دفتر خدمات حقوقی

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

دفتر خدمات حقوقی چیست؟

فهرست محتوا پنهان
1 دفتر خدمات حقوقی چیست؟

دفتر خدمات حقوقی

دفتر خدمات حقوقی بدین معناست که کلیه امور حقوقی مربوط به پرونده ها در مراجع قضایی در آنجا بررسی و چنانچه نیاز به تنظیم لایحه یا ثبت دادخواست میباشد وکلای پایه یک مستقر در دفتر خدمات حقوقی این موارد را تنظیم و نسبت به ثبت آن ها اقدام خواهند نمود توجه نمایید که در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان گروه حقوقی وکلای عدالت خدمات حقوقی به صورت کاملا تخصصی و به شرح ذیل ارائه می گردد.

در دفتر خدمات حقوقی چه مسایلی مورد بررسی قرار می گیرید؟

در دفتر خدمات حقوقی گروه وکلای عدالت موارد بالا به صورت تخصصی مورد بررسی و و تفسیر قرار گرفته و در اختیار موکلین گرامی قرار می گیرد هر کدام از موارد ذکر شده توسط وکلایی که در آن زمینه تخصص کافی دارند مورد بررسی قرار داده و ارجاع می‌گردد بنابراین مواردی که مانند مشاوره حقوقی خانواده که شامل دعاوی متعددی می گردد یا دعاوی مربوط به املاک و مستغلات دعاوی مربوط به شهرداری ها هر کدام به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد.

 مشاوره حقوقی رایگان خانواده شامل:

اعلام تمکین

الزام به تمکین

الزام به تهیه مسکن

مطالبه مهریه

مطالبه نفقه

مطالبه نحله و اجرت المثل

اثبات وقوع طلاق

طلاق به در خواست زوج

طلاق به در خواست زوجه

طلاق توافقی

و …

مشاوره حقوقی ملک

معاملات

اثبات فروش/اثبات وقوع بیع

اثبات شراکت

تنفیذ مبایعه نامه

تنفیذ هبه نامه

تنفیذ صلح نامه

تنفیذ قرار داد

تنفیذ تقسیم نامه عادی

تشخیص تاریخ اسناد عادی

تشخیص تاریخ وقوع معامله

اثبات اقاله

اعلام انفساخ معامله

تنفیذ فسخ قرارداد / معامله

 الزام به تنظیم سند رسمی

الزام به تنظیم سند رسمی امتیاز تلفن

الزام به تنظیم سند رسمی صلح سرقفلی

الزام به تنظیم سند رسمی کشتی

اجاره

الزام به تنظیم اجاره نامه رسمی

الزام به تحویل مورد اجاره

اعلام جزئی یا اساسی بودن تعمیرات عین مستأجره

الزام به انجام تعمیرات اساسی

تعدی و تفریط مستاجر

دستور تخلیه

اعتراض به دستور تخلیه

تجویز انتقال منافع به غیر

تجویز قطع خدمات

مطالبه اجاره بهاء

مطالبه حق کسب و پیشه

استرداد ودیعه ( رهن )

شرکت

اثبات شراکت

ثبت شرکت / موسسه

شرکتهای تجارتی

شرکتهای سهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

موکلین در دفاتر خدمات حقوقی چه وظایفی دارند؟

موکلین و مراجعه کنندگان به دفاتر هدمات حقوقی گروه وکلای عدالت باید توجه نمایند که در کمال حسن صداقت کلیه مدارک و مستندات مربوط به پرونده را در اختیار وکیل پرونده قرار دهند. بدیهی است در صورتی که موکلین کلیه مسایل مربوطه را به راستی عنوان ننمایند ممکن است وکلای مجموعه نتوانند راه درست را به شما نشان دهند.

راه های ارتباطی با دفاتر خدمات حقوقی چیست؟

دقت نمایید خدماتی که در دفتر گروه حقوقی وکلای عدالت ارائه می گردد شامل موارد بسیاری می باشد و بر همین اساس مدیران مجموعه تمام تلاش خود را نموده اند جهت در جهت تسهیل ارائه خدمات و روش‌های گوناگونی جهت مشاوره و ارتباط با موکلین توسط توسط موکلین راه آماده و کارسازی شود بنابراین روش هایی که شما میتوانید با وکلای مجموعه تماس برقرار کنید به شرح ذیل می باشد به طرق ذیل می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری در دفتر خدمات حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی در جهت تسهیل و ارائه راهکارهای پلی که آیا پرونده شما قابلیت  دفاع را دارد بیان می‌شود بنابراین زمانی که با وکلای موسسه تماس برقرار می نمایید دقت کنید تماس تلفنی مصداق مشاوره تلفنی و کامل نمی باشد بلکه این تماس بنابراین پیشنهاد می گردد قبل از این که تماسی با مجموعه برقرار نمایید و مدارک و مستندات خود را آماده نموده و به صورت کلی موضوع خود را بیان نموده و چنانچه وکیل طبق صلاحدید خود پرونده شما قابلیت دفاع داشت شما را جهت راهنمایی به موسسه رهنمود و ارشاد خواهد نمود.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری در دفتر خدمات حقوقی

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری بسیار حائز اهمیت می باشد تاکید می گردد.

از تماس تلفنی با وکلای مواد متعدد جهت اینکه به اجماع برسید خودداری نمایید.

گاهی اتفاق می افتد کسانی که تماس‌های تلفنی پاسخ می‌دهند کمترین تجربه را در در باب حضور در محاکم قضایی نداشته و کارشناسان حقوقی هستند که تجربه کافی در این زمینه را ندارند بنابراین کسی که تجربه کافی جهت حضور در محاکم را نداشته باشد قادر به ارائه پاسخ نخواهد و با سوال ها و جواب های بیهوده و گمراه کننده ذهن شما را گمراه می کند بنابراین باز هم موکداً تاکید و پیشنهاد می گردد ضمن تماس با وکیل مجموعه در گروه حقوقی وکلای عدالت و دفتر خدمات حقوقی شخصاً مدارک را وکیل مربوطه ارائه و در جلسه حضوری مشاوره دریافت نمایید در این جلسه است که وکیل با تمرکز کافی بر روی اسناد و مستندات شما تصمیم گیری نموده و جواب دقیق و قطعی را به شما ارائه می نماید بنابراین در جهت تسهیل در تمام در ارتباط با وکلای مجموعه می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت در قسمت پایین صفحه اصلی یا قسمت تماس با ما با وکلای مجموعه تماس گرفته و نسبت به تعیین وقت حضوری اقدام نمایید دقت کنید هزینه ای که شما بابت هزینه ای که شما بابت مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری پرداخت می نمایید در مقابل اتلاف وقت و هدر رفتن سرمایه شما بسیار ناچیز خواهد بود.

وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی 

برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین می توانید از طریق واتساب و شماره تلفن هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است درخواست خود را مطرح نمایید .بدیهی است در صورت آنلاین بودن وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره از سوی وکلای مجموعه به صورت آنلاین و یا تماس تصویری و یا تماس مستقیم تلفنی با وکیل مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشاوره حقوقی تخصصی بگیرید.

آیا مشاوره تلفنی مفید و کاربردی است؟

در جواب این پرسش باید گفت بستگی دارد شما به چه دیدی به این مسئله نگاه کنید.

بیشتر افرادی که با موسسه تماس میگیرند و درخواست مشاوره حقوقی تلفنی دارند هدف خود را آگاهی از پرونده و روند اجرایی و مدارک قرار داده اند.

ما در مشاوره حقوقی تلفنی سعی کرده ایم تا تمام اطلاعاتی که میتوان در مورد یک پرونده به صورت تلفنی ارائه کرد را به شما عزیزان منتقل خواهیم کرد.

همانطور که از نام این نوع مشاوره مشخص است مشاوره حقوقی به صورت تلفنی صورت می گیرد پس درنتیجه کیفیت مشاوره حضوری را ندارد زیرا با محدودیت هایی همراه است. به عنوان مثال در مشاوره حقوقی تلفنی ما دسترسی به پرونده شما نداریم و نمی توانیم اطلاعات کامل جامع را در اختیار داشته باشیم. اما بازهم تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم بیشترین میزان کمک را به شما عزیزان در این نوع از مشاوره حقوقی بدهیم.

رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل حقوقی

یکی از موضوعات پرتکرار که مورد سئوال مراجعه کنندگان و مخاطبان قرار می گیرید این است که وکیل حقوقی جیست؟

تخصص های وکیل حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی در دفتر خدمات حقوقی با وکیل حقوقی به چه صورت می باشد؟

آیا وکیل حقوقی در دفتر خدمات حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی هم می دهد؟

آیا وکیل حقوقی در دعاوی کیفری هم می تواند ورود نماید؟

آیا وکیل حقوقی در دعاوی خانوادگی هم می تواند به عنوان وکیل در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه وارد شود؟

 

وکیل حقوقی مستقر در دفتر خدمات حقوقی به طور کلی می تواند به تمام مسائل حقوقی و کیفری که در صلاحیت وکیل دادگستری دارای پروانه می باشد رسیدگی و پیگیری نماید.

به طور کلی وکیل حقوقی شخصی است از طرف مرکز وکلای قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری دارای پروانه وکالت می باشد و می تواند نظر به صلاحیت و پروانه وکالت در دادگاه شرکت نماید.

مشاوره حقوقی با وکیل حقوقی در دفتر حقوقی

نظر به تحصص وکیل حقوقی مشاوره حقوقی با وکیل حقوقی مستقر در دفتر خدمات حقوقی به صورت رایگان نمی باشد. وکیل حقوقی صرفا در دفتر خدمات حقوقی مستقر می باشد و نظر به تخصصی که دارد مشاوره حقوقی حضوری اراده می نماید.

نظر به اینکه تماس های تلفنی توسط کارشناسان حقوقی پاسخ داده می شود موضوعات در صورت تعیین وقت به وکیل حقوقی مستقر در دفتر خدمات حقوقی ارجاع شده و ایشان در جلسه حضوری تخصصا مشاوره حقوقی مورد نیاز را مطرح و نظر خود را در خصوص موضوع پرونده عنوان خواهد نمود.

فهرست
مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

تماس با وکیل دادگستری