رفع مسدودی حساب بانکی درگاه چگونه است؟

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinnerدر حال ثبت رای

رفع مسدودی حساب بانگی درگاه

با توجه به رشد معاملات تجاری از طریق فضای مجازی و اینترنتی و متعاقبا بالا رفتن حجم معاملات، جرایم اینترنتی و کالهبرداری های در این زمینه هم رو به افزایش می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی با تیم موسسه وکلای عدالت تماس بگیرید.

مهم:

درگاه های پرداخت وجه و یا فروشگاه های اینترنتی که به امر خرید و فروش اقدام می کنند و در این زمینه مسئول انتقال صحیح وجوه و تعهدات خود می باشند بدیهی است در صورت عدم رضایت مشتری آثار حقوقی و کیفری به عهده آنها خواهد بود.رفع مسدودی حساب

صرف شکایت افراد و صدور دستور موقت مبنی بر توقیف حساب بانکی و یا درگاه واسط پرداخت وجوه مشکلی است که این فروشگاه ها را تهدید می کند.رفع مسدودی حساب

نکته:

با توجه به روند طولانی و کاملا تخصص بودن امر رسیدگی به اینگونه موارد ضروری می نماید تا اینگونه فروشگاه ها قبل از هر اقدامی نسبت به بررسی جوانب حقوقی آن اقدام نمایند.

رفع مسدودی حساب بانکی درگاه

  1. تخصص بودن امر رسیدگی به جرایم رایانه ای
  2. پایین بودن تجربه و سطح علمی  قضات و وکلا در این خصوص
  3. رفع مسدودی ناشی از ضامن بودن
  4. رفع مسدودی  ناشی از چک برگشتی
  5. رفع مسدودی حساب ناشی از قرارهای دادگاه
  6. رفع حساب بانکی و درگاه
  7. مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری
  8. رفع مسدودی درگاه اینترنتی با توجه به موضوع جرم و اتهام وارده

مهم:

پس پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری  حضوری یا تلفنی تخصصی  بگیرید.

جذب همکار برای مشاوره حقوقی
نوشتهٔ پیشین
کلاهبرداری کامپیوتری
فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین