تخلیه ملک مسکونی و تجاری

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
در حال ثبت رای

تخلیه املاک مسکونی و تجاری

تخلیه ملک مسکونی و تجاری امکان دارد که در بعضی مواقع قراردادهای اجاره ملک به ‌خوبی پیش نرود و مشکلاتی در آن به وجود آید. در این صورت صاحب­خانه می تواند با ارائه مدارک لازم نسبت به تخلیه ملک مسکونی و تجاری خود اقدام نماید که این موضوع با ایجاد طرح دعوی و پرونده در دادگاه می تواند صورت پذیرد. همچنین صدور این چنین دستوراتی به راحتی صورت نمی گرد و هر دو طرف دعوی باید مدارک خود را برای اثبات بی گناهی به همراه وکیل خود به دادگاه ابلاغ نمایند و با بررسی های صورت گرفته می شود به راحتی میتوانند به حل مشکلات بپردازند. البته باید در نظر داشته باشید که با وجود پیچیدگی های قانونی بسیار در این نوع از پرونده ها باید از وکلا بسیار حاذق و باتجربه در حل این نوع از پرونده ها استفاده نمود.

دلایل استفاده از تخلیه املاک مسکونی و تجاری به کمک قانون

یکی از مهم ترین علل به وجود آمدن مشکل در قراردادهای اجاره ای،اتمام مدت اجاره می باشد که صاحب خانه می تواند با ایجاد یک طرح دعوی در شورای حل اختلاف و پرداخت ودیعه مورد نظر اقدام به دریافت دستور تخلیه ملک مسکونی و تجاری خود نماید.

همچنین باید درنظر داشت که در صورت نیاز مالک برای فروش خانه و تمام نشدن مدت اعتبار قرار داده، صاحب خانه حق ندارد به تخلیه ملک مسکونی و تجاری خود بپردازند و باید هر دو طرف براساس یک قانون و یا یک مصالحه با هم کنار آیند تا قرارداد به خوبی به پایان برسد. البته باید درنظر داشت که دعوی تخلیه ملک مسکونی و تجاری به صورت غیر تجاری می باشد و هزینه دعوای مربوط به این نوع از پرونده ها در حدود یک میلیون تومان می باشد. اما با ایجاد شدن شرایط خاص و ویژه یک وکیل باتجربه می تواند به راحتی روال قانونی کار را پیش ببرد و به صورت مشکلات پیش آمده برای هر دو طرف دعوی را رفع و رجوع نماید.

مشاور حقوقی:

به دلیل جوانب متعدد و گاهاً پیچیده در این موارد لطفا قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات کامل را در این خصوص کسب نمایید.گروه حقوقی اساتید مهر ایرانیان با کادری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی تا رفع کامل این مشکل در کنار شما خواهند بود. با ما تماس بگیرید و در این زمینه یا موارد مشابه مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی رایگان  بگیرید. 

فهرست
مشاوره حقوقی تلفنی
Open chat
مشاوره حقوقی آنلاین