رفع مسدودی درگاه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
در حال ثبت رای

رفع مسدودی درگاه

رفع مسدودی  درگاه:

 1. مسدود شدن حساب به خاطر ضمانت وام:(رفع مسدودی  درگاه)
 2. چه اشخاص و مراجعی که صلاحیت مسدود نمودن یا کسب اطلاع از حساب جاری مشتریان را دارند؟
 3. قوانین ما در این زمینه چگونه است؟ آیا قوانین چنین اجازه‌ای را به این سازمان‌ها و نهادها داده است؟از طرف دیگر فردی که مبلغی بدهی داشته نباید به دلیل بدهی تمام حساب‌هایش مسدود شود که نتواند به امور تجاری خورد بپردازد.
 4. مسدود شدن حساب به خاطر چک بلامحل:
 5. آیا واقعا در قرارداد بانک‌ها چنین بندی وجود دارد؟رفع مسدودی  درگاه
 6. وکیل باز کردن حساب های مسدود شده:رفع مسدودی  درگاه

 

رفع مسدودی حساب بانکی درگاه

 

 1. آیا قانون اجازه چنین کاری را به این سازمان‌ها و نهادها داده است و این سازمان‌ها با مجوز قانونی به این کار مبادرت می‌ورزند؟
 2. مشاهده شده فردی برای مثال با مبلغ بدهی ای معادل ۵۰ میلیون تومان به سازمان مالیاتی، حساب شخصی وی که مبلغی حدود ۵۰۰ میلیون تومان است مسدود شده است و این فرد با توجه به اینکه مبادلاتی باید انجام بدهد دچار مشکلات فراوانی می‌شود حال در صورتی که مطابق صحبت شما قانون این اجازه را به این سازمان‌ها نداده است. پس این سازمان‌ها طبق چه مجوزی به حساب افراد دسترسی داشته و بعضا مبادرت به بلوکه کردن حساب افراد می‌کنند؟
 3. با توجه به اینکه موارد بسیاری از بلوکه کردن و برداشت از حساب افراد مشاهده می‌شود به نظر شما بهترین راهکار برای جلوگیری از این مشکل چیست؟
 4. برای برخورد با این سازمان‌ها چه اقداماتی باید صورت گیرد؟
 5. ابتدا باید در این زمینه قانونی صریح و شفاف داشته‌باشیم. حال درصورتی که قانونی صریح وجود داشته‌باشد و افراد قانون را اجرا نکنند مانند تمام کشورهای دنیا و کشور خودمان می‌توان به سیستم قضایی و سیستم‌های نظارتی مراجعه و از این سازمان‌ها شکایت کرد. تا آنجا که بنده اطلاع دارم هیچ قانونی برای مسدود کردن حساب‌های افراد به علت بدهی وجود ندارد و تا زمانی که قانونی در این زمینه وجود نداشته باشد این کار تخلف آشکار محسوب می‌شود. اما درحال حاضر که قانونی در این زمینه وجود ندارد، افراد می‌توانند به بانک مرکزی مراجعه و این تخلف را یادآور شوند از طرف دیگر افراد می‌توانند به سیستم قضایی مراجعه و از این سازمان‌ها شکایت کنند.
 6. برخی سازمان‌ها در صورت عدم پرداخت بدهی فرد را ممنوع‌الخروج می‌کنند نظر شما در این زمینه چیست؟رفع مسدودی حساب بانکی درگاه
 7. آیا در این زمینه سیستم قضایی پاسخگوست یا خیر ؟
مهم:

پس پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر مشاوره حقوقی ۰۹۱۹۷۸۶۸۴۸۲ با وکیل پایه یک دادگستری  حضوری یا تلفنی تخصصی  بگیرید.

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین