مشاوره حقوقی خانواده تلفنی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی با وکیل دادگستری :با توجه به افزایش دعاوی خانوادگی و متعاقباً افزایش دعاوی طلاق ضروری می طلبد که این موضوع قبل از هر گونه اقدامی با وکیل دادگستری مشورت گردد.

مشاوره حقوقی :

دعاوی خانواده عبارت است از:

 1. طلاق
 2. مهریه
 3. نفقه
 4. حضانت
 5. اجرت المثل
 6. طلاق توافقی
 7. فسخ نکاح
 8. طلاق خلع و مبارات
مشاوره حقوقی :

روند طولانی و خسته کننده دادرسی مخصوصا در دعاوی خانوادگی و مخصوصا بهره مندی از تجربیات وکیل دادگستری می توانند کمک موثری به طرفین این گونه دعاوی برای کوتاه شدن روند دادرسی باشد.

مزایای مشاوره حقوقی خانواده تلفنی:
 1. نشان دادن نقشه دقیق پرونده ها
 2. تعیین مدت زمان رسیدن به نتیجه
 3. تصمیم برای اقدام مطلوب
 4. کوتاه تر کردن روند دادرسی
 5. پرداخت هزینه های دادرسی متناسب با توان موکلین
 6. مشاوره حقوقی و خانواده مستمر
 7. پیگیری مستمر پرونده ها
مشاوره حقوقی خانواده تلفی طلاق توافقی:

طلاق توافقی در صورتی اتفاق می افتد که طرفین اختلافات خود را کنار گذاشته و نسیت به مواردی از قبیل مهریه ، نفقه ، حضانت فرزندان، اجرت المثل توافق نموده و نمی خواهند روند طولانی دادگاه ها را سپری کنند.

معمولا طلاق توافقی چه توسط طرفین و چه توسط وکلای دادگستری انجام شود حدوداً یک ماه زمان می برد که معمولا در این گونه موارد گواهی عدم امکان سازش صادر می گردد.

هزینه های طلاق توافقی در تعرفه کانون وکلای دادگستری مشخص گردیده است.

مهم:

پس پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر  مشاوره حقوقی رایگان حضوری یا مشاوره حقوقی تلفنی تخصصی  بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
مشاوره حقوقی رایگان خانواده
نوشتهٔ بعدی
دادخواست اعسار و فرم های پیوست
فهرست