خانه

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. خانه

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی وکلای عدالت

مشاور حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری چه نقشی می تواند در پیشبرد و بدون دردسر امور تجاری و اجتماعی افراد داشته باشد؟

با پیچیده شدن روابط اشخاص در جامعه علی الخصوص در مسائل بازرگانی، تخصصی شدن مباحث مربوط به مراودات تجاری، استفاده از تبادلات ارزی در قراردادهای بازرگانی بین المللی و استفاده از روش های نوین در انتقال پول و اخذ ضمانت های بانکی که بتوان از اعتبار آنها در سطح بین المللی استفاده نمود، باعث گردید نقش وکلای حقوقی در بین بازرگانان و تجار پررنگ تر شود به نحوی که حاضر بودن وکیل دادگستری در تمام مذاکرات امری اجتناب ناپذیر تبدیل گردید.

طولانی بودن روند دادرسی، هزینه های بالای ثبت دادخواست های مربوط به دعاوی مالی و همچنین پیچیدگی و تخصصی بودن روند دادرسی نیز موجب گردید تا عموم افراد جامعه نیز قبل از هر اقدامی نسبت به استفاده از نظرات مشاور حقوقی و وکیل دادگستری اقدام نموده و در جهت تضییع حقوق قانونی حود در مراجع قضایی از وکیل دادگستری استفاده نمایند.

اطلاعات تماس وکلای عدالت

خدمات مشاوره حقوقی در وکلای عدالت

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره با وکیل دادگستری میتوانند باعث جلوگیری بسیاری از اختلافات شود. وکیل دادگستری با آگاهی و تجربه ای که از فرآیند های دادرسی داری میتواند در مقام دفاع و در فرض بروز اختلاف از حقوق قانونی شما دفاع کند و از تضییع حق شما جلوگیری کند. ما در وکلای عدالت بهترین وکلا را برای شما در نظر گرفته ایم.

home

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره خانواده با وکیل خانواده که تخصص کافی در زمینه دعاوی خانوادگی و تنظیم دادادخواست های حقوقی داشته باشد قبل از ازدواج و همچنین بعد از وقوع اختلاف بسیار ضروری می باشد. نظر به پیچیده بودن دعاوی خانوادگی ضروری می نماید قبل از تنظیم دادخواست و اقامه دعوای با وکیل خانواده مشورت نمایید.

perm_phone_msg

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

با توجه به تعداد بالای تماس ها در راستای پاسخگویی هر چه بهتر و کاربردی به سئوالات حقوقی شما خواهشمندیم جهت دریافت مشاوره  از طریق رزرو مشاوره تلفنی اقدام کنید. کارشناسان حقوقی ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و در زمینه حقوقی به شما مشاوره خواهند داد.

work

مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و ملکی

با توجه به اینکه دعاوی کیفری و ملکی جزو بخش های تخصصی در مشاوره  می باشند، شما با نداشتن یک وکیل نمی توانید تنظیم دادخواست های حقوقی به درستی انجام دهید که در نهایت منجر به خسارت های سنگین و جبران ناپذیر برای شما می شود. پس برای جلوگیری از بروز خسارات با وکلای ما در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین فوری

به منظور مشاوره  آنلاین فوری، می توانید در فرم زیر علاوه بر تکمیل اطلاعات شخصی، شماره همراه خود را نیز وارد کنید تا بعد از کارشناسی مورد حقوقی شما توسط وکلای ما با شما تماس گرفته شود.

اگر پاسخ خود را نیافتید

پرسش و پاسخ های رایج در زمینه مشاوره حقوقی

 • سوال حقوق مدنی

  علی که دانشجوی رشته حقوق است به بیماری کرونا مبتلا شده است او  قرنطینه خود را شکسته و جهت خرید نا...

  • ۱ هفته پیش پرسیده شده
 • اعتراض زوج نسبت به پرداخت مهریه زوجه

  سلام. یه سوال داشتم. من از دوسال پیش از همسرم جدا شدم و یه بچه هم دارم. دادخواست مطالبه مهریه داد...

  • ۱ هفته پیش پرسیده شده
 • وکالت به شخص

  سلام دربیمارستان بستری بودم به دایم وکالت حق برداشت از طریق دفتراسنادرسمی ودادم الان دیه ام قراره...

  • ۲ هفته پیش پرسیده شده
 • انحصار وراثت

  سلام وقت بخیر سوالی داشتم راجع به ارثی ک ب خاله ها و دایی های من قرار هست که برسه ارثیه پدر بز...

  • ۴ هفته پیش پرسیده شده

مشاوره حقوقی خانواده با وکیل دادگستری

با توجه به افزایش تقاضا برای طرح دعاوی خانواده این مجموعه اقدام به تشکیل واحد مشاوره خانواده نموده است تا قبل از هر اقدامی روانشناسان مجموعه خدمات حائز اهمیتی را ارائه دهند و بتوان بدینوسله بنیان خانواده را حفظ نمود.

به منظور راحتی شما عزیزان، شما می توانید از طریق “رزرو مشاوره” اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران حقوقی ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره با وکلای دادگستری نظر به اهمیت و پیچیدگی موضوعات حقوقی و کیفری و همچنین تخصصی شدن فرآیند های دادرسی در مراجع قضایی بسیار حائز اهمیت می باشد.

مسئله ی مهمی که عموم افراد با آن درگیر می باشند، اعتماد به وکیلی است که هم تخصص کافی بر مباحث حقوقی داشته باشد و هم در زمانبندی ارائه شده پرونده ارجاع شده را پیگیری نموده و نسبت به تعهدات خود پایبند باشد.

هزینه های بالای پرونده های حقوقی نیز سبب شده است تا بسیاری از مردم توان استفاده از وکیل در پرونده های خود را نداشته باشند که این امر باعث ازدحام در مراجع قضایی شده است.

یکی دیگر از روش هایی که موکلین می تواند با وکلا یا مشاورین حقوقی موسسه ارتباط برقرار نمایند از طریق شماره های ذکر شده در صفحه تماس با ما و در ساعات اداری می باشد. نظر به طولانی بودن و تخصصی بودن مباحث حقوقی مشاوره ها به صورت کلی و با در نظر گرفتن حقوق قانونی موکلین ارائه می گردد.

ضرورت مشاوره  با وکیل پایه یک دادگستری در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان:

 1. تعدد وکلا و کارشناسان حقوقی
 2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
 3. مقرون به صرفه بودن حق مشاوره .
 4. پیگیری مستمر پرونده های موکلین.
 5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
 6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه مصوب کانون وکلای یا متناسب با توان پرداختی موکلین.
مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل دادگستری به شرکت ها

وکیل دادگستری با توجه به پیچیده شدن روابط فردی و سازمانی جوامع کنونی و افزایش موارد حقوقی و مشکلات مختلف در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، نیاز به حضور یک یا چند وکیل دادگستری و یا مشاور حقوقی در کنار مدیران بیش از هر زمان دیگری جهت ارائه مشاوره هر چه بهتر احساس می شود.

مشاور حقوقی با ارائه راه کارهای به مدیران سازمان کمک می کند تا ضمن توجه به مسئولیت های حقوقی، کیفری تصمیمات صحیح تری اتخاذ نمایند و همچنین در مواجه به مسایل حقوقی سازمانی به آنها در حل و فصل مسایل و مشکلات یاری می رساند.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

امروزه  روش های متعددی برای مشاوره توسط وکیل دادگستری مختلفی ایجاد شده است برای مثال مرکز های مختلف به ارائه مشاوره های تلفنی ، اینترنتی و حضوری می پردازند. اگر مسئله شما قبل از تصمیم گیری است و همچنین موردی که در آن می خواهید تصمیم بگیرید آنقدر بزرگ نیست مشاوره های تلفنی به شما پیشنهاد می گردند، استفاده از مشاوره های حضوری بیشتر برای مواقعی است که اتفاق ویژه ای برای شما افتاده باشد و یا توانایی توضیح و ارائه سند های مختلف را پشت تلفن نداشته باشید پس بهتر است با یک تماس کوچک تقاضای مشاوره حضوری بکنید.

پیشنهاد می گردد به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین  تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود.با ما  تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد با وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر مشاورهحضوری یا مشاوره تلفنی تخصصی  بگیرید.

مشاوره حقوقی

مطالعه جدیدترین مقالات وکلای عدالت

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی