شرط مهاجرت به کانادا

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

مشاوره حقوقی مهاجرت به کانادا

شرط مهاجرت به کانادا

با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی در این چند سال اخیر موردی که خیلی به آن توجه می شود بحث مهاجرت می باشد. شما حتما باید قبل از مهاجرت خود یک مشاوره حقوقی دریافت نمایید تا بتوانید از مسائل و مشکلات پیش رو آگاه شوید و همینطور آن ها را حل نموده و خود را برای مهاجرت به کشور مقصد آماده کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا درمورد مشاوره حقوقی مهاجرت به کانادا صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

برنامه سرمایه گذاری |

برنامه ی سرمایه گذاری در استان کبک جهت اخذ اقامت دائم کشور کانادا به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد . این روش به دلیل مزایایی که دارد همواره مورد توجه متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا قرار گرفته است

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی |

رنامه مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی استانی به منظور توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه راه اندازی شده است و مخصوص افرادی است که دارای تجربیات مدیریتی در بخش های تجاری، کشاورزی و صنعت هستند و قصد دارند بر اساس تجربیات کاری خود بیزینس و کاری را در کانادا ایجاد نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص |

مهاجرت از طریق نیروی متخصص کانادا براساس تجربه کاری، سابقه کار در کانادا، سابقه تحصیل در کانادا و امثال آن انتخاب می شوند. بیشتر افراد تحصیل کرده و متخصص از این روش برای مهاجرت استفاده می کنند.

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک ویژه مدیران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغلی است که سرعت و راحتی روش برایشان الویت دارد. در این روش در این روش متقاضی نیاز به دانستن و مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد و قادر خواهد بود در هر نقطه کانادا زندگی نماید. در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک، که سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا نیز می‌باشد، متقاضی متعهد می‌گردد مبلغ ۲۲۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار دهد و در عوض هیچ گونه تعهدی پس از ورود به کانادا نخواهد داشت و خود و تمامی افراد خانواده قادر به کسب اقامت دائم و بدون هیچ‌گونه تعهد و شرط کانادا می‌باشند.

مشاوره حقوقی مهاجرت به کانادا | شرط مهاجرت به کانادا

یکی از روشهای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا، برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه‌گذاری استانی برای تجار و مدیران دارای سابقه مدیریت و سرمایه به میزان تعیین شده است. این برنامه‌ها به دلیل توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در کانادا و جذب سرمایه به وجود آمده‌اند. در این بخش بهترین برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی و استانی  که می‌توانند متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را برای برنامه‌های استانی خود (PNP) نامزد نمایند معرفی شده‌اند.

وکیل مهاجرت به کانادا و ویژگی های مشاوران حرفه ایی

زمانی که شما می خواهید به کانادا مهاجرت کنید قطعا باید به یک مشاوره حقوقی قبل از مهاجرت خود اقدام نمایید و از کمک های یک وکیل در این حوزه استفاده نمایید.
شما باید ابتدا درمورد وکیل خود تحقیق نمایید و از میزان سواد و اطلاعات او درمورد این حوزه را بسنجید.
میزان ارتباط وکیل مهاجرت با کانادا با وکلای بین الملل و دیگر کشور ها بسیار مهم است و باید آن را نیز مد نظر خود قرار دهید.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان  بگیرید.

malekpour

فهرست
مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

تماس با وکیل دادگستری