوره پرونده های مربوط به تصادفات و حوادث ناشی از کار را از این افراد دریافت کرد.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان حضوری در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:
  1. تعدد وکلا و کارشناسان حقوقی
  2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
  3. مقرون به صرفه بودن حق مشاوره .
  4. پیگیری مستمر پرونده های مشاوره حقوقی .
  5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
  6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه مصوب کانون وکلای یا متناسب با توان پرداختی موکلین.

مهم:

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان حضوری خصصی  بگیرید.

 

نوشتهٔ پیشین
آشنایی با مزایای استفاده از مشاوره حقوقی رایگان حضوری
نوشتهٔ بعدی
آشنایی با برخی از روش های مشاوره حقوقی غیر حضوری با وکیل
فهرست